Obrázek uživatele pavlova.iveta
  • autor: pavlova.iveta
  • publikováno: 9.8.2014 12:12
  • zobrazeno: 2348x
+
1
-

Ulcerózní kolitida

ahoj, moc zdravím všechny, kteří také mají s touto potvorou co dočinění. Léčila jsem se 2 roky kortikoidy, zničila jsem si totálně imunitu,takže nastaly další problémy jako alergie, ekzémy, padání vlasů a krevní obraz na bodu mrazu..Začala jsem hledat v jiných vodách a do ruky se mi dostala chlorella s ječmenem. Po vyzkoušení všeho možného jsem ani tomuhle nedávala velkou naději, ale četla jsem dost pozitivních recenzí, tak jsem to vyzkoušela a světe div se po 2 měsících začal mizet ekzém, ustaly křeče a po 1. kontrole v nemocnici konečně pozitivní zpráva ulcerózní kolitida se konečně začla dávat na ústup. Nyní je to rok a půl co zelené potraviny užívám a jsem bez ekzémů, střevo je v pohodě i bez dietního omezení, alergie zázrakem zmizely a krevní obraz je výtečný, nikdy jsem necítila tolik energie, dokonce mi zase začaly růst vlasy.. Po téhle zkušenosti pomalu věším kariéru zdravotní sestry na hřebík a chci se živit něčím jiným co opravdu léčí nikoliv přidává peníze farmaceutickému koncernu.

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Danah
před 4 roky Danah

Iveto, až doktoři přestanou popírat jasnou souvislost mezi potravou a zdravím, udělá lidstvo velký krok kupředu. :-)) Zatím nás laiky udržují v bludu, že máme jeden trávicí trakt na potravu a úplně jiný na léky- takže můžeme jíst cokoliv, zachrání nás přece ten trávicí trakt na léky!.:-))
Přeji ti šťastná rozhodnutí. 

0
Obrázek uživatele Dita
před 4 roky Dita

Jak říká japonský farmaceut a majitel jedné z největších firem na výrobu léčiv pan Hagiwara
" Hledáme dnes zdraví ve všem, od syntetických léčiv po léky naplněné rtutí. Taková praxe nás vede k záhubě.“ Myslím, že není co dodat. 

Jen jsem chtěla ještě napsat, že jste jedna z mála zdravotních sester, která začala přemýšlet jiným směrem, než jim diktuje škola a zavedené postupy léčby k daným zdravotním problémům. Myslím, že díky tomu, budete opravdu lidem pomáhat se uzdravovat. Protože dnešní medicína a to se jí nesmí nechat ubrat, je taková, že umí hodně dobře léčit akutní případy (infarkt, slepák, žlučník, ...) bez dalších souvislostí. Třeba na zácpu vám předepíšou prášek a už vám neřeknou, jezte hodně vlákniny a omezte bílou mouku a pečivo z ní.

0
Obrázek uživatele msaorutc
před 4 roky msaorutc

Ahoj Iveto,mám tu potvoru taky,zkoušel jsem tu řasu,ale nic,každému asi pomůže něco jiného,já hledám.Vím že mne vadí umělé potraviny,nebo smíchané tuky,buď přímo nebo když sním potraviny,které jsou každý jiných tukú(maso a koupenou buchtu ze ztuženého tuku).Opravdu,používej jen přirozené tuky,máslo,sádlo a rostliné OLEJE jednodruhové.Já to dělám,sice nejsem úplně OK,ale malé zlepšení je pokrok. Zdavím

0
Obrázek uživatele shadovv
před 4 roky shadovv

Ahoj všem, UC mi byla medicínou diagnostikována sice až letos v lednu, ale rok doktorům trvalo,než to pojmenovali, protože projevy nebyly průkazné a biopsie vzorků nikdy nic nepotvrdila. Za ten rok a 3/4 jsem zkoušel s časovým odstupem homeopatii, tibetskou a čínskou medicínu vždy jen s dílčími nebo dočasnými úspěchy. Ale nedávno jsem na internetu objevil blog Petra Máry, který v boji s UC začal vyhrávat díky paleo dietě. Kniha nejen o paleu "Jídlo na prvním místě", kterou jsem přečetl jedním dechem a okamžitě objednal 5ks pro své nejbližší jako povinnou četbu:) a kterou mi doporučila i doktorka tib.med., mi svojí nabitostí informacemi zcela otevřela oči (co se stravy,těla, nemoci atd. týče) a dala naději na vyléčení správnou stravou,která je opravdu základ. Dieta není snadná, ale s motivací opravdu se uzdravit (ne jen z UC ale systémového zánětu), jde vše... navíc, když jsem po pár dnech cítil zlepšení stavu střev. Jsem zvědav na hloubkovou kontrolu v lednu :) Opravdu tuto knihu/dietu vřele doporučuji všem. Hodně štěstí a síly! Martin :o)

0
Obrázek uživatele msaorutc
před 4 roky msaorutc

Já to zkusím,UC doslova drtí chuť do života a stála za ztrátou pracovního místa.

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 1


Přidat komentář