Obrázek uživatele Frodik
  • autor: Frodik
  • publikováno: 4.11.2013 20:18
  • zobrazeno: 1492x
+
1
-

Bílé jogurty

Nevím, jestli je to jen u nás na vesnici, ale v prodejně se žlutou točící se taškou, zmizel z nabídky bílý jogurt Hollandia. To mě docela zamrzelo, protože to je cenou a kvalitou velmi vyrovnaný výrobek. A taky ho doporučuji, když se mě někdo ptá, jaký jogurt si má koupit. Alternativou je pak pro mě jogurt Landliebe. Ten je ale už ve vyšší cenové hladině. V podobné velikosti jako originální bílá Hollandia mají bílý jogurt Clever. Je o něco menší, o něco levnější a vyrábí ho také Hollandia Karlovy Vary. Ale s originálem se to nedá srovnat, zřejmě v Karlových Varech "vylepšili" recepturu, jogurt je velmi řídký a i chuťově dost nevýrazný. 

Jaké jogurty kupujete vy, máte nějaké tipy ?

Přílohy příspěvku

Komentáře uživatelů

1
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Já kupuji (přiznám narovinu) podle ceny, jsem student, tak si nemohu moc "vyskakovat" - i přesto je ale pro mě nejvýhodnější využít docela častých akcí, kdy se dá sehnat Hollandia (která u nás naštěstí zatím je - pokud ji lidi nevyberou útokem) za slušné peníze, jinak je moc dobrý ještě ten modrý z Valašska, není-li ani jeden nebo jsou za vyšší cenu, pak volím obvykle diskontní značky marketů, nicméně jak píšete, ač je výrobce stejný jako třeba u Hollandie, výsledek v kelímku je dost jiný. Ale je to tím, co si "poručí" markety, upřednostní-li cenu před kvalitou, pak je jasné, že tu "pravou" Hollandii, pěkně tuhou, kde stojí lžíce, v kelímku s názvem Clev...nenajdeme :( Stejně jako třeba u Milbl*, Alb.Qual..... apod.:(
Avšak úplně nejlepší pro mě stejně zůstáví domácí kozí z mléka od koziček z naší farmy :) Teď už sice nebude tolik mléka, ale co si budem povídat, 20,-Kč za litr čerstvého domácího kozího mléka prostě vede - to mě pak vyjde domácí kozí jogurt a kefír na 10,- za 500g(litrů) a tomu se nevyrovná žádná akce :)

0
Obrázek uživatele Irča
před 5 lety Irča

Jogurty od Hollandie v kelímku po 125 g, prodává i Tesco, Albert a Interspar, v jejich obalu ne v tom originálním od Hollandie - v tescu stojí 6,90 v Albertu a Intersparu 4,90. Složení je naprosto stejné ve všech třech a výrobce Hollandie. Billa u nás  není - tak nevím jaké mají tam.

0
Obrázek uživatele Irča
před 5 lety Irča

Docela by mě zajímalo, zda-li jogurty, které prodávají obchodní řetězce pod svým obalem, ale výrobce je např. Hollandie, zda jsou stejně kvalitní jako ty originální v obalu dané mlékárny. Třeba Lidl prodává 150 g bílý jogurt Pilos od Valašského Meziříčí a ten nemá chybu a řekla bych, je stený jako originál - pocitvý - podle chuti. Ale říkám si,jak je to u Hollandie. Jaký na to máte vy názor a zkušenosti. Jsou kopie v méně lákavém obalu totožné s originálem? Díky za případé poznatky.

0
Obrázek uživatele Slunew
před 5 lety Slunew

neměly by - je to tak, že když to má řetězec pod svou značkou, zaplatí za určité množství hodně dopředu a tím zajistí výrobci odbyt a tím se může pro řetězec snížit i cena - rozhodně to nefunguje tak, že by dopoledne se vyrábělo pro řetězec a odpoledne pro ostatní - jeden výrobek, dávaný do různých obalů ...  

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 3


Přidat komentář