Obrázek uživatele Danah
  • autor: Danah
  • publikováno: 11.11.2011 18:09
  • zobrazeno: 1125x
+
0
-

Zákon ekonomiky:Spotřebitel nesmí zmizet

Velmi mě oslovila knížka M. Norbekova, jak si zlepšit zrak. Doslova mi otevřela oči. Jeho pohled na svět se mi docela zamlouvá. Autor se tam dost trefuje do chronicky nemocných, aby je vyburcoval se sebou něco dělat Kniha není opravdu psaná pro salonní čtenáře, avšak je velmi vtipná. Norbekov je spoluautorem metodiky na zlepšení zraku - a nabídku rozeslal do mnoha různých zemí. Odpověděli mu pouze Japonci, chvályhodné, a sice v tomto smyslu, že japonská ekonomika není v daný moment schopná unést takovou zátěž!! Nechápal, co má společného ekonomika se zlepšením zraku. V dopise bylo dále vysvětleno, že "pokud desetina ze šedesáti milionů  Japonců se špatným zrakem odloží brýle, zůstane nevyužito šest milionů brýlí, a to by byla citelná rána pro japonskou ekonomiku. Proto považujeme Vaši metodu za předčasnou. :-))" Nojo. Pokud si myslíme, že někomu záleží na našem zdraví, jsme na velikém omylu: je to jen obrovský kšeft. A spotřebitel (pacient) nesmí zmizet. To mějme na paměti, pokud chodíme k doktorovi. Moje babička byla celý život dost malá a silná. Nebyla u doktora 50 (slovy padesát) let. Dokážu si živě představit, že jakmile by tam jednou vkročila, už by ji doživotně honili od kontroly vysokého krevního tlaku k testům na cholesterol. Tím by to jistě nekončilo- ono by se přece něco našlo- nějaký důvod, proč brát prášky. :-)) Byla by v pasti. Tomuhle se úplně elegantně vyhnula. Dožila se 88 let. Vzpomínám na ni s láskou, a také si pamatuji, jak jí to do poslední chvíle skvěle myslelo. 

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Přidávám aktuální zprávu o tom, jak si můj synek podle návodu pana Norbekova vytrénoval zrak, že nemusí nosit brýle na dálku. Mám z něj velikou radost, on má taky radost, tak teď aby mu vyšel ten řidičák- s fotkou bez brýlí!!:-))

0
Obrázek uživatele Mritamira
před 7 lety Mritamira

Norbekov je skvely! Gratuluji Vasemu synovi k uspesnemu zivotu bez bryli! Cetla jsem od Norbekova vice knizek a zajimava jsou i videa s Norbekovym na youtube. Dokaze moc pekne povzbudit :o) Velmi poucne a zajimave jsou i knihy od jeho kamarada Olega Lamykina. Norbekov k nim napsal pekne uvodni slovo.

0
Obrázek uživatele mrkvicka
před 6 lety mrkvicka

Děkuji, tuto knížku si musím sehnat, pro sebe, jen skla mne stojí 6.000,- - 8.000,- pokud nejsou v akci, rámečky si kupuji do 1.000,-ani zlato nemám v takové hodnotě jako moje dvoje brýle! Jestli tato metoda zafunguje u mne, dám Vám s radostí vědět ♥

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 10


Přidat komentář