Detoxikace - jakou používáte?

0
Obrázek uživatele vrtulka16
před 7 měsíci vrtulka16

Ahoj, chci se zeptat zda někdo děláte pravidelnou očistu? Detoxikaci?? Já většinou na jaře - takové to oklepání se po zimě, nastartování "nového roku" - vždy jsem ale sahala po nějaké alternativě z lékárny. Teď ale poslední dobou projiždím internet a snažím se najít nějakou přírodní alternativu. Máte někdo zkušenost s takou nějakou detoxikací a aby to byla zároven "dietní" záležitosst? ašla jsem zajimavé čtení, ale spíš mi to přijde moc jednoduché, aby to byla pravda. Zkusil jste někdo?

0
před 7 měsíci untoxin

Přípravky na pročištění organismu - http://track.untoxin.cz/product/Untoxin/?uid=2484&sid=753&pid=128&bid=advandec

0
před 6 měsíci Renda

no já nevím, já odděluji detox a hubnutí. Já si myslím, že nejdříve tělo vyčistit, aby se vyloučily z těla špatné látky a to co tam nepatří, tělo začně lépe fungovat a reagovat lépe na cokoliv. Jinak bych určitě volila pozeptat se v lékárně Zelený anděl, je to alternativní lékárna a funguje tam i poradenství.

0
0
před 4 měsíci Zita

S příchodem března jsem se taky rozhodla pro detox a jdu tady do tohoto :) https://www.barnys.cz/cs/nejlepsi-ve-svete-nejlepsi-u-nas/15-lekarenska-aloe.html

0
před 4 měsíci Erin

Aloe je klasika :) Taky jsem to brala a jako nic špatného to nebylo :)

0
před 5 týdny Petra

Zkuste si třeba nechat namíchat něco ,,na míru". Doporučuji, pakliže jste z Brna či okolí, tuhle lékárnu: http://zeleny-andel.cz/cz/poradime-zkonzultujeme-dodame

0
před 4 týdny Blanka

Petro, a máte něco např. z homeopatik na vlastní kůži vyzkoušené?

0
před 4 týdny Blanka

Ráda bych totiž vyzkoušela na vlastní kůži. Trpím kožními ekzémy. nechám si namíchat v Zelené lékárně, jde mi jen o zkušenost, zda nejde o placebo, zda opravdu takové věci fungují.

0
před 3 týdny Karin

Blani, já bych do toho šla. Co můžete ztratit?

0
před 2 týdny Jana

Holky, já jsem se tam byla kouknout, koupila jsem si nějaký čaj, a mají neuvěřitelný výběr. Doporučuji se do Zeleného Anděla podívat.

0
před 2 týdny Adéla

Máte některá vyzkoušený bylinný čaj na migrény? Jaký a v jakých dávkách ho užíváte, pakliže účinkuje?

0
před 2 dny Petra

Mně tohle nefunguje, jen chemie: Ibalgin, atp.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 12


Přidat příspěvek