Zrudnutí pokožky na obličeji

0
Obrázek uživatele Irča
před 2 roky Irča

Chtěla bych poprosit o pomoc, asi před 14 dny se mi objevila svědivá místa na obličeji a to kolem nosu a na bradě, kožní mi předpsala Advantan, prý to může být z toho, že jsem před půl rokem vysadila antikoncepci. Ale je to kortikoid, takže nic dobrého, tak jsem to po týdnu zlepšení přestala používat a mažu jen calciem, ale znovu se mi to ted objevilo a je to rudé a pálivé. Nevím z čeho by to mohlo být, nikdy jsem na nic z jídla alergická nebyla, jestli by to mohla být rajčata nebo mandarinky, nevím. Mamka mi i říkala, že je to tím, že peru a suším prádlo a jsem s tím vším v jedné místnosti a nebo tím, že uklízím prostředky jako je cif atd a mohou to způsobovat výpary, nevím, je pravdou, že peru denně a i suším, nemám jiné prostory, ale nikdy jsem ničím takovým netrpěla. Nevíte, čím by to mohlo být, zda máte někdo zkušenosti s něčím podobným. Děkuji za jakkéko-li rady.

0
Obrázek uživatele Irča
před 2 roky Irča

Nebo jestli to není kosmetikou, také, já se teď nelíčím, ale používám pleťovou vodu na obličej Garnier, ale to už roky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 10


Přidat příspěvek