Soutěže o ceny 

Sponzoři soutěží logoGrunt.png logoBioobchod.png logoSZ.png

Rádi bychom vám poděkovali za to, že nám pomáháte a rozvíjíte naše webové stránky. Připravili jsme pro vás 3 soutěže, můžete se zúčastnit každé z nich. Vyhodnocují se jednou za měsíc a odměnou vám budou balíčky zdravých dobrot od sponzorů jednotlivých soutěží.

Soutěž s potravinami (soutěž je ukončena) - připravujeme novou :-)

Soutěž probíhá v období od 9. července 00:00:01 hod do 8.srpna 2014 23:59:59 hod.

Pomozte nám naplnit databázi potravin a vyhrajte ceny v hodnotě až 2000Kč!

Odměněn bude každý, kdo vloží více jak 4 potraviny:
  • za 5 vložených a schválených potravin je připraven voucher na 50 Kč od společnosti Náš Grunt, který lze využít při nákupu nad 500 Kč 
  • za 10 vložených a schválených potravin je připravena diagnostika na profesionální váze v jednom z poradenských center Světa zdraví dle vlastního výběru
  • za 15 vložených a schválených potravin je připraven voucher na 10% slevu do e-shopu na www.bioobchod.cz

Hlavní výhra

Za vložení největšího počtu potravin v období konání soutěže lze získat voucher na nákup v síti obchodů Náš Grunt podle umístění v hodnotě 2000Kč/1000Kč/500Kč.

Potraviny do databáze jednoduše přidáte buď na www.zdravapotravina.cz nebo prostřednictvím aplikace NutriAtlas, která je pro Vás zdarma ke stažení. Podmínkou pro účast v soutěži je registrace, aby případná výhra mohla k našim agentům doputovat :o)

UPOZORNĚNÍ: Potravina bude schválena jako vložená pouze tehdy, budou-li vyplněny správně všechny informace uvedené na obalu výrobku.


tlacitka-soutez_01.jpg tlacitka-soutez_02.jpg tlacitka-soutez_03.jpg


Soutěž s recepty (soutěž je dočasně pozastavena) - připravujeme novou :-)

Vaříte zdravě? Máte zajímavý recept o který by jste se rádi podělili s ostatními na webu zdraverecepty.cz ? Pošlete váš zdravý recept s fotografií a můžete vyhrát. Uživatel, který přidá za měsíc nejvíce receptů s fotografií, vyhrává. 

Recept přidejte přes formulář pro přidávání receptu, vyplňte jej a nezapomeňte připojit fotografii. Výhercem se stává ten, kdo za měsíc přidá nejvíce vlastních zdravých receptů.

Klikněte zde pro průběžné pořadí v soutěži a galerie výherců.

Soutěž pro aktivní uživatele (soutěž je ukončena) - připravujeme novou :-)

Soutěž je určena jako poděkování našim aktivním uživatelům. Každý váš příspěvek v diskusi, v komentářích, hodnoceních potravin a receptů, vaše blogy - to vše mohou ostatní uživatelé bodovat. Kvalitní příspěvky jsou tak ohodnoceny od uživatelů, ale také od nás. Výhercem se stane, kdo za měsíc nasbírá nejvíce bodů.

Klikněte zde pro průběžné pořadí v soutěži a galerii výherců.