Obrázek uživatele Frodik
  • autor: Frodik
  • publikováno: 24.2.2013 08:00
  • zobrazeno: 562x
+
0
-

Co dělat s nejedlými potravinami ?

Možná se vám to stalo taky, že i přes to, že si potraviny vybíráte pečlivě a čtete složení, tak se stane, že si nedopatřením, omylem nebo díky výrobci, který změní složení, koupíte něco, co byste si normálně nekoupili. A samozřejmě ani nejedli. Co teď ale s takovou potravinou ? Sníst sýr s barvivem annato jenom proto, že ho máte doma ? Darovat ho někomu, kdo složení neřeší a slupne sýr na počkání ? Nebo snad vyhodit potravinu do koše, to mi ale vžitý odpor proti plýtvání s jídlem nedovolí. Tak co teď ? :-) Jak byste tohle řešili nebo řešíte vy ? 

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Něco jsem rozdal, něco vyhodil.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Přiznám se, já to sním :D (Jsem student > nevydělávám a svědomí + s odporem k plýtvání mi nedovolí to vyhodit:))

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Pořídit slepičky a člověk nemá výčitky:-))Nezůstane jediný zbyteček:-)

0
Obrázek uživatele Frodik
před 6 lety Frodik

Karča: no jo, ale to moc neřeší ten problém, protože chemie v potravinách se pak zase dostane zpátky přes slepičí produkty na talíř :-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Navíc my, co bydlíme bohužel v bytě, slepičky jen stěží někam "umístíme" :-) Tak snad jedině ty extra špatné potraviny dát nějakému nepříteli :D

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

nááhodou, je tu někde i fotka kurníku v obýváku na bytě. jen chtít:-)

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Já si říkám, že z toho vajíčka od naší slípky, co občas zdlábne něco prošlého nebo co mi nechutná, mi nemůže zas až tak moc být, že je to lepší, než to sníst sama. Určitě lepší než kupné vajca, ne? Asi to zas tolik neřeším, no.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Karčo, ten jsem viděla, nápad originální, ale moje zvířecí láska by mi nedovolila trápit ty chudinky v něčem takovém:) To by pro ně byl asi jen "luxusnější" koncentrák ála velkochov:( Ohledně vajíček - také to neřeším, ani nemůžu, protože si vozíme vejce od bábinky a ta jim (zaručeně) hodí vše, co jí doma zbyde a projde...:( Ale jak píšeš, mohu být ráda, že mám vůbec domácí.

0
Obrázek uživatele Monika
před 6 lety Monika

Zdravím, také je mi líto takové potraviny vyhodit, ale nejíme je. Většinou je opravdu dáme těm, kterým je složení jedno, ale mám z toho špatné svědomí.

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 9


Přidat komentář