Obrázek uživatele Danah
  • autor: Danah
  • publikováno: 16.11.2011 11:42
  • zobrazeno: 1181x
+
0
-

Jak být zdravý snadno a rychle

Hlavně rychle- dodávám já. Lidé dnes nemají čas, neposadí se v klidu, aby si spoustu věcí mezi sebou vyříkali či rozmysleli.....když onemocní, čekají od doktora zázračnou pilulku, co je už zítra postaví na nohy, protože oni musí spěchat do práce. Není čas ležet v posteli a vypotit se, jak to vždycky dříve fungovalo a osvědčilo se. Naši předkové opravdu nebyli hloupí. Nedávno jsem se synem navštívila veliké knihkupectví. Celou jednu stěnu zabíraly regály s knihami o zdravém životním stylu, o tom, jak být fit a udržovat se mladý....celkem drahé knížky. Oba jsme se museli smát, protože to jsou stokrát opsané pravdy, které každý teoreticky zná, ale jak řekl můj synek- každý na ně prakticky dlabe. :-))))

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Frodik
před 7 lety Frodik

No škoda že tu nejsou palce nebo nějaké hodnocení, hned bych tomuhle příspěvku dal plus bod. Mám ABSOLUTNĚ stejné pocity. Musím se tomu smát, protože jednak v těch knížkách se opakuje pořád to samé (pokud jsou dobré a nejsou to nějaké vyumělkované nesmysly) a jednak taky si říkám, že když by někomu opravdu šlo o to, poradit a pomoct lidem, tak by vydal "knihu", která by měla dvě-tři stránky. Jenže to by se právě nemohlo prodávat za 500 Kč a víc. Takže je potřeba, aby autor měl básnické střevo a rozepsal těch pár desítek základních pravidel (které právě stejně většinu lidi už dávno vědí) na sto stránek. Zákazník pak může jít, vytáhnout z peněženky koruny a mít dobrý pocit, že udělal něco dobrého pro své zdraví :-))))

0
Obrázek uživatele yeahwarisover
před 7 lety yeahwarisover

Jsi dobrý člověk a hezky (námi známá) napsaná věta :-) je dobře, že "nás" je čím dal tím více.

0
Obrázek uživatele Prd Kulový
před 7 lety Prd Kulový

"Každý na ně prakticky dlabe" :-D :-D :-D Jak výstižné. Při svých pochůzkách po pacientech jsem často va styku se starými lidmi. Není nad "staré babské rady" :-) a proto mám i bezinkový likér vlastní výroby :-, zázvor, česnek a cibuli :-)

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 6


Přidat komentář