Co pomůže na únavu a nízkou výkonnost?

0
před 2 roky Zuzana

Prosím o radu, co vám pomohlo při únavě? Poslední dobou jsem jak praštěná pytlem, pořád bych jen spala, jsem bez energie, chuti do života, nebaví mě už ani intimní chvilky s manželem. Žiju celkem zdravě, nekouřím, nepiju. Myslíte, že pomůžou nějaké potravinové doplňky?? Byla jsem na odběrech u dr. a vše v normě.

0
před 2 roky Petr

Pokud jste byla u lékaře a nic nezjistil, tak mě napadá jediné... deprese?

0
před 2 roky Klára

Na únavu je dobrá maca.

0
před 2 roky Zuzana

Co to je ta maca???

0
před 2 roky Klára

Maca je bylinka. Já se snažím vždy všechno řešit ideálně přírodní cestou pomocí bylinek a přírodních potravinových doplňků. Nejlepší je maca fresh, ta má nejvyšší kvalitu. Jinak je dobrá na snížení únavy, proti stresu a na libido. Zkus kdyžtak google, tam se dočteš o mace hodně 

0
před 2 roky Zuzana

Tak jsem to googlila a hodně mě to zaujalo. Kde to prosím tě kupuješ? A za jak dlouho jsi viděla účinky?? 

0
před 2 roky Klára

Kupuju to tady přes tento eshop http://www.intimninakupy.cz/zvyseni-libida-frigidita/maca-fresh-60kapsli/ Je to přímo ta maca fresh.
Jinak účinky už nevím, beru to už docela dlouho, ale tuším že tak do 14 dní jsem viděla efekt, přestala jsem být tak unavená, vrátila se mi chuť do života, chuť na sex a celkově se cítím už více v pohodě.

0
před 2 roky Zuzana

Díky za tip, objednala jsem si to, zítra mi přijde balíček :) Tak snad to pomůže :))))

0
před 2 roky Nela

a fakt to pomuze i na to libido jo?

0
před 2 roky Klára

Tak upřímně nemůžu tvrdit, že to pomůže každému. Ale já jsem zaznamenala pozitivní změnu :) A píšou to přímo na jejich stránkách, že je to na podporu touhy :) Ale znáš to, jednomu pomůže to, jinému zase tohle. 

0
před 11 měsíci Peťulka

Dětska, mám pro vás skvělou zprávu. Teď nedávno jsem úplně náhodou objevila takový skvělý přípravek, že se tady s ním prostě musím podělit! Též jsem byla strašně unavená. Též jsem vůbec na nic neměla náladu ani energii. Pak jsem to teda na popud přítele začala řešit a začala jsem hledat možné pomocníčky. Narazila jsem teda na Imunokomplex. Ten mi kupodivu fakt strašně moc pomohl. I když to primárně je na imunitu, tak to asi u mě souviselo a tudíž mi i tohle pomohlo.

0
před 11 měsíci Mrtík

No kromě nějakých přípravků, je ještě možná dobré zvážit změnu mýdel, preparátů a přípravků třeba na mytí nádobí nebo na mytí nádobí. =) My jsme totiž taky brali spoustu různých tabletek a doplňků stravy a nespočtu nějakých pilulek, ale žádná neměla prakticky větší význam. Tak jsme tedy změnili úplně způsob chování, žití, bydlení, myšlení a prostě jsme si místo klasický přípravků na nádobí začali kupovat ty ekologické, které se prodávají na eko drogerii.net a konečně jsme se cítili plní energie.

0
před 11 měsíci Zuzka

Zdravím přátelé. Zaujali jste mě... =) Chtěla bych se ještě více dozvědět o tom Imunokomplex. Je to vhodné i pro sportovce? Cvičím totiž každý den a nemůžu si dovolit, abych byla někdy nemocná, nebo jen nějaká nachlazená....

0
před 9 měsíci Danek

Já bral imunokomplex teď od konce září. Manželka byla nachlzená a já jsem to od ní nechytl, takže to asi zafungovalo, protože jinak mě nakazí vždy jak má nějakou virozu. Jinak už půl roku hodně cvičím a sportuji, tak si taky nemůžu dovolit nemoc, protože jsem už na dobré cestě v nabírání svalové hmoty a když bych teď nemoh cvičit, naštvalo by mě to :D

0
před 7 měsíci Renda

já tedy zastávám hlavně přírodní a alternativní věci a nedám dopustit na alékárnu Zelený anděl, tak třeba se tam zkusit pozeptat, třeba doporučí nějaké čaje bylinkové nebo homeopatika, funguje tam i poradenství.

0
před 7 měsíci Klára

Mně na dobití energie pomáhá týden na horách. Naposled jsme byli ve Špindlu (žádná lyžovačka, jen relax), bydleli jsme v penzionu Karolína (http://www.pensionkarolina.cz/) a byla to pohoda, jazz. Vrátila jsem se jak vyměněná... U mě tohle teda funguje vždycky. A řekla bych, že je to tím, že na týden nechám někoho, aby mě obsluhoval...

0
před 6 měsíci Karolína

jo jo někam vypadnout to určitě pomáhá, jiné prostředí. Možná bych se zeptala třeba v lékárně zelený anděl, kde mají přírodní věci, něco na povzbuzení, na lepší náladu, třeba nějaké bylinky, nebo nějaké kapičky, nebo třeba tvé tělo potřebuje pročistit, proto ta únava.

0
před 5 měsíci Olina

Doporučila bych se zaměřit na to co jím. Přípravků zázračných na únavu a dobití baterek je plno, ale spíš to chce začít se stravou. Vyhodit z jídelníčku nezdravé věci a začít hlavně pravidelně a zdravě jíst. Dobré je se obrátit na nějakého odborníka, aby vám sestavil jídelníček. Já to udělala a hned se mi udělalo lépe a mám energie na rozdávání. S jídelníčkem mi pomohla paní Lovečková z centra hubneme pro zdraví a ještě jsem si našla trenéra, který za mnou pravidelně dochází a cvičíme spolu jednoduché cviky na posilování a protažení. Cítím se o 100 procent lépe.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 5


Přidat příspěvek