Hubení myší/krys

0
před 7 měsíci René Kováč

Dobrý den, mohu mít prosít dotaz? Bydlíme v bytovce, není moc veliká, 3 patra, 4 byty na každém patře... V domě jsem takový domovník. Ráno u mě byl soused, že má tušení, že máme ve sklepě myši nebo krysy. Sám jsem se byl ve sklepě podívat a našel jsem tam bobky, takže bych řekl, že tam opravdu jsou. Jaké existují možnosti pro jejich likvidaci? Zatím nemám zkušenosti... Děkuji moc za každou radu a tip.

0
před 7 měsíci Zdeněk

Réné, tak tuto diskuzi bych rád sledovat... Momentálně řešíme dost podobný problém. Jsem zrovna ve fázi, kdy vybírám nejvhodnější přípavek na hubení... Budu rád, když sem někdo dá své zkušenosti...

0
Obrázek uživatele barman76
před 7 měsíci barman76

Kočka, pes, výkaly od divokých zvířat (tygr, lev ze ZOO - to prý funguje na kuny, ale nevím nevím:-)) Jakýkoliv větší predátor. Nástrahy (zrovna krysy, ve Vašem případě spíš potkani, kteří krysy téměř vyhubili a vyhnali,  jsou dost chytré).

0
před 7 měsíci Endy

Dobrý den René a Zdeňku, my jsme měli dosti podobné problémy. No, nebojte, není třeba si do baráku dávat zvířecí výkaly :) Postačí tento přípravek - http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/ S tím máme nejlepší zkušenost! Ale pozor na použití. Je třeba jej perfektně dodržet, jinak by nemusel fugovat. Dá se dát do pastičky zaklapávací, i do klícky, 3-5cm. Před aplikací musí mít gel pokojovou teplotu, tzn. v noci nechat doma a jít ráno aplikovat.

0
před 6 měsíci Zdeněk

Endy, moc Vám děkuji za radu. Ten stoppest určitě zkusíme. Při pomyšlení na ty výkaly mi moc dobře teda není...

0
před 6 měsíci Venda

Zdeňku, určitě si ten stoppest gel kupte. Proti těm myším je to to nejlepší, co je na trhu k dostání! Já sama jsem dlouho tápala, zkusila snad vše a až ten gel splnil úkol :)

0
Obrázek uživatele Květinka123
před 5 měsíci Květinka123

Já bych tama dala pasti a jed. Akorát nevím, zda na krysy to může dávat pouz deratizátor. Je potřeba umístit všude cedule, aby to nesežrala jiná zvířata...

0
před 5 měsíci Radek

Nn, není to tak. Jed nrálně může dávat kdokoli. Teda aspoň ty volně prodejné jedy. Třeba ten stoppest gel opravdu může použít každý.

0
před 4 měsíci Jarek

Dobrý den, je tu prosím někdo, kdo už se stoppest gelem pracoval? Zajímá mě postup... Prý pokud se nedodrží přesný postup, tak by to taky nemuse fungovat, je to tak? :(

0
před 4 měsíci Vilém

Jarku, ano. Je to tak... Pokud nedodržíte postup, gel by nemusel správně účinkovat. Zde popíšu, jak na to - Do zaklapávací pastičky i do klícky, 3-5cm gelu. Pokud gel používám správně, tak opravdu funguje. Před aplikací musí mít gel pokojovou teplotu, tzn. v noci nechat doma a jít ráno aplikovat. Pokud máte další dotazy, klidně se ptejte :)

0
před 3 měsíci Jarek

Viléme, moc Vám děkuji za odpověď a hlavně za návod. Ještě se však musím zeptat... Za jak dlouho začne gel účinkovat? Jde mi o to, zda mi krysy pochcípají ihned po pozření, nebo zda chvíli trvá, než gel začne účinkovat. Děkuji moc!

0
před 3 měsíci Vilém

Jarku, je to tak, jak píšete. Ten účinek není okamžitý, takže to chvíli potrvá.

0
před 2 měsíci Jarek

No, dobře... čili, když ten účinek není na hned, tak tomu mám rozumět tak, že mi ty krysy nepochcípají přímo ve sklepě, je to tak, že?

0
před 2 měsíci Vilém

Přesně tak, můžete být úplně v klidu... jako vyloučit se to nedá, ale rozhodně nečekejte kolonie mršin...

0
před 2 měsíci Jarek

Aha, tak to děkuji za info. Gel jsem použil teď o víkendu, tak jsem zvědav, jak zabere... Děkuji moc za všechno info!

0
před 4 týdny Tamara

Jarko, tak co, jak jste s učinky stoppest gelu spokojený? Zabral podle vašich představ?

0
před 3 týdny Jarek

Dobrý den Tamaro - ano, zabral, naprosto perfektní účinek, jsem nadšený :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 1


Přidat příspěvek