zkušenosti s kuchyní oresi

0
před 2 roky Jana

Ahojda lidi, řeším teď takové dilema… S manželem stavíme dům a máme trošku problém s tím, abychom si vybrali a dohodli kuchyň. Manžel mi chvíli tvrdí to a potom ono ( asi to známe všechny :D ) a tak bych se chtěla aspoň zeptat na zkušenosti, jaké kdo máte s Oresi, to je totiž u nás doma momentálně ožehavé téma a jelikož jsme kuchyň ještě nikdy nezařizovali, tak ani nevím co od toho čekat…. Mám tam jednu kuchyň favoritku, ale ráda bych slyšela nějaké zkušenosti nebo recenze na jejich kuchyně….:) A raději teď s těmi co vyrábí, na nějaké názory jsem totiž už na webu narazila, ale to bylo na nějaké staré kuchyně a né na ty co dělají teď, tak předem moc děkuji za všechny případné odpověd…:) Jana…

0
před 2 roky Týnka

od firmy nic nemám, ale s mužem bych doporučila tolik o tom nediskutovat..:D Je lepší jim rovnou ukázat co chceš a hotovo..:D

0
před 2 roky Ilona Novotná

souhlasím s Týnkou=D Nejlepší ukázat, vzít a je to=D Nebo se tam zajděte podívat spolu, třeba se vám něco zalíbí oboum=)

0
před 2 roky Jana

Holky, máte pravdu, že já se s ním o tom dohaduju..:D Ale on to prý bude platit, tak by chtěl taky mít nějaký slovo.

0
před 2 roky Anna R.

Ahojky Jani, já teda kuchyň od oresi mám už 3měsíce a zatím spokojenost, ale nechala jsem si udělat jen dolti a do paneláku, předpokládám, že když to máte do domečku, tak bude kuchyň asi maličko větší.Ale já jsem zatím se vším spokojená, hlavně co bych ti doporučila, tak nech si poradit se spotřebiči, maličko jsem si za to teda připlatila, ale jsem moc spokojená, že mi to tak vybavili.

0
před 2 roky Mirka Dlouhá

Já jsem spíš pro truhláře, nejlíp nějakého známého….. nezlob se, ale do žádného studia bych nešla.

0
před 2 roky Lenka

Mirko, nevím proč nejít do studia, naopak… bydlím ve větším městě a vidím sama, že sehnat někoho solidního na truhlařinu je pořádný problém, takže si myslím že kuchyňský studia jsou super a na oresi jsem v poslední době slyšela docela dobrý věci, ale sama od nich nic nemám…

0
před 2 roky Jana

Ahoj Mirko, jak píše Lenka, stavíme u většího města a raději si zajdu do studia, kde rovnou vidím jak +- bude moje kuchyň vypadat, než něco do truhláře, do toho bych vážně nešla, už vůbec ne v našem případě.

0
před 2 roky Klára Staňová

Ahojík Jani, souhlasím s Tebou s tím studiem, jen jestli chceš, tak já osobně mám zkušenosti s Oresi a mám kuchyň už rok a půl, kdybys chtěla ráda pošlu na email fotky:) Já jsem s nimi byla spokojená:)

0
před 2 roky Jana

Ahoj Klárko, to bys byla moc hodná... Mohla bych se Tě zeptat, jak dlouho jste na kuchyň čekali a jak dlouho to vlastně trvalo, než jste se rozhodli pro konkrétní kuchyň atp...

0
před 2 roky Klara Staňová

 jasně... tak my jsme hlavně předem věděli co od kuchyně chceme a jak má vypadat, naštěstí v tomhle s manželem máme stejný vkus, ale pak to šlo na pobočce docela dobře a rychle, jednou jsme jen poupravili jejich návrh, ale pak jsme vlastně po zaplacení zálohy za dva měsíce kuchyň doma měli a hlavně se s nimi dá na celkem dost věcech domluvit, jáj sem třeba byla ráda, že se zbyvili naší staré kuchyně, nevím totiž jak bychom stěhovali tu starou hrůzu a hlavně kam s ní, protože nikde okolo žádný sběrný dvůr nemáme...

0
před 2 roky Jana

s tím sběrným dvorem jsme my v pohodě, ale moc děkuju za zkušenosti..:) Kdyby byla hodná, poslala by jsi mi na ten email fotečky? Moc děkuji...:)

0
před 2 roky Jana

prosím pošli mi to na janulinka25@post.cz

0
před 2 roky Klára Staňová

Už jsem Ti je tam naposílalaJ

0
před 2 roky Radka

Holky, koukám, že se tu celkem debatuje o Oresi, osobně s nimi mám celkem také dobře zkušenosti... Nevím co od nich přesně očekáváte, u nás to bylo jasný, jen nová kuchyň, kterou jsem měla vlastně promyšlenou do detailu, takže za sebe spokojenost, ale jak se tady už psalo, nejlepší je se tam jít podívat, zkusit třeba i se k lince postavit atp..:) To mě hodně pomohlo při rozhodování.

0
před 2 roky Danča

Za sebe s oreskou zkušenosti mám  a je to v pohodě, kuchyně mají hezky, ale za ty topíkový se člověk musí připlatit, já jsem šla do té jejich nejlevnější řady… Sice tam asi nemám tolik vychytávek, protože na to by jsme prostě neměli, ale jinak nemám co bych dodala… Za tu cenu jsme dostali dobrou kuchyň…

0
před 2 roky Andreá Dobrná

Jani, my od Oresky kuchyń máme... Ale nevím jestli to pro Tebe bude nějaké aktuální, protože jí mýme přes 10 let a nevím jaké jsou poměry v Oresi dneska. Ale za nás byl přístup dobrý a cena taková střední-.. Koukala jsem na webovky co nabízí dneska a je to rozhodně rozdíl (hlavně teda v tom vzhledu kuchyní), ale já jsem za naší kuchyň ráda, není důvod něco měnit.

0
před 2 roky Kamila

Zdravím holky, ty kuchyně co jsou teď u oresi jsou fajn, takový moderní i v těch nižších řadách se podle mě dá dobře vybrat, jen je dobrý se kouknout u nich i na spotřebiče, protože co jsme u nich objednávali kuchyň tak jsem si všimla, že ceny mají dost podobný třeba těm co jsou i na heuréce, takže v paráda.

0
před 13 měsíci Miriam Fléglová

Všechny zdravím, já bych jen ráda přispěla tou troškou do mlýna a sdílela zkušenosti co jsem měla možnost s Oresi minulý rok podstoupit. Už jsme řešili kuchyň dlouho, takže když jsme rozhodli že novou kuchyň už opravdu akutně potřebujeme, měli jsme udělané i finanční rezervy, takže jsem si mohla vybírat jak jsem jen chtěla. Proto jsem u Oresi šla do té jejich maličko dražší řady, kde jsem si vybrala kuchyň ze světlého dřeva- další doplňky, jako úchytky, dřez, kohoutek, jsem pak vybírala s jejich designérkou. Za sebe jsem byla s touto částí spokojená, až dokud nám nepřijeli montovat kuchyň jsem neměla s ničím problém, po tom co u nás byla jejich montážní parta, jsem si řekla že příště si to obšancujeme jinak. Chlapi sice byli slušní, odvedli dobrou práci, ale jak bylo léto tak se asi spotili víc než bylo třeba a já po nich potom mohla celý den jen luftovat. Sice to všechno udělali dobře, ale za ten smrádek mi to nestálo.

0
před 12 měsíci Bali

Nechala jsem si udělat návrh, kde mi rovnou řekli i cenu, takže jsem věděla do čeho jdu. Doporučuju jít na pobočku a taky si nechat udělat návrh kuchyně, dobře vám tam poradí, hlavně si budete moct říct co přesně chcete. U nás montáž probíhala v pořádku, akorát jsme potřebovali posunout termín, ale nebyl to žádný problém.

0
před 11 měsíci Vendy

Já mám kuchyň od oresi už nějaký pátek, ale než jsem se pro ni rozhodla prošla jsem hodně studií. Podle mě je to nejlepší, alespoň zjistíte co přesně chcete a co vám nejvíce vyhovuje. Já chtěla na malý prostor vměstnat úplně všechno, a nejhezčí návrh mi udělali právě u oresi, bylo to sice trochu dražší, ale kuchyň má všechno co má mít a ještě je praktická.

0
před 11 měsíci Lucka

Od oresi mám kuchyň asi 4 roky a jsem s ní spokojená. Minulý rok jsem musela vyreklamovat jedny dvířka, ale stačil telefonát a firma nám asi do týdne přivezla nové. Je dobré že je u nich ta záruka na 7 let. 

0
před 10 měsíci Eliška

Hele já mám kuchyni od oresi už nějaký pátek, koupila jsem si řadu livanza v dřevě, není to žádná designová hitovka, ale zas alespoň tak rychle nezestárne. Nejvíc spokojená jsem asi s vychytávkami, které nabízí, určitě si to skočte na pobočku omrknout, ať víte do čeho jdete. 

0
před 9 měsíci Míša

Pro mě byl nejlepší ten návrh, chtěla jsem hned vědět do čeho jdu a hlavně jak to bude vypadat, záleželo mi hodně na vzhledu. Mám teď pěknou světlou rohovou kuchyň se kterou jsem fakt spokojená. :)

0
před 8 měsíci Bára F.

Pro mě bylo dobrý že když jsem si kuchyň zařizovala já tak měli u oresi asi zrovna nějakou akci a ten návrh byl zdarma, takže jsem toho trošku využila a s tou návrhářkou tam seděla asi 2 hodiny :D

0
před 8 měsíci Radka

Než jsem si kuchyni koupila, prolezla jsem hodně stránek na internetu o tom, co se teď v kuchyni nosí a až pak si teprve kuchyň vybírala a nejvíc mi vyhovovala ta kuchyň od oresi, nějaká z té řady baformat nebo jak se to jmenovalo, při tom návrhu jsem byla dost načepýřená, protože mi přišlo že ta paní vůbec nevěděla co chci, ale nakonec to dopadlo dobře, hlavně že mám velkou ledničku a myčku, u nás se hodně jí a po těch letech co jsem musela nádobí mejt v ruce je to jako nebe a dudy.

0
před 7 měsíci Nela

Ahoj Radko, můžu se zeptat jaké spotřebiče od oresi máte? chtěla bych totiž taky nějakou pořádně velkou ledničku. Já teď u nich plánuju kuchyň, budu jí mít teda až na jaře, ale chci se připravit na všechno, a nad spotřebičema furt váhám.

0
před 6 měsíci Radka

Ahoj Nelo, hele já mám spotřebiče od elektroluxu, měla jsem je už v té staré kuchyni tak jsem je jen vyměnila za novější, a taky jsem to zrovna chytla dobře že mi na ně oresi dalo nějakou malou slevu, ale nic moc velkýho to nebylo, lepší ale než nic. Jestli chceš ale velkou ledničku tak nevim jestli nějakou takovou maj, já mám takovou tu klasiku.

0
před 5 týdny Laura

Dobrý den, zajímalo by mě jestli tu má někdo kuchyň v bílé barvě, viděla jsem celo bílou kuchyň v jednou pořadu a moc se mi to líbilo, dost nad ní uvažuju kvůli tomu že celý byt máme dost do světlých barev, ale bojím se aby údržba kuchyně nebyl masakr.

0
před 4 týdny Daisy

Já kuchyni v bílém dekoru mám, a nic hrozného to není, co ale doporučím je k té bílé dát tmavou pracovní desku, přece jenom na ní je nepořádku nejvíc a na té tmavé se to víc ztratí, a i to vypadá dobře, já jí mám udělanou z tmavého dřeva od oresi. Uklízím jednou jí pořádně jednou týdně, na ty bílé plochy stačí vzít vlhčený ubrousek aby otisky zmizeli, jinak nic.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 9


Přidat příspěvek