Svět zdraví

0
před 2 roky Alča

Znáte? Hubnete s nimi někdo?

0
před 2 roky Věra

Já hubnu s "hubneme pro zdraví", kontakt a informace najdeš na www.hubnuti-ostrava.cz.

0
před 2 roky Sandra

Já chodila do Světa zdraví na konzultace půl roku a moc mi pomohly!

0
před 2 roky Soňik

Sandro, kam jsi chodila a na kolik tě to vyšlo? Zhubla jsi¨?

0
před 2 roky Sandra

Ahoj, na půl roku mě to vyšlo cca na 7 tisíc, vyplatilo se ti. Zhubla jsem 15 kg, začala zdravě jíst a cvičit a můj život nabral nový směr. Chodila jsem do Tábora.

0
před 2 roky Soňik

Aha, tak to je fajn, asi tam taky zajdu aspon na měření.

0
před 2 roky Pavla

neznám a myslím, že hubnout se s tím moc nedá...:) :D ale to je moje osobní averze vůdči všem těmto věcem.

0
před 2 roky Makronka

No, já jsem díky nim změnila celý život :) Po několika neśpěšných pokusech s hubnutím jsem se na ně obrátila a fakt mi pomohly...to je zase moje zkušenost :)

0
před 2 roky Linda

Na jaké odborníky ses obrátila? Kdo ti radil, pomáhal, podporoval?

0
před 2 roky Karla

I mně Ve Světě zdraví opravdu pomohli v těžkých chvílích, kdy jsem potřebovala zhubnout nejen nadbytečná kila, ale už se mi začaly objevovat i zdravotní potíže s nimi spojené. Zvládla jsem to jen díky nim!

0
před 10 měsíci Jiřinka

Ahoj, to co tady všichni píšete je sice moc hezké, ale takle lidstvo dříve nejedlo, zkus zapřemýšlet jak asi jedli. Jedli sezonní ovoce, jedli maso, které si ulovili, jedli spoustu zeleniny, ryb a hodně pili. Potom se koupali ve studené řece a hráli si.( a jsme opět u toho- otužuj se potom tělo také hubne,hlavně si vytváříš imunitu, člověk dřív neměl mikiny, ani ústřední topení...). Tohle byl celý jejich den plný pohybu,když se utíkali schovat před nebezpečím. A ano ještě v nedávné době jedli lidé max 2x nebo 3x denne, ráno se nasnídali pak šli na pole kde pracovali až do večera a pak se nejedli. A ano jedli chléb neboť byl domácí a pak veškerou energii spálili na polích. Co tím chci říct: Přečti si knížku: Jídlo na prvním míste( whole30) nebo Primal Blueprint od Marka S. a pak novou knížku, která teď vyšla v CZ Svoboda v Jídle. Stravuj se jako naši předci. tzn: jíš 3- max 4 denně, ale 3 jídla denně stačí. Žaludek si taky musí odpočinout. Jez maso,ryby,vajička, hodně zeleniny a kousek ovoce. Nic jiného nejez,po dobu 30 dní. pak postupně zařazuj potraviny abys věděla která ti nedělá dobře a tý se budeš vyhýbat a dáš si jí jen když na ní budeš mít opravdu chuť- musíš si vždy říct: " Stojí mi to za to?"...budeš možná překvapené ale 3 jídla denně opravdu stačí, hlavně se tomu neříká snídaně ani oběd... ale první, druhé a třetí jídlo. Takže můžeš jíst ráno maso,kuřeíc stehno apod. První jídlo o 3 vajíčkách,kupě zeleniny a kousku ovoce tě zasytí a dá ti mnohem více energie až na 4 hodiny. Než nějaký sladká koláč z kterého se uvolňují rychlé sacharidy a putují hned do tuků. Doporučuji sledovat skupinu- Just Good, instagram veru_niee a tam i psát veškeré dotazy. Sama jsem whole30 jela to hubnutí jde sama a je to bonus, v tomto programu jde o to být svobodný a ne otrok jídla, rozhodovat sám za sebe. Hlavně se mi zlepšil spánek a energie, zažívání a mnoho dalších problémů, doporučuji pro ty kteří bojují se střevama. Ale užívat k tomu nějaké léky ale bez cukru. doporčuji: http://vegall.cz/clanek/zobrazit/specialni-baleni-immun44-v-lekarnach

0
před 10 měsíci Linda

Je, tak tuhle zprávu jsme si snad už všichni přečetli snad ve všech diskuzích, ne? :/ Uvědom te si Jiřinko, že my už nežijeme v době kamenné!

0
před 10 měsíci Terezie

No, jistě! Tohle je trochu mimo... Myslím, že nikomu z nás už nebude stačit jedno jídlo za týden... Prostě jediná správná cesta je zdravý životní styl :)

0
před 8 měsíci Radka

No, musím teda říct, že moje hubnoucí cesta byla teda dost pestrá... Od diety, přes hladovky a pod... Nic nefungovalo! Až jsem se odvážila zajít do centra Světa zdraví a můj život se úpln změnil... :) Určitě doporučuji zajít, stojí to za to! Výsledek e fakt parádní!

0
před 8 měsíci Jiřinka

Jedno jídlo za týden jsem ani nepsala :D přečtěte si více o primmal a whole 30...a SVOBODU v jídle a uvidíte. Ano musela jsem ji napsat všude protože nesmyslný prachy který vkládáte do svet zdaaví, naturhaus nebo jiný kraviny. takže otevřete oči. zhubnout umí každej ale udržet už ne . stači vyřadit to co naše tělo nepotřebuje, mnohdy si myslíte že jo, ale to že na to máte chut vy neznamená že je to dobrý pro vaše tělo. Zkuste přemýšlet co třeba dáte tělu tím velkým množstvím cukru, nápojů a sr*ček :D ? nic.. stačí vám přírodní zdroje, žádné polotovary. Jen maso, vajíčka, ryby a kousek ovoce, jen ráno a vždy s jídlem... Hlavně my bychom se měla ridit telem. ne chutema...telo si nerika o cukr a sladkosti ale to tělo a vás nevyvážený jídelnicek. 

0
0
před 7 měsíci Žanda

Na jejich www.svet-zdravi.cz jsem se dočetla, že mohou k nim docházet i děti. Má někdo zkušenost?

0
před 7 měsíci jana

nikam nechodte, jen z vás sajou peníze.

0
před 7 měsíci Martina

Já doporčuji jíst tak jak si tělo řekne. Každý jsme jiný.
http://vegall.cz

0
před 7 měsíci Gitule

Já osobně zkušenost děti a svět zdraví nemám, ale kolegyně dochází s dcerou společně. Chválí si jejich přístup.

0
před 7 měsíci Emma

Buďte ráda, sosají jen z vás peníze. Můžete jíst normální dostupné potraviny, je jasné že je lepší kvalitní maso, ovoce a zelenina. Ale nepotřebujete nějaké speciální mouky ani vločky. více článků o stravování najdete zde- http://www.priroda-zenam.cz

0
před 7 měsíci Laurina

Svět zdraví znám, v loňském roce jsem k nim docházela. Zhubla jsem pár kilo. Důležité pro mě bylo to, že jsem se naučila jak se mám správně stravovat.

0
před 7 měsíci Erika

Laurino, co znamená "pár kilo"? A jak jsem i to udržela? A jak pak probíhá další spolupráce o zhubnutí?

0
před 7 měsíci Emma

Laura: a kolik z vás vytáhly??

0
před 7 měsíci Laurina

Docházela jsem k nim 10 měsíců, zhubla jsem 9kg. Zlepšil se mě celkově zdravotní stav, hlavně mě přestaly bolet kolena.

0
před 7 měsíci Emma

Laurino: a kolik z vás vytáhly:??

0
před 7 měsíci Simula

Já si objednala v jejich poradně základní diagnostiku organismu.Stojí 200 Kč, což není tak moc. Pak se rozhodnu co dál...

0
před 6 měsíci Jarmula

Co vám při té diagnostice organismu zjistili? Má to pak vliv na další doocházení do světa zdraví?

0
před 6 měsíci Verča

Nooo, tak přesně tohle by zajímalo i mě. Velmi zajímavá a přínostá otázka :)

0
před 6 měsíci Štěpule

N jejich wwww.svet-zdravi.cz je toho popsáno dost, kdo má zájem tak se pro ně rozhodne, no a kdo ne tak ne. Je to každého věc s kým chce hubnout.

0
před 6 měsíci Monika

Myslim,že když se jednou přihlásíte tak vás pak budou obírat, kdyz jsem chodila do naturhousu,tak mi cpali nějakou vlákninu apod. Dokud jsem si to nekoupila tak nic dál nebylo. A přitom to bylo obyjčený ale za to pěkně předražený. Zhubnout člověk dokáže i bez nějakých dopl%nku nebo sr*cek. Stačí pořádný kvalitní potraviny, hlavně bilkoviny a tuky, nejlepší je nizkosacharidova strava :) jen na ty chutě stačí nějaký přírodní doplňek stravy třeba Immun 44 kapsle či sirup

0
0
před 6 měsíci Barbora

Pomohli vám na celulitidu? Co by jste doporučovali, abych se jí zbavila.

0
před 6 měsíci Miluška

hodně pít a pohyb :) přečti si články- http://www.priroda-zenam.cz

0
před 6 měsíci Sarka

Celulitida je docela problém, kámoška mě poradila ať při cvičení používám na to speciální legíny.

0
před 5 měsíci Barbora

Jaké legíny se na to používají?

0
před 5 měsíci Sarka

Od nej legíny anticelulitidní, mají vroubky a masírováním pokožky celulitida zmizí.

0
před 5 měsíci Hana

Ahoj trpím silnou nadváhou a ráda bych vyhledala tým odborníků aby mi s tím pomohli.Nevím kam zajít.Je toho na trhu hodně a tak bych ráda něco na doporučení.

0
před 5 měsíci Petra

Já mám velmi dobré zkušenosti se svet-zdraví.cz já jsem tam docházela sama a kamarádka tam docházela s dcerou a také si to chválila.

0
před 4 měsíci Adam

Díky nim se mi podařilo krásně shodit přebytečná kila.

0
před 4 měsíci Eda

Také  mohu doporučit.

0
0
0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 1


Přidat příspěvek