Obrázek uživatele luclucinka
  • autor: luclucinka
  • publikováno: 6.12.2011 18:53
  • zobrazeno: 762x
+
0
-

Šunka pro děti

Vzhledem k tomu, že jsem novopečená maminka a kojím, dávám si "pozor" na to co jím a piju. Doteď jsem si kupovala šunku pro děti, v bláhovém domění, že dělám pro svůj malý poklad to nejlepší. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se jen tak ze zvědavosti podívala k prodavačce na obal. Úplně tam zářilo E250, které je označováno za 5. Od teď jsem poučená, že ne vše co je označené jako pro děti pro děti skutečně je.

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Je to pro děti: v tom smyslu, aby se z nich co nejdřív stali pacienti. Nevěřte náhodám, ty nejsou. Přeji Vám i miminku hodně zdraví a štěstíčka.

0
Obrázek uživatele Stana
před 7 lety Stana

Ahojky, spousta výrobků pro děti, není vhodná nejen pro ně, ale ani pro nás dospělé. Vždy sledujte obal.Protože v reklamách např. na Brumíka, vitamíy a sladkosti a nevím co všechno, jsou tyto produkty prezentovány jako zdravé, ale nejsou. Tšžko bude zdravá cukrovinka, která je samý cukr, umělé barvivo a obsahuje navíc vitamin C,B. To že výrobce přidal pár vitamínů, ještě k tomu syntetických neznamená, že je to zdravé. Trendem je ale dělat z původně nezdravých produktů zdravé, právě raklamou. Protože častým zvykem našich babiček je kupovat to co dávají v televizi,tam by přece nelhali.Takže třeba BeBe sušenky se tváří hrozně zdravě ale jsou hlavně samá pšeničná mouka a cukr.Důležité je celé složení a ne reklama nebo hezký obal. Šunka a jakékoliv uzeniny vždy obsahují rychlosole, neboli dusitanové sole, ty se v organismu mění na nitrosaminy, což jsou látky karcinogenní. Proto uzeniny nejlépe nejíst vůbec a když tak fermentované typu Uherák a Křeměšník. Kupodivu jsem i E 250 našla na BIO šunce, hezké ne?

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 2


Přidat komentář