Obrázek uživatele ZdraváPotravina.cz
+
0
-

Novinky v novém roce aneb jaké byly vaše Vánoce ?

Jaké byly vaše svátky, našli jste pod stromečkem něco co jste si přáli a nebo jste si jen užívali pohodu v kruhu rodiny ? My máme pro vás jeden opožděný dárek, no spíš takový malý dáreček, který jsme přes svátky "ukuchtili". 

Pokud používáte prohlížeč Google Chrome (a podle našich statistik je to více než třetina z vás), tak si můžete vyzkoušet naši novinku - doplněk neboli rozšíření pro tento internetový brouzdač. Je to šikovný pomocník, díky němuž si vyhledáte cokoli na našich webech velmi rychle, ať už jste kdekoli na internetu. Více informací si přečtete na stránce Nutriatlasu pro Chrome a nebo si jej rovnou nainstalujte zde. Dejte nám vědět, když jej vyzkoušíte, jestli se vám zdá užitečný a máme v jeho vývoji pokračovat.

A máme i dobrou zprávu pro majitele telefonů se systémem Android ve verzi 3.0. - 4.0.2 - zde mobilní aplikace Nutriatlas (kvůli chybě v samotném systému Android) nefungovala, ale přes svátky se nám podařilo problém vyřešit a v nadcházejících dnech se objeví nová aktualizace Nutriatlasu, která bude fungovat na všech telefonech. I na oblíbených HTC Evo 3D, Huawei a dalších s tímto systémem.

A samozřejmě připravujeme i další novinky o kterých vám dáme brzy vědět. Tak ať je ten rok 2014 lepší než ten starý, pevné zdraví a klidný start roku nového vám přeje celý tým OS Zdravá potravina !

Přílohy příspěvku

Komentáře uživatelů

Zatím nebyl přidán žádný komentář

Nový komentář

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 2


Přidat komentář