Obrázek uživatele jirkabeer
  • autor: jirkabeer
  • publikováno: 18.9.2014 18:26
  • zobrazeno: 2217x
+
0
-

za viditelnou známku nebezpečných látek na potravinách

Kde jsme a co děláme?
Svým návrhem odhaluji lidem realitu éček a dávám jím jí přímo pod nos. Komu co řekne E120, nebo název BIO potravina. Název Bio potravina, si myslím že nikomu nic nepřinesla. Tento návrh zákazníka přivede do jiného světa  a svůj nákup výrobků s tímto označením bude regulovat sám a zcela s jiným názorem. Hlavně má okamžitě jasno. Nezapomínejme, že se jedná o syntetické látky, naše zdraví a budoucnost dětí a dětí našich dětí. Alergií a nemocí je v tuto dobu už dost. Je čas. STAČÍ DĚKUJEME !!! Kuřáky bombardujeme, bombardujme také výrobce a VIDITELNĚ !!! Vedle upravovaných výrobků přírodní výrobky se stávají těžko prodejné. Trvanlivost přírodních výrobků je jen několik dnů a spotřebitel si zvykl na svůj luxus . Za jakou cenu si ale zvykl na svůj luxus ?
 Co vy na to? stupnice http://www.emulgatory.cz/stupnice-skodlivosti Hrajme si na učitele a známkujme čistotu potravin známkou 0 - 6 Děláme to pro sebe a s vědomím dobré věci. 

Přílohy příspěvku

Komentáře uživatelů

0
před 6 lety Slunew

viditelné známky budou, ale až se nám podaří ohodnotit téměř vše, co máme v databázi. není možné abychom to dávali po kouskách, protože by to mohlo evokovat to, že ty neobodované potraviny jsou na tom buď´d dobře a nebo moc špatně a proto je nemáme uvedeny. věřte, že se na tom pracujeme, ale vzhledem k tomu, že se vždy musí zkontrolovat i etiketa, zda údaje opravdu odpovídají , tak není možné aby se to dělalo automaticky, ale musí se to udělat "ručně" a protože náplně, správa a vůbec vše kolem těchto webů není naše zaměstnání, ale koníček, tak to samozřejmě nejde tak rychle. Děkuji za všechny ze ZP za strpení :)

0
před 6 lety jirkabeer

Od 1.1.2015 vejde v platnost nařízení o etiketách - obsah a velikost písmen . Kdyby se nám podařilo prosadit tento návrh a nařídit viditelnost stupně škodlivosti . Bylo by to skvělé i pro naše babičky :-D  

0
před 6 lety Slunew

To nevyjde :'( a ani nemuze,pokud nejaky zakon rika,ze pouziti E v danem mnozstvi a do dane potraviny je bezpecne,tak nemuze dalsi tvrdit opak ...a hlavne by to nedopustili vyrobci. Uz ted se jim povedlo vyrktnout trans mastne tuky ze znaceni

0
před 6 lety Frodik

+jirkabeer Idea hezká, ale jak píše +Slunew nerealizovatelná. Výrobce si na potravinu sám nenapíše, že je špatná. Smysl tak má naopak pozitivně hodnotit ty, které si to zaslouží.

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 4


Přidat komentář