Obrázek uživatele yeahwarisover
  • autor: yeahwarisover
  • publikováno: 30.12.2011 08:45
  • zobrazeno: 1054x
+
0
-

About me

Jsem obyčejný člověk,který si váží života,takový jaký je. Řídím se srdcem a miluji své bližné a i své nepřátele.Nevěřím ve vlády,prezidenty,politiky,společenský systém,masmédia. Nic z toho nikdy nebylo a nikdy nebude potřeba.Mám svůj svět,svět bez ega a bez nenávisti.Nechci změnit svět a druhé. Měním sám sebe, to je má soukromá revoluce, revoluce k poznání.

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

To děláš moc dobře. Trápí mě, jak nás instituce svazují a osekávají naše svobody: mezi mě a moje peníze se postaví instituce (banka), která ze mne dělá rukojmí. Mezi mne a mého boha (nebo v co věřím) se postaví instituce, církev a různí vykladači, co mi vštěpují, jak mám v svého boha věřit! Mezi mne a moje děti se postaví instituce, škola, výchovný systém, který mé děti úplně zdeformuje. Mezi mne a mé zdraví se postaví instituce, systém zdravotní péče, který ví všechno nejlíp, chce mě mít pod kontrolou a nasadit drugs. A tihle všichni gauneři se tváří, jako by tu byli pro mé dobro! Přeji ti hodně sil.

0
Obrázek uživatele Frodik
před 7 lety Frodik

Danah: Ale všechny ty vyjmenované "mezičlánky" jsou výdobytkem civilizace - ať se nám to líbí nebo ne (mě se to taky nelíbí), ale nějakým způsobem to vychází ze systému společnosti ve které žijeme. Ono z principu je myšlenka těch mezičlánků dobrá - stát chrání a stará se o své občany. Jenomže jako většina dobrých myšlenek, kterých se ujme parta idiotů (politiků a jím podobným) je převedená do praxe úplně pitomě. Promiňte, nenacházím jiná slova. Ono by to bylo fajn, kdyby školství učilo skutečně potřebné informace a dovednosti k životu, kdyby zdravotnictví pacienty uzdravovalo a né je "léčilo " do konce života, kdyby náboženství vedlo k osvícení lidí a dělalo z nich ctnostnější bytosti místo jejich zmagoření, atd... Zkrátka, stát jako organizační jednotka starající se o své členy - občany, je myšlenka velmi dobrá, ale zároveň tragicky převedená do praxe - obzvlášť v některých provedeních (severní korea, čína, ........ česká republika, ... )

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Frodíku, to je pravda, státní zřízení je vymoženost civilizace. Problém je, že tento systém v praxi je předražený, hltá stále víc peněz a přitom poskytuje občanům bídné služby. Že by stát-tedy vláda- své občany chránila? Nevěřím: zatím vidím, že je nenávidí a pracuje proti nim. Občané se totiž přemnožili, tak co s nimi? Pokud přijmeme fakt, že nás vlády nenávidí, všechno najednou dává smysl: chemikálie v potravinách i vodě, represivní zdravotní "péče", kde vám neřeknou, co dělat, abyste byli zdraví a mlčí se o prevenci, alternativní metody kriminalizované a zpochybňované. Daňový systém, co dře lidi z kůže, trestní zákony nastavené tak,aby oběť (pokud přežije)neměla žádná práva a navíc musela vše zaplatit, útočník má právní servis a vše zdarma, následuje symbolický trest, (posléze zkrácený na polovinu)..Drogy se prodávají policii před nosem a všem to vyhovuje! Narkomani mají skvělý servis a podporu. Lidem, co pracují, se nastaví věková hranice pro důchod tak, aby zemřeli v práci. Všechno to dává smysl ten, aby se snížil počet obyvatel. A my, to 1%, jak píše zde kolega, musíme nějak tu genocidu přežít.:-))

0
Obrázek uživatele Frodik
před 7 lety Frodik

Danah: Plný souhlas. Já jsem to ve svém komentáři přesně takhle myslel, ale mám pocit, že jste to chápala tak, že jsem přesvědčený, že stát nám poskytuje za naše peníze kvalitní a dostupný servis. Psal jsem to, že taková je ideální myšlenka. Ale že realizace této myšlenky je hrozně špatná, předražený nekvalitní servis. Naštěstí si dneska už aspoň můžeme vybrat, kterého státu tím "zákazníkem" budeme :-)

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Tak to ano, rozumíme si. :-))Teď si můžeme vybrat, zda žít v republice nebo nějakém království. :-))

0
Obrázek uživatele yeahwarisover
před 7 lety yeahwarisover

DANAH: nezbývá nám nic jiného, než se na ně vybodnout ;) i tobě přeji hodně sil a radostný den.

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 1


Přidat komentář