Obrázek uživatele Vlado
  • autor: Vlado
  • publikováno: 15.10.2015 19:35
  • zobrazeno: 2089x
+
-2
-

7 zásad jak zhubnout se smoothie

Těchhle 7 zásad můžeš využít, i když nechceš zhubnout se smoothie! Jde totiž o principy, které platí i při hubnutí pomocí RAW živé stravy. Jíst zdravě a využívat k tomu živou stravu je pro náš organizmus nejpřirozenější.

1) Smoothie musí být syté! Získej sytost přidáním přísad, které  zvětšují a zahušťují smoothie, ale zachovávají jeho nízkokalorickou hodnotu. Mezi účinné zahušťovací složky patří například Chia semena nebo mražené ovoce.

2) Používej dostatek tekutiny, vodu, kokosovou vodu, ne-živočišná mléka jako základ pro nízkokalorické smoothie. Přeskoč ovocné šťávy, protože zvyšují kalorickou hodnotu smoothie, i tak už máš ovoce ve smoothie dost.

3) Když cukry tak z ovoce! Sacharidy by měly pocházet z ovoce nebo zeleniny. Tady si hlídej své porce nejvíc a drž se max. 2 hrnků ovoce na porci smoothie. Snaž se používat pouze ovoce, jako sladidlo, ale pokud budeš potřebovat trochu více osladit použij přírodních sladidel, jako je melasa, stevie nebo včelý med.

4) Přidej proteiny do smoothie. Proteiny čili bílkoviny krmí tvé svaly a smoothie bude více o jídle a to při hubnutí potřebuješ!

5) Přidej zdravé tuky. Zdravé tuky jako je avokádo, ořechová másla, nebo lněné semínko jsou důležité pro optimální zdraví, pomůžeš svému tělu vstřebávat živiny, a učinit hubnutí se smoothie více uspokojující a bez pocitu hladu.

6) Zlepšuj chuť smoothie bez přidání kalorií. Přidáním koření nebo čerstvých bylinek dodáš smoothie nejen lepší a zajímavou chuť, ale podpoříš lepší trávení, spalování tuků, zvýšíš léčebné účinky nebo zlepšíš tvou psychiku! A to se při hubnutí hodí!

7) Znásob účinek smoothie na hubnutí a přidej přírodní „hubnoucí“ doplňky stravy, jako je zelený čaj, zelená káva, skořice, zázvor, chlorella, spirulina apod.

Chceš zhubnout a nevíš jak? Pak pokračuj na článek: Jak zhubnout se smoothie

Přílohy příspěvku

Komentáře uživatelů

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 8


Přidat komentář