Obrázek uživatele Pepuna
  • autor: Pepuna
  • publikováno: 21.7.2014 21:14
  • zobrazeno: 2269x
+
3
-

Domácí spalovač tuků

Jablečný ocet, skořice a obyčejná citronová šťáva patří do seznamu téměř zázračných potravin, které mají vliv na redukci tuku v těle a očistě organismu. Určitě jste viděli články typu "5 nejúčinnějších ingrediencí na hubnutí" apod. Většinou tam některou ze zmiňovaných přísad najdete. Ovšem něco na tom možná bude. Snažila jsem se proto vyčíst, v čem je účinnost zmiňovaných přísad. Ve stručnosti uvádím důležité body:
Jablečný ocet patří ke stimulátorům metabolismu, čistí střeva a jeho pravidelným užíváním můžete zabránit ukládání břišního tuku. Působí také proti únavě a prý dokonce i omlazuje.Citronová šťáva a skořice regulují hladinu cukru v krvi a tím zabraňují přeměně sacharidů na tuky. Sacharidy se lépe vstřebají a nemění se na tuk, který by se jinak ukládal v těle.
To zní celkem slibně a tak si můžeme připravit domácí spalovač tuků celkem levně sami. Stačí dobře promíchat přísady uvedené na obrázku a na závěr přidat plátky z půlky jablka. Nápoj je osvěžující a dobrý, jablka na závěr poslouží jako malá svačinka.

Přílohy příspěvku

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Jako spalovač tuku je nejlepší pohyb. Nebo spíš jediný.

2
Obrázek uživatele Pepuna
před 4 roky Pepuna

Ano, máš pravdu Radime, jen po nápoji se zázračně nezhubne, bohužel :D, ale proč tělu nedopřát trochu detoxu, že? Ber mě s rezervou :)

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat komentář