Obrázek uživatele carme
  • autor: carme
  • publikováno: 4.10.2014 15:51
  • zobrazeno: 2154x
+
1
-

Kravička v pohybu

Právě jsem objevila, že se dá s kravičkou hýbat a tak by mě zajímalo, jestli si toho už taky někdo všimnul a  kravičku několikrát přestěhoval. 

Komentáře uživatelů

0
před 6 lety karča

Jaka kravicka???

0
před 6 lety carme

Dole na hlavní stránce lidicek

0
před 6 lety elllzi@

heh, hned jsem to vyzkousela

0
před 6 lety sharunka03

Tak už jsem ji taky našla, ale zajímalo by mě, k čemu jeto dobré? Nic víc to nedělá, jen se to chytne a přesune,hm :-(

0
před 6 lety Frodik

+sharunka03 Není to dobré vůbec k ničemu :-))) Ale když programátor tráví bezesné dny a noci nad programováním webu, tak pak udělá takovou malinkatou hloupost a čeká, jestli si toho někdy jednou někdo všimne :-) 

Mimochodem, kravička zůstane tam kde jste ji naposledy přesunula :-) Takže si ji každý může umístit, kde mu to nejvíce vyhovuje :-)

0
před 6 lety sharunka03

Stejně, je to volovina :-D Já jsem ji hledala, protože na stránky, který se mi načtou, tak tam není, tak mi to ani nechybí. Stránky mi najedou s těma hodnocenými  potravinami a vloženýma novými potravinami, tam ji vůbec nenajdu, takže mi to je fuk. Jinak díky za vysvětlení.

0
před 6 lety sharunka03

Blbne mi tu ukládání upraveného textu, ach jo :-(

0
před 6 lety elllzi@

Jeste se zeptam , kolikrat me dosel email že nekdo neco okomentoval ale komentar tam nebyl a dokonce to ukazeje že tam jsou dva komentaře a přitom nejsou. Nevíte čím to je? taky se vám to stalo?

0
před 6 lety sharunka03

No, mně se právě stává, že něco napíšu a dám přidat komentář, pak si to přečtu líp a chci to upravit ten text a zjistím že to někdy nejde, taky nevím pak čím to je.

0
před 6 lety Sunriska

Může se stát, že komentáře byly mezitím smazány administrátorem, jelikož obsahovaly reklamu nebo jiné nesouvisející příspěvky. Jinak chození emailů si můžete zrušit na svém profilu. Diskuse, do kterých jste přispívala, se Vám automaticky vloží do oblíbených a další přidané příspěvky bude hlásit upozornění na horní liště ihned, co otevřete stránky lidiček...;)

0
před 6 lety Sunriska

+sharunka03Úpravy komentářů je možné několik minut po vložení. Později už upravit nejde, aby jiný uživatel nereagoval na příspěvek, který mezitím autor upravil. ;)

0
před 6 lety sharunka03

Díky, ale já to upravuju v podstatě několik vteřin po tom, co jsem ten původní text napsala, takže mě to naštve, že to stojí dobu a nic se neděje a nakonec se ten upravený text neuloží..

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 2


Přidat komentář