Obrázek uživatele vercounek
  • autor: vercounek
  • publikováno: 11.2.2012 19:28
  • zobrazeno: 803x
+
0
-

Mléko a mléčné výrobky

Že jsem alergická na kravské mléko a lepek, jsem zjistila v pubertě, měla jsem tak nějak divně červené tváře a stále mi nebylo dobře. Tenkrát to  byl poprask,  ale po "brutální" dietě se mi udělalo líp a mám podle toho změněný kompletně jídelníček. Dnes už by mě ani nenapadlo se kravského mléka napít. Ale když je to mléko tak zdravé, jak všichni tvrdí, jak to, že je tolik artróz, osteoporóz a dalších onemocnění kostí, když všichni stále pijí a jedí mléčné výrobky? Jak to, že všichni z mého okolí mývají tak často rýmy a zahlěnění?Jak to, že vedeme v rakovině tlustého střeva u mužů, když to mléko, bílá mouka atd vůbec neškodí. Tak co je tedy špatně? Asi geny :D

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Tvrdím, že se té podezřelé kapalině, která ani nezkysne,ale odporně zhořkne, říká mléko už jen ze zvyku, ze setrvačnosti. A blábolům o vápníku v něm už vůbec nevěřím. :-))

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

podezřelá kapalina, tak to sedí :D

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Mléko, pokud se to z obchodu dá mlékem nazývat nezkysne ale zhnije protože je přechlazené. Potom chutná po močůvce. Odpověď potravinářské inspekce byla, že moje stížnost byla oprávněná, ale nedodali proč, to už jsem ovšem věděl sám, protože moje prateta byla dojička.

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 11


Přidat komentář