Obrázek uživatele Frodik
  • autor: Frodik
  • publikováno: 7.8.2010 19:15
  • zobrazeno: 722x
+
0
-

Kolik pasty na kartáček ?

Včera jsem zaznamenal jednu nepříjemnou věc, o které teď nechci psát, ale přiměla mě k zamyšlení nad sílou reklamy. Taky si vybavujete reklamu na zubní pastu, jak hezká blondýnka nebo usměvavý pán si dávají výbornou zubní pastu na svůj zubní kartáček. A to takovým způsobem, že ta pasta je od jednoho kraje kartáčku na druhý. Zajímavé ale je, že na každé pastě (kdo ví proč tak malým písmem) výrobce píše, že bychom měli na kartáček vytlačit pastu o velikosti jednoho hrášku. Ono totiž nadbytečné množství fluoru škodí zubům, na internetu se můžete podívat na ty nehezké obrázky uplně zničených zubů, radši je sem ale dávat nebudu, nevypadají vůbec lákavě. Každopádně, se vracím k původní myšlence.... Kolik lidí vidí a vnímá tu reklamu a kolik lidí si přečte to minipísmo na pastě, že by se mělo použít jen tolik pasty jako je jeden hrášek... Já jsem tohle četl taky docela nedávno a pamatuju si dobu, jak jsem si taky jako v té reklamě, dával na kartáček tolik pasty co se jen vešlo .....  a výrobce pokaždé jen zatleskal... Mimochodem, jak dlouho vám vydrží jedna pasta ? Déle než 14 dní? 

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

První alergie kterou jsem získal byla na pastu Fluoru asi po dvouměsíčním používání, takže dalších 40 let používám pasty bez fluoridů, na kartáček dávám polovinu toho co v reklamě. nepoužívám ani sůl s fluorem a zuby mám relativně dobré. Zubům hodně škodí kouření můj otec měl v 50 letech protézu.

0
Obrázek uživatele Markéta
před 6 lety Markéta

Výrobci past jsou určitě v komplotu se zubaři. V zájmu těchto je, aby se zuby co nejvíce kazili, ergo, zuby čistím minimálně - odstraňuje se přirozená mikroflóra.

0
Obrázek uživatele Markéta
před 6 lety Markéta

Kazily.

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 9


Přidat komentář