Hubnutí doma?

0
před 2 roky Martina Doležalová

Ahoj, začala jsem držet dietu a do toho bych chtěla ještě hubnout pomocí cvičení. CO je nejlepší na doma? Nějaké pomůcky si klidně dokoupím.. hlavně ať jdou kila dolů :)

0
před 2 roky Aneta Žárská

Nazdárek, mě třeba na cvičení doma přesvědčil tento článek https://www.healthlife.cz/cviceni-doma-objevte-jeho-kouzlo/. Rozhodně přečíst, začít a hlavně vydržet!

0
před 2 roky Jenda

pusťte si nějaké cvičení na youtube, je toho mraky a pak se samozřejmě zaměřte na stravu, důležité jsou hlavně svačinky, třeba Illík má výborné fit pečivo, tak si kupte třeba žitný nebo pohankový, udělejte si domácí tvarohovou pomazánku a kopec zeleniny. :)

0
před 2 roky Katka

Cvičení je fajn, někomu pomůže zhubnout, ale já nejsem ten případ. Musela jsem komplet změnit i stravování.Obrátila jsem se rovnou na odborníky na stránkách hubnuti-ostrava.cz, protože diet už jsem vyzkoušela hafo a ne každá každému sedne. Výsledek byl 6 kg za dva měsíce.

0
před 9 měsíci Samantaaa

hubnutí doma pomáhá, ale pokud víte jak na to. Já docházím pravidelně na měření tuku do Světa zdraví. Naučili mě tam, jak se správně doma stravovat, abych zaručeně doma hubla, aniž bych nějak trpěla hlady. Jejich metoda na hubnutí mi velice vyhovuje a funguje. Objednala jsem se poprvé na konzultaci přes jejich webovky na www.svet-zdravi.cz

0
před 9 měsíci Jiřinka

Ahoj, to co tady všichni píšete je sice moc hezké, ale takle lidstvo dříve nejedlo, zkus zapřemýšlet jak asi jedli. Jedli sezonní ovoce, jedli maso, které si ulovili, jedli spoustu zeleniny, ryb a hodně pili. Potom se koupali ve studené řece a hráli si.( a jsme opět u toho- otužuj se potom tělo také hubne,hlavně si vytváříš imunitu, člověk dřív neměl mikiny, ani ústřední topení...). Tohle byl celý jejich den plný pohybu,když se utíkali schovat před nebezpečím. A ano ještě v nedávné době jedli lidé max 2x nebo 3x denne, ráno se nasnídali pak šli na pole kde pracovali až do večera a pak se nejedli. A ano jedli chléb neboť byl domácí a pak veškerou energii spálili na polích. Co tím chci říct: Přečti si knížku: Jídlo na prvním míste( whole30) nebo Primal Blueprint od Marka S. a pak novou knížku, která teď vyšla v CZ Svoboda v Jídle. Stravuj se jako naši předci. tzn: jíš 3- max 4 denně, ale 3 jídla denně stačí. Žaludek si taky musí odpočinout. Jez maso,ryby,vajička, hodně zeleniny a kousek ovoce. Nic jiného nejez,po dobu 30 dní. pak postupně zařazuj potraviny abys věděla která ti nedělá dobře a tý se budeš vyhýbat a dáš si jí jen když na ní budeš mít opravdu chuť- musíš si vždy říct: " Stojí mi to za to?"...budeš možná překvapené ale 3 jídla denně opravdu stačí, hlavně se tomu neříká snídaně ani oběd... ale první, druhé a třetí jídlo. Takže můžeš jíst ráno maso,kuřeíc stehno apod. První jídlo o 3 vajíčkách,kupě zeleniny a kousku ovoce tě zasytí a dá ti mnohem více energie až na 4 hodiny. Než nějaký sladká koláč z kterého se uvolňují rychlé sacharidy a putují hned do tuků. Doporučuji sledovat skupinu- Just Good, instagram veru_niee a tam i psát veškeré dotazy. Sama jsem whole30 jela to hubnutí jde sama a je to bonus, v tomto programu jde o to být svobodný a ne otrok jídla, rozhodovat sám za sebe. Hlavně se mi zlepšil spánek a energie, zažívání a mnoho dalších problémů, doporučuji pro ty kteří bojují se střevama. Ale užívat k tomu nějaké léky ale bez cukru. doporčuji: http://vegall.cz/clanek/zobrazit/specialni-baleni-immun44-v-lekarnach
A co se týče cvičení, občas si dej sprint, otužuj se, protahuj se, občas si dej silový trénik( činky), švihadlo, plavání, saunu.

0
před 8 měsíci Judith

já hubnu doma a daří se mi. Ale musím přiznat, že pro rady a sestavení jídelníčku chodím navštěvovat Svět zdraví, kde jsem po důkladným dohledem nutriční specialistky, bez ní bych to nezvládla.

0
před 7 měsíci Gustavkaaa

Já hubnu dom a daří se mi to, jen jsem si nechala poradit, jak zdravě jíst a přitom hubnout od výživového poradce ze Světa zdraví. Jejich metoda, jak jíst pravidelně, nehladovět  přitom hubnout a to bez jo jo efektu, funguje

0
před 6 měsíci Anna

jo funguje jo? srat do sebe 6 jídel denně jo? :D a jeste za to platit. To snad vim i já co a čeho jist. a kolik porcí atd. pac se nemá nic vazit.
http://www.priroda-zenam.cz

0
před 6 měsíci Kristýna

Já taky jedině doma, na fitko nemám čas a ani to nemám ráda. Zkus nějaké online kurzy. Já jedu podle PerfectUni, mám od nich jídelníček a tréninkový plán na doma. :) přijde mi cenově za 250,- super

0
před 6 měsíci Nataša

Mě poradila nutriční poradkyně ze Světa Zdraví takovou dietu, že hubnu doma, ani cvičit moc nechodím. Chce to hlavně, jen vědět co jíst, jak často a kterm jídlům se vyvarovat. Mrkněte na webovky, jestli náhosou u vás není poblíž někde pobočka Světa zdraví, doporučuji na nezávaznou konzultaci. (www.svet-zdravi.cz)

0
před 6 měsíci Emma

Tak tohle snad vím i bez "odborníka" do kterýho cpete peníze :D Bych chtěla vidět ten váš slavný jídelníček jaký vám tam píšou plky a kraviny.... Kdyby jste se o to trochu zajímali nežrali by jste jím ty kecy v nějkým světu zdraví apod....Ale jelikož vás zlákali když tomu nerozumíte, budou z vás tahat pomaličku prachy.

0
před 6 měsíci Helenka

Já přesně před rokem na Vánoce dostala od manžela kolo + nějakou tu základní výbavu, jelikož jsem se tomu chtěla více věnovat. Jezdila jsem pravidelně, stravu až tak moc neřešila a za tek rok jsem shodila 20 kilo :)

0
před 5 měsíci Marta Pardubky

Cvičení nepomáhá, pokud člověk nedodržuje jídelníček podle předpisů, jak zhubnout, to si cvičením pouze zformujete postavu a spevníte, ale skutečně zhubnout znamená smířit se úplně s jiným stylem jídelníčku. Mně ho nastavila kamarádka, která pracuje ve Světě zdraví a musím říct, že jsem jídelníček dodržovala a po půl roce 15 kilo dolů šlo a bez jojo efektu.

0
před 5 měsíci janča

http://www.priroda-zenam.cz
články o zdraví a stravě

0
před 4 měsíci Miška Ryška

doma je to těžký zhubnout. Docházela jsem k výživovému poradci ze Světa zdraví a vařila si doma dle jídelníčku, který mi nastavil. Hubla jsem pomalu, ale za to jo jo efekt se nedostavil a vůbec jsem neposítila hlad. Během půl roku deset kilo dolů. Cítím se lépe.

0
Obrázek uživatele Tira
před 4 měsíci Tira

Tady je celkem pěkný přehled toho, co všechno za cvičení jde dělat doma: https://www.slimming.cz/pomucky-na-cviceni/

0
před 3 měsíci Iveta

Co je na tom těžkého hubnout doma? Prostě nebudete něco jíst a vyřadíte pár špatných produkt a hubnete sama :)  Já jedu od ledna podle Low Carb : stránka s recepty na facebooku: Just good by mee. Jsou tam zdravé recepty které se řídí LC :) Od ledna jedu a mám dole 7 kg,a to mi je přes 50 let, Iveta

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 3


Přidat příspěvek