Obrázek uživatele jujutu
  • autor: jujutu
  • publikováno: 8.8.2014 17:23
  • zobrazeno: 1574x
+
0
-

Tak schválně

No tak schválně,kdo jako 1 pozná co je to za tropické ovoce na těchto obrázků.

Přílohy příspěvku

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele alena.prchlikova@
před 4 roky alena.prchlikova@

Já si myslím, že je to durian. Nejedla jsem, vím, že zralý plod páchne. Jaká je chuť, tedy jestli to je ono.

0
před 4 roky jujutu

Ano,je to durian.Sice má hodně silnou a proněkoho nepříjemnou vůni a provoněl i sousedy,ale ta úžasná chuť za to stála,věděla jsi,že durian se dá sehnat hodně špatně v ČR a někdo pro něj jezdí rovnou do Thajska a tam 3 měsíce jí jenom durian,protože hodně nasití,je zdraví a obsahuje hodně vitamínu a dalších životu potřebných látek. :-)

0
Obrázek uživatele alena.prchlikova@
před 4 roky alena.prchlikova@

Já toto ovoce neznám, jen tak z knížek, v obchodě jsem ho neviděla, a myslím, že by mě to ani nelákalo ochutnat. Ale dužina je prý moc dobrá...

0
Obrázek uživatele ondra.klar
před 4 roky ondra.klar

Já sem toto ovoce měl :), v Ostravě se prodává na vietnamských tržnicích i s dalšími exotickými druhy ovoce. Chuť ovoce mi připomínala chuť nějakého nevýrazného sýru :D. Zbytek co mi zbyl jsem dal do lednice, která neuvěřitelně páchla :X.

0
před 4 roky jujutu

Já jsem si ho zase koupila v Praze v Sapě.Ano,když jsme zbytek durianu dali do ledničky,zapáchala nám též.Mě třeba durian voní,ale mému bratru se mu radši vyhýbá.Mě durian moc moc chutnal.U labužníků je hodně známí,a jak je známo: Ten zápach je strašný,ale chuť je 7 nebe.To víte,my jsme měli čerstvé,a to je o hodně lepší.Mě třeba chutnal jako vanilkový krém,s jemnou chutí česneku. :-)

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 2


Přidat komentář