Obrázek uživatele Frodik
  • autor: Frodik
  • publikováno: 16.3.2014 10:56
  • zobrazeno: 1555x
+
2
-

Delfíni vs. Tuňáci

O tomto jsem chtěl už napsat dříve, ale teď mi to tu jeden uživatel připomněl, když kladně hodnotil potravinu s logem "Lov tuňáků bezpečný pro delfíny". Viz přiložený odkaz.

Mám na toto takový rozporuplný pohled. Samozřejmě, že nechci, aby umírali delfíni. Ale postavit tu otázku tak, že vedle sebe stojí život delfína a tuňáka a jeden druh jsme si vybrali, že bude v konzervách a druhý ne, protože nám je sympatický ?

Prostě nevím, neumím k tomu napsat víc, než že mi to přijde takové divné. Tím neříkám, že je to špatně nebo dobře, spíš by mě zajímali názory ostatních, jak se na to díváte vy ?

Přílohy příspěvku

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Občan
před 5 lety Občan

Alibismus jak omluvit své konání. Ještě že mají být na co hrdi (tuny zamrazených produktů). Tomu říkám hrdost na nepravém místě.

0
Obrázek uživatele Peta
před 5 lety Peta

Já se takto koukám na všechno maso.. Nemůžu pochopit, že lidi si vybrali za mazlíčky kočky a psi a ostatní zvířata určili k jídlu...

1
Obrázek uživatele Danah
před 5 lety Danah

Podporujeme to, co se nám právě hodí. Svědomí máme čisté, nepoužité. :-))

1
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 5 lety Martin Vozka

Můj názor ke stravování už je tady myslím dostatečně známý. Každý život si zaslouží úctu. A s tím delfín vs. tuňák je to podobná diskriminace jako pes vs. prase, papoušek vs. kuře, atd. atd. Co nechápu je, že lidi ještě tu diskriminaci nepochopili a ještě takhle veřejně se k ní hlásí. Asi jak píše Danah, oblbují si někteří svědomí.

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 4


Přidat komentář