Obrázek uživatele Martin Vozka
  • autor: Martin Vozka
  • publikováno: 31.12.2014 10:07
  • zobrazeno: 1424x
+
1
-

PF 2015

Vzhledem k tomu, že každý má to, co si zaslouží, přeji všem lidem v novém roce jen to nejlepší. Protože pak to bude znamenat, že jsou všude kolem jen úžasní lidé. 
Martin Vozka

Komentáře uživatelů

1
Obrázek uživatele Sunriska
před 3 roky Sunriska

I Vám Martině přeji úspěšný nový rok a splnění očekávaných snů a přání. Ale je to svatá pravda, že každým je svým štěstím strůjce a můžeme to někomu přát sebevíc a sebeupřímněji...
Pro mě bude příští rok významný v mnoha věcech. Aby se vše vydařilo, tak jak bych si přála, budu se maximálně snažit být otevřená všem zkušenostem, budu se s nimi prát a pak se radovat z konečného úspěchu..Vždy je to o přístupu ke konkrétním věcem či lidem. Já budu mít přístup pozitivní, s nadšením a naplňující a vím, že se v tomto duchu bude i vše vracet..
Takže se na budoucnost moc těším, je jenom v našich rukou! :)

1
Obrázek uživatele Danah
před 3 roky Danah

Dekujeme. Vsechno nejlepsi, Martine. Novy rok je nadejny a kazdy doufame v lepsi. Tak at se nam nase nadeje splni, je to opravdu hodne na nas a nasem pristupu. Byla jsem v prosinci v CR a trochu behala po uradech, a byla jsem opravdu mile prekvapena pristupem urednic a vubec naladou lidi. Cekala jsem vsechno mozne a bala se jeste pred prijezdem, co bude, ale musim rict, ze jsem mela dobry pocit. I z toho mam radost.

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 3


Přidat komentář