Obrázek uživatele Lucka
  • autor: Lucka
  • publikováno: 1.10.2012 09:53
  • zobrazeno: 1221x
+
1
-

Chřipka a 1, 2, 3, 4, 5, 6 start...!

A opět se blíží období, kdy budou lidi jak mouchy odpadat z nachlazení, rýmy, únavy, depky atd.:) Pro mě je podzim jedním z nejhezčích období a naopak si ho užívám, kolem sebe poslouchám to známé "něco na mě leze" a tak jsem si vzpomněla na jedno jakési moudro, kterým se řídí hlavně lidé ze vzdálenějších zemí. Dá se to nazvat jako "program" 1, 2, 3, 4, 5, 6, a START :-)A znamená to - denně: jeden stroužek česneku - dva citrusové plody - tři jablka - čtyři lžíce ovesných vloček - pět vlašských ořechů - jeden hrnek syrového zelí - Myslím, že tohle by posílilo celý organismus těla i bez doktorů:)

Komentáře uživatelů

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Jéé to je moc hezké "pořekadlo".

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Jo, Lucko ještě k těm zubům. V pátek jsem byla u zubařky na pohotovosti (vypadlá plomba, a můj zubař mě mohl vzít až za měsíc), za bílou plombu jsem platila 200,-. Jinak si myslím, že tvrdost kartáčku si každý musí najít co mu vyhovuje, že nelze říci já si čistím měkkým, používej měkký kartáček. Mě vyhovuju střední, měkkým si nic nevyčistím a tvrdý mě rozdrápe jako kdybych používala rejžák. Přítel má zase tvrdej, se středním si nevyčistí. Jinak dříve mi taky dásně krváceli, teď už ne, čistím si je přes dásně a koupila jsem si malý dětský kartáček, s ním se dostanu až dozadu a na boky zadních stoliček, druhou rukou - prstem si držím pusu, abych se tam ještě líp dostala (vytahanou pusu ještě zatím nemám :) ). Někde je tady odkaz na video (nemůžu najít) na správnou taktiku čištění zubů.

1
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Hezké, moudré k tomu pravdivé:-) No tak to není tak hrozné, tedy nemá-li člověk na každém zubu jednu, mě už se tam bohužel vyjímá ta amalgánová:( Asi budu různě střídat ten měkký se středním, jinak to správné čištění si prohlížím vždycky v ordinaci zubařky, kde visí obrovský plakát jak správně čistit zuby:D

0
Obrázek uživatele mrkvicka
před 6 lety mrkvicka

Dobrý tip, držíme se podobného.

1
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Snad už jen dodat, připíjet si zázvorovou šťávou či čajem a tělo si nemůže stěžovat:D

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 9


Přidat komentář