Obrázek uživatele vercounek
  • autor: vercounek
  • publikováno: 16.2.2012 14:00
  • zobrazeno: 552x
+
0
-

čaj lapacho

Skoro 90% procent populace je velice zatížené plísněmi. Jak vnitřními, tak vnějšími. Jistě si vzpomenete na vleklé záněty spojené s návštěvou bazénu, koupališť ap. Tento čaj je blahodárným účinkem na vaše bolístky. Pomůže i mnoha lidem, který mají plíseň spojenou s botama. Znáte svědění mezi prsty, plíseň. A nejen tam, máme ji i v ústech, trávicím ústrojí. Čaj Lapacho /čtěte Lapačo/ pochází z kůry stromu Lapacho, jehož domovina je v Brazílii, Bolívii, Peru, severní Argentině a Paraguaji. Tyto stromy jsou staré dokonce 700 let a účinkům jeho kůry jsou připisovány až zázračné schopnosti. Lapacho napomáhá v odstraňování nečistot a usazenin z těla, posiluje imunitní systém a vnitřní orgány - játra a ledviny. Podporuje trávení a umí povzbudit látkovou výměnu. Hubí některé druhy plísní a bakterií, je vhodný při poševních výtocích. Pozitivně působí po chemoterapii nebo po delším užívání psychofarmak. Zlepšuje prokrvování těla a má kladný vliv na srdce, leukémii, krevní oběh a chudokrevnost.

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Frodik
před 7 lety Frodik

S prospěšnými účinky souhlasím, Lapacho je určitě dobré pít, ale ta chuť :-)) Nemůžu si pomoct, třeba to jsou jenom moje chuťové buňky nebo jsem měl zrovna nějaký divný odvar, ale brrrrr... přesně to vystihovalo lidové rčení, že co je zdravé nechutná moc dobře :-)) S tím rčením nesouhlasím, ale zrovna v tomhle případě to platilo :-)

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

no, mě ta kůra docela chutná. Možná si jí dělám slabší, ono asi taky záleží na tom, od jakého výrobce je :)

0
Obrázek uživatele karča
před 7 lety karča

Zrovna tento týden jsem se rozhodla tento čaj poprvé zkusit. Mám Lapacho jahoda od Grešíka, nemusí se vařit, jen se přelije vařící vodou a nechá 15min louhovat. Chuťově jsem spokojená, nevím, jak by chutnal klasický bez příchuti.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

tak to nevím jak chutná, já si kupuji přímo kůru, ta má nejlepší účinky a chuťově mi chutná jako bylinný čaj. Tak uvidíte, jestli lapacho jahoda má nějaký účinek na tělo :)

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 7 lety happy.lenulka@

Lapacho je super... koupila jsem to našim - oba mají zdravotní účinky... a i když jim řeknu co to obnáší, tak stejně na to kašlou a nevaří si to :-( trošku mě to mrzí, ale co nadělám ;-( každý svého neštěstí strůjce...

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 10


Přidat komentář