Zdraví vs. hubnutí

0
Obrázek uživatele Frodik
před 6 lety Frodik

Víte co mi přijde neuvěřitelné ? Jak neuvěřitelné množství lidí chce zhubnout a jaké harakiri kvůli tomu dělá... Když už to vezmu přes různé nesmyslné jednostranné diety, "vyvážené" koktejly, zaručené pilulky až po nějaké podivné krémy na mazání "postižených" míst. Dokonce včera jsem zaslechl v nějaké zprávě, že armáda by chtěla našim vojákům podávat jakési pilulky na zhubnutí, tak to už jsem šel do kolen...
Ale co jsem chtěl hlavně napsat - nechápu proč lidé tolik řeší hubnutí a neřeší zdraví. Je jim uplně jedno jakou chemii do sebe nacpou a co jim to dělá s tělem. Chtějí mít svůj stejný gaučingový život a nedejbože aby jej museli kvůli nějakému hubnutí měnit, když jsou přeci ty prima pilulky, krémy a koktejly.
Já osobně zastávám vcelku jednoduchý, ale myslím, že ověřený názor - pokud člověk řeší především své zdraví - to znamená - stravuje se kvalitně (míněno i jako výživově kvalitně i jako kvalitní původ potravin) a žije kvalitně (zdravý pohyb, zájmy, radost ze života), tak zákonitě to zhubnutí a hlavně udržení postavy přijde a zůstane samo jako takový příjemný vedlejší účinek zdravého života.
Když se na to podívám jinak - na lidi ve svém okolí co žijí nějak zdravě - neznám jediného, který by měl problém s nadváhou nebo si stěžoval že musí do "zhubnout do plavek". Je to jen náhoda nebo na tom něco je ? ;-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Víte co na tom je? Jenom to, že je to pravda:-)

0
Obrázek uživatele zonoro@
před 6 lety zonoro@

Spousta lidí podle mě nebere žádné léky, pilulky a koktejly - jako obézní s kamarádkama taky silnějšíma to vím docela jistě :).
Jenže jídlo je závislost. Je těžké přestat a pokud přestaneš, je těžké odolat.
Jak řekl v jednom pořadu extrémně tlustý člověk - to je jako by jste alkoholika nutili, aby každý den měl nejméně jednoho panáka...
Jíst se prostě musí a né každý to zvládá tak, aby netloustl a pak, když se mu podaří shodit (zdravou stravou a pohybem samozřejmě), tak si to udržet.
Souhlasím, že hlavní má být zdravý, ale velká část (nejen nás tlustých) si to prostě neuvědomuje nebo nechce připustit, že zdraví je jenom jedno a bohužel o něj jde snadno přijít.

A jinak jsou i zdraví lidé - nekouří, nepijí (to já taky ne), jedí zdravě, sportují a mají rakovinu a z čeho teda? A pak jsou tlustí, holdují cigaretám, alkoholu a žijí do 80? Těžko říct, takže určitě si nemyslím, že je dobré takhle zevšeobecňovat.

0
před 6 lety Backy

Je to především o tom mít to v hlavě srovnané, pokud chceš žít životní styl jako štíhlá laň určitě si najdeš cestičku jak toho dosáhnout. Není to o tom odolat, ale mít to v hlavě srovnané. Po čase si už ani na tučnou a masitou stravu ani nevzpomeneš.
Statisticky jsme na předních příčkách v rakovině střeva. Něčím to zřejmě bude. Sázet na to, že náhodou se mi rakovina vyhne při špatným způsobu stravování a holdování života je špatná myšlenka. Výjimky samozřejmě jsou, těch je však moc málo.
Proč by jinak byli věčně plné čekárny lidí.
Porovnejte čísla o nemocech lidí u nás a například v Rakousku, kde je životní styl úplně jiný.

0
Obrázek uživatele zonoro@
před 6 lety zonoro@

Backy - rozhodně jsem to nechtěla napsat tak, aby to vyznělo, že je jedno, jestli budu jíst to nebo ono a pak čekat, jestli na mě rakovina vyjde nebo ne.
Obezita je epidemie a určitě je správné se jí zbavit, o což se snažím pomocí výživové poradkyně - tentokrát už natrvalo :).

0
před 6 lety Backy

Určitě je to krok správným směrem a máte velkou podporu. Výživová poradkyně, kolik peněz za to utratíte, místo toho si můžete koupit kvalitní jídlo a pochutnat si třeba na dražší rybě s bramborem. Podle mého stačí jen číst odbornou literaturu (ne časáky tipu bulvár) a trochu se o jídlo zajímat. Pakliže se stane příprava zajímavých jídel vaším koníčkem máte vyhráno. I já si takto našla cestičku k lepšímu stravování. Napřík. na internetu si najdu recept podle složení zhodnotím zda je dobré, popřípadě něco vynechám a už se těším jak si recept ukuchtím. Vytrváte-li jako že jo uvidíte sama, jak najednou budete mít energie na rozdávání a dobrý pocit sama ze sebe, že jste zhubnout dokázala. Kamarádky vám budou ještě závidět. Hubnutí není muka, ale jen jiný způsob stravování. Víte jak se těším až si uvařím ovesnou kaši s ovocem? Kroupy, cizrna, pohanka - dají se uvařit lahodné pokrmy a uvidíte, že kila půjdou sami dolů, navíc to i pročistí. Pokud se nechcete vzdát salámu či slaniny, dejte si do jídla uzený tempeh, stačí jen centimetrový proužek. Mám ho pokrájený v mrazáku a když ho potřebuju je hned po ruce.

0
Obrázek uživatele 6sense
před 6 lety 6sense

:D Nechápu, že si lidi furt spojují soju se zdravim..., vždyť je to jen komerční tah... ze všech stran si lze přečíst, že snižuje plodnost...
To si radši dam salám nebo slaninu, než dnešní univerzální nahrazujicí složku - soju...

0
Obrázek uživatele Frodik
před 6 lety Frodik

6sense: Nechci se přít, ale myslím, že plodnost snižuje především toxické prostředí v kterém se pohybujeme... Ty prima dioxiny, formaldehydy a další látky co dýcháme myslím že se sójou moc nedají rovnat :-)
A co se týče Tempehu, nebral bych ho jako náhražku (ikdyž pokud někdo z nějakého důvodu chce omezit maso, ale chutná mu, tak je to skvělá věc), ale víc jako pochoutku. Alespoň já si na Tempehu pochutnám.... A když jsou takové knedlíky plněné tempehem a k tomu kyselé zelí, no to se už oblizuju teď, mňam....

0
před 6 lety Backy

Poku jde o dietní stravu salám musíte z jídelníčku vyloučit a náhrada za něho mě napadl právě ten tempeh. Stačí jen kostička na ochucení, nemusí se jíst hned po kilech. Sóje také neholduji, jelikož je sem dovážena po tunách z Číny, ale salámům bez masa plný náhražek také ne. Maso či uzeninu si dávám jen domácí, jinak ne a maso hodně výjimečně. Podle mého názoru, pokud se stane člověk téměř vegetariánem a vynechá bílé pečivo a hlavně nejíst chleba na noc nemůže být tlustý.

0
Obrázek uživatele Stana
před 6 lety Stana

Souhlasím s Frodíkem a těch příčin proč je někdo tlustý a jiný hubený je víc. Ale jednoduše řečeno pokud CHCI zhubnout tak zhubnu, je to jen na mě a na tom jak se stravuji a jestli mám pohyb. Obezita ze zdravotních poruch se objevuje jen v 1%, zbytek jsme si vytvořili sami, ale to je těžké si přiznat že? Mám na výživu školu, takže vím o čem mluvím. To že člověk bude štíhlý neznamená, že nesmí jíst řízky.Jen musíte vědět jak na to.Jo a omyl je Backy, že vegetarián může být tlustý, z masa se totiž netloustne, vegetariáni přibírají po sacharidech kterých mají někdy nadbytek protože tak suplují energii, kterou nemaj z masa. Klidně se s vámi podělím o znalosti, když napíšete svůj problém na mail.

0
před 6 lety Anicka

Já si myslím, že základ pro zdravou a vitální postavu, je pravidelnost jak ve cvičení, tak v jídle a na noc se nepřejídat. Tak se tělo dostane na svou přirozenou váhu. Objevila jsem produkt, který toto může podpořit a napomoci k nastolení pravidelnosti a omezení jídla. Je to čistě přírodní a chutný gelík, který pomohl i mě. --- Odkaz smazán z důvodu nedovolené reklamy

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Osvědčila se mi dělená strava. Postupem času se stala denodenní součástí života, a teď už i trochu spěju k převaze vegetariánské. Ze začátku mi sice nebylo jasné, proč přiberu po housce se salámem, ale nepřiberu, když sním suchou housku, a za pár hodin salám. :-))Už vím, že to funguje, a nedělám si ze žaludku kompost.

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 6 lety MartinSX

To Dannah: Tak s tim nesouhlasím. Dělená strava ano, s houskou nikoliv. Jestli chceš být vegetariánka, tak super, ale pokud jsi RH 0, tak se připrav na komplikace. Každou dietu , pokud chceš být zdravá, tak musíš nastavovat individuálně. Tudíž vůbec nikomu neradit, jelikož bys mohla nechtěně nepřímo ublížit. To co pomůže tobě , může druhému uškodit. Dělená strava je výborná. Jen to vegetariánství není výborné, možná dobré, ale ne výborné ani chvalitebné. Doufam, že to nezní moc kriticky :o) Myslím to dobře Dani :o)

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 6 lety MartinSX

Pro výborné výsledky, chce vycházet nejprve z geneticko biologických informací, které jdou zjistit jednoduše na základě dvou až třech směrů a to bez návštěv lékařú. Pak začít s praktickou částí. Jídlem, doplnky a navyky. A plesk...máš tu výbornou dietu na místo tvé dobré. Ono to zní divně složitě, ale je to jednoduché. :) Vegetariánství a další jiné extrémy jsou dobré na léčení nemocí a aplikaci v kratším časovém rozsahu. Nikoli na styl života.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Ahoj Martine: s tou houskou se salámem to byla nadsázka- jako příklad to zní dost zapamatovatelně.:-)) Dostala se mi do ruky malinká brožurka Stravování podle krevních skupin. Jsou tam jednoduché tabulky- tak v tom listuju a radostně jsem zjistila, že to, co mi chutná, je označeno Plus pro mou krevní skupinu. To je ideální- když se tělo netrápí a jí intuitivně, co mu chutná. K vegetariánce mám ještě daleko, ani to nehodlám provozovat, ale to složení stravy mi sedí.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

držet diety je blbost. Já sama mám na sobě vyzkoušeno, že nejdůležitější je jíst 5x denně, nepřecpávat se. Nic si nezakazuju (myslím to tak, že si nezakazuju třeba sladké), jím jen zdravá jídla a k večeři jím jen bílkoviny a zeleninu. Krásně se po tom hubne a přitom nehladovím. ALe jak už se v článku psalo, je důležité se také držet své krevní skupiny. Lidé se rádi vymlouvají, že to ta doba, stres, rychlé občerstvení....ale to jsou jen výmluvy. KAždý svého štěstí strůjcem jest!

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

Opravdu změnou stravy se zhubnout dá a mně se to povedlo bez hladovění a diet, ale mám ještě kus cesty před sebou. Často čtu, že by se mělo večer jíst hodně bílkovin, můžete mi poradit z čeho se konkrétně Váš večerní jídelníček skládá, mám pocit, že večeřím dost jednotvárně. Dotaz na už. Vercounek ... děkuji

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Vercounek: držet diety není blbost. Já dietami léčím sebe i rodinu. Dietami nemíním redukční diety, ale disciplínu v jídle, vynechání nevhodných potravin, když je to nutné, apod. Vhodnou stravou se vyhnu zdravotním problémům úplně hravě.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

Danah: já dietou myslím to, že najednou přestanu jíst haldu věcí a budu hladovět :) napsala jsem to moc rychle a nevysvětlila

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

jana.hnizdilova: mno, tak úplně nejlepší jsou asi fazole, cizrna, různé polévky, třeba zelňačka (tedy my jí děláme bez smetany), ale také kousek masa a zeleninka, dnes jsem zrovna měla rajčatový salát se sojanézou, nebo rajčata s mozarelou...nevím jestli vše, co jsem vypsala je vhodné, ale jsou to moje příklady :) někde jsem četla, že se nemají sacharidy jíst 5 hodin před spánkem, protože narušují proces hubnutí, no a ono to fakt funguje :) zkrátka nejvhodnější jsou rostlinné bílkoviny

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

OK, dík, tak to myslíme dobře.

0
před 6 lety Aria

zonoro: Není to tak úplně pravda, stačí si zvyknout na zdravou stravu (což je otázka týdnu až týdnů, jak u koho). Pak už není čemu odolávat, na ty potraviny, které jste jedli dříve prostě nemáte chuť a v extrémním případě je vám z nich špatně (u mě je to velice rychle z věcí jako brambůrky, menzovní pizza atd.)

0
před 6 lety Xerena

No rostlinné bílkoviny rozhodně nejsou nejvhodnější,ale určitě se jimi neuškodí. Nejlepší jsou bílkoviny z masa a bílků a ty jsou živočišného původu. Navíc zabraňuji při hubnutí,aby tělo nehublo svaly,ale tuky a i proto je důležité připojit k hubnutí i pohyb. ´Já se stravuji bez hladovění,nejím žádné uhlohydráty,což jsou rychlé cukry,pečivo,rýže,brambory,...piju jen vodu nebo čaj,mléčné potraviny do 3,5% tuku,hodně masa,bílky,zelenina a i ovoce,ale to už v menší míře a hubnutí mi jde úžasně,nehladovím a cítím se dobře.

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

Xerena: budu vážně zdravě hubnout, když vynechám z jídelníčku pečivo, rýži, brambory...mám pocit, že pak se jen podívám na kousek chleba a budu o kilo těžší... snažím tyto věci jíst v malém množství, pečivo celozrnné, rýži neloupanou, občas brambory v malých porcích a hubnutí mi jde také celkem dobře.

0
před 6 lety Jitka

Známá držela dietu bez pečiva. Kila jí šla krásně dolů, ale musela toho nechat, protože jí začaly hodně padat vlasy. Všechno zase nabrala.

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

to je podle mě ta forma rychlého hubnutí, bez pečiva a příloh se určitě zhubnout dá, ale je pak problém váhu udržet a o tom asi zdravé hubnutí není, protože pak přicházejí zdravotní problémy.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Sacharidy - ty složené by měly tvořit správně většinu obsahu zdravého jídleníčku, i ze zkušenosti vím, pokud klesne hladina potřebné energie, tělo se hlačne hlásit v podobě únavy, výkyvy nálad apod.
Pozor proto na jeho nedostatek, jakmile budete cítit méně energie atd. je lepší zvýšit konzumaci sacharidů.
A obecně je podle mě vůbec nejlepší dieta celoživotní, dodržovat pár zásad zdravého života a s klidem duše si dopřát i ty brambory, těstoviny nebo pečivo a hlavně tím nikdy nemít důvod řešit dietky ;-)

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 6 lety Jana H.

Lucka: to s vámi souhlasím, jenže někteří lidé to potřebují vyřešit, protože na některé věci přišli příliš pozdě... já mezi ně patřím a dostala jsem do situace, že moje váha nebyla jaksi ideální... dokázala jsem přejít na zdravou životosprávu a teď už si dovolím říct, že to mám pod kůží a dokážu si s tím poradit, zhubla jsem 27 kilo a jsem na sebe pyšná, ale mám za sebou také spoustu neúspěšných pokusů a vím, že jojo efekt je fakt zabiják.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Jana: to rozhodně, dnes je asi dost lidí, kteří by si třeba z vás mohly vzít příklad=) pominu-li nemoce, genetické predispozice atd., asi jako skoro všude i v tomto platí, že nejlepší je prevence, předcházet tomu, však i já mám své bohaté zkušenosti s váhou, také jsem to s ní neměla jednoduché:-) Ale teď už vím, že to jde a jsem celkem spokojená;-)

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 5 lety Jana H.

Meredit: co znamená, když dodržujete dietní režim? jde o to, abyste jedla dlouhodobě zdravě a pravidelně a nesnižovala si jen dávky jídla na mimimum a neomezila se chroupání mrkviček :-) to vás k ideální váze nepřivede. XLS Medical je z mého pohledu zbytečná investice... jaký sport provozujete? Pokud budete chtít redukovat je třeba vybrat sport,který budete provozovat ve správné tepové frekvenci a podle mě je 2x týdne málo... Jsem laik a ne odborník, takže možná se někomu nebude líbit co jsem napsala, ale dokázala jsem zhubnout a stále dostávám kila dolů, ale na každého možná funguje něco jiného.

0
před 5 lety Verčus

Ahoj všichni :-)Každý extrém škodí, ke správnému a zdravému hubnutí vede jediná cesta a není až tak trnitá...chce to hlavně vůli CHTÍT, dodržovat zdravější způsob života a kilečka půjdou dolů sama. Pokud budete hubnout způsobem, že omezíte na nějakou dobu "zakázané potraviny"( právě ty, které máte tolik rádi a jíte je v nevhodném množství a častěji než je zdrávo, což se někdy hůře přiznává) a pojmete to dočasně jako "dietu" docílíte sice hubenější postavy, ale z výsledného efektu se nebudete radovat dlouho pokud se vrátíte ke starým zvyklostem = známe jako jo-jo efekt....A když začnete omezovat extrémně sacharidy nebo je úplně vypustíte ze stravy tak holaj duša:-(....nebudete mít dost energie ani síly na běžné věci a už teprv ne na cvičení,hrozí vám zdravotní komplikace i opravdu vážné..., záleží na momentální kondici organismu, nehledě na to, že budete nervózní a naštvaní). Uvědomte si, že orgány v těle nemáme jen tak pro nic za nic jako třeba slinivku, která má za hlavní úkol regulaci krevního cukru a nemoci slinivky bývají nevyzpytatelné. Pokud se jedná o genetickou zátěž, to procento je nízké a jde spíše o zažité zvyklosti v rodině, protože dítě kopíruje stravovací návyky, které panují doma. Chcete-li zhubnout, hubněte zdravě, i když to bude trvat o něco déle, odměnou vám bude zdravé, spokojené tělo a vyrovnaná psychika. Nastavení jídla musí být optimální pro každého jednotlivce, nesnižujte dávky potravuin na minimum, tělo se začne bránit a bude ve stresu, to vám kýžené výsledky opravdu nepřinese. Dodržujte pravidelný stravovací a pitný režim, odpočinek a spánek a vyhněte se "zaručeným" dietářským blbostem, zhubnout se dá opravdu i bez zbytečně utracených peněz v lékárně. Raději si kupte kvalitní potraviny !

0
Obrázek uživatele Danah
před 5 lety Danah

Ach Bože, už jsem alergická jen na to slovo Medical. Doufám, že to užíváte pouze pod dohledem lékaře a konzultujete s ním výsledky. :-(((

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 5 lety Jana H.

taky mi slovo Medical už přijde jak zaklínadlo :-)

0
Obrázek uživatele vercounek
před 5 lety vercounek

nojo, tomu se dneska říká zdravé hubnutí žrát furt stejně, ale pak vzít prášek a on zhubne za vás :D

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Arabela měla kouzelný prstýnek-a mohla být kde chtěla, dnes mají lidé XLS Medical-a mohou mít hmotnost, jakou chtějí:D

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 5 lety Jana H.

taky bych tento týden potřebovala nějaký zázračný prsten... ale asi mi nezbyde nic jiného než víkend věnovat pohybu :-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Místo prstýnku máme přece XLS...:D Já jsem bohužel po nehodě (zlomené kosti, zašitá noha,atd.), takže s pohybem je konec=( Teď mám naopak několik měsíců povinný klid.

0
Obrázek uživatele Danah
před 5 lety Danah

Lucko, moc Ti přeju,ať se brzy uzdravíš. Sama víš, co je pro Tebe nejlepší, a nic neuspěcháš. Řekni si, že to vlastně dopadlo nejlíp, jak mohlo. Což je vždycky fakt.Držím palce.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Určitě, mohlo být i hůře, tak jen doufám, že mi k tomu horšímu stavu nepomůžou sami páni doktoři:)

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 5 lety Jana H.

Lucko, určitě budete v pořádku... já si minulý týden natloukla na bruslích... v prvním momentu jsem myslela, že je po mě... naštěstí jen spousta odřenin...

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Jana: jé, to jste měla štěstí, u mě jsou odřeniny to nejmenší já si natloukla bohužel na kole, docela zle, něco zlomeného, sešitého, otlučeného a jsem celá sekšírovaná:(

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 5 lety Jana H.

Lucka: tak to Vám fakt nezávidím, zase bude líp...
sport je super, dokud se nic nestane... já jak stárnu, tak se snažím být opatrná... ale někdy je příroda proti mně, zase kvůli tomu nebudu sedět doma, když je tak nádherně...

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

To je fakt, za celý život se mi nic vážnějšího nestalo a ted to přijde znenadála:) Navíc jsem se zranila tak nešikovně, že kvůli zlomené klíční kosti nemohu dělat nic na ruce a tělo a kvůli šité noze ani chůze apod.=( Tak se na to pěkné počasí mohu jen koukat z okna:/

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/klamat-tloustiky-reklamou-na-zazracne-pilulky-uz-bude-tezsi_235699.html
Hmmm, budou to mít těžší, ale možná jak u koho:) Otázkou je, zda to s již oblbnutými lidmi něco udělá a zamyslí se nad tím zobáním zázraků:)

0
Obrázek uživatele Jana H.
před 5 lety Jana H.

asi si koupím časopis týden, abych zjistila, která bobule je nejúčinnější :-)

0
před 5 lety Lenka

Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s Andropharmia Slim. Zatím po 3 týdnech užívání 8 kil dolů, uvidím jak to půjde dál. Pokud máte někdo zkušenost, napište mi prosím, měla by to býtv ČR „prý“ revoluční novinka na zdravé a rychlé hubnutí. ---- Odkaz odstraněn správcem jako reklama.

0
před 5 lety Jana

Chci jíst cukry, tuky a nehýbat se, pomůžeme mi nějaká super bobule? 8kg za 3 týdny je hodně, nezdá se mi to. Hubněte plynule rozvážně ne drasticky.
Stačí si jen upravit jídelníček a nehladovět, aby nebyl jojoefekt. Nevynechat ani snídani, ani oběd, ani svačinu ani večeři. Taky se hodně tloustne po bílém pečivu. Když budete jíst správně nebudete mít chuť na sladké a kila půjdou dolů i bez slimů.
Nákup psyllia a čistících čajů vás výjde levnějc a ještě pročistí organismus.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Lenko, mluvím jen za sebe, ale já osobně bych nikdy v životě nevěřila ani písmenko tomu, co hlásá zdravé a rychlé hubnutí, bez námahy... Myslete selským rozumem, neutrácejte zbytečně za "zázraky" farmaceutických velmocí, poupravte jídleníček, jistě se obejdete bez některých nepříliš vhodných potravin, chce to pozitivní mysl a pamatujte, že rychlé revoluční hubnutí nemůže být nikdy zdravé;-)

0
Obrázek uživatele Stana
před 5 lety Stana

Jakmile slečny vysadí jejich úžasný XLS a vrátí se do starých kolejí, zase naberou. Na obezitu platí pouze trvalá změna životního stylu a to pozvolna, jinak se dostaví jojo efekt. Celkem by mě zajímal jejich podíl tukové a svalové hmoty při jezení přípravku. Někdy se ztrácí svalová hmota a zůstanou tukem obalená "párátka". Taková vláknina, váže tuky a cholesterol, dokonce i těžké kovy a určite by vás zeleninka a ovoce, případně ovesné vločky vyšly na méně peněz:)

0
Obrázek uživatele Zdeňka Terezie
před 5 lety Zdeňka Terezie

Podle mne je to jen způsob, jak prodat zboží. Naši dříve se to neřešilo, lidé jedli, co měli, hýbali se a fungovali. Nejsem nijak stará, ale pamatuji si, jak jednou bylo mléko hrozně zdravé, potom se zase nemělo pít ve velkém a podobně. Raději se proto držím hesla všeho s mírou a rozumem.

před 3 roky Jiřina

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

-2
Obrázek uživatele mariemala7
před 3 roky mariemala7

Diety jsou s prominutim na nic.. nici se nimi zdravi a je to nic efekt, radsi se hecnout chodit cvicit, a uzivat nejake tobolky doplnek stravy.

0
před 12 měsíci Martina

Já si myslím, že lipoxal.cz je super, když chceš zhubnout. Jestli to někdo chápe jako, že po něm zhubne a bude se zase cpát a nenabere, tak nvm nvm. Já jsem ho brala zhubla jsem suprově a vydržela jsem u životního režimu, který jsem měla. Nenabrala jsem skoro nic. Pokud bych přibrala víc, tak ho určitě zase nasadím.

0
před 12 měsíci Klára

A zkoušela jsi jen od nich nebo i nějaké jiné?

0
před 12 měsíci Martina

Jen od lipoxal.cz a sáhla jsem hned napoprvé správně. Působil na mě suprově, tlumil mi chuť hladu a měla jsem plno energie na cvičení.

před 12 měsíci Jana

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 12 měsíci Klára

Aha a spokojená tedy? To bych něco podobného potřebovala, abych neměla pořád chuť jíst.

0
před 12 měsíci Martina

Spokojená jsem hodně a jako jedla jsem, ale ne tolik. Menší porce mi stačily a snažila jsem se zdravě :)

0
před 11 měsíci podporazdraví

Dobrý den, hledáme dalších 10 lidí s motivací zhubnout o 2, 5, 10 - 30kg. Analýza stavby těla a konzultace ZDARMA. V rámci naší jarní detoxikační akce prodlouženo do 31. května!!! Bližší informace na podporazdravi(zavináč)centrum.cz

0
před 11 měsíci Eva

Já jsem zhubla a myslím, že opravdu zdravě. Cvičila jsem ve fitness docela mě to chytlo, dodržovala jsem stravu, kterou si hlídám i teď a koupila jsem si i nějaké suplementy, které mi doporučil.

0
před 11 měsíci Hana

A jaké suplementy ti doporučoval konkrétně asi trenér předpokládám.

0
před 11 měsíci Eva

No měla jsem si kupovat proteiny, bcaa, l-carnitin apod. Tady mají výběr a dobré ceny www.fitness4u.cz

0
před 11 měsíci Hana

A objednáváš si všechno jen z tohoto fitness4u? Nebo různě z webů?

0
před 8 měsíci Nina

Podle mě pokud dodržujete stravu a zhubnete přirozeně. Netlačite na pilu, já jsem třeba hubla díky www.lipoxal.cz.

0
před 8 měsíci Sovka

Tak to gratuluji kolik jsi dala dolů? Hubla jsi hodně nebo jen tak ladila formu do plavek? :)

0
před 8 měsíci Nina

Hubla jsem hodně. Ladit postavu do plavek můžu až teď, předtím to bylo potřeba, abych nebyla jako velryba.

0
před 7 měsíci Romana

A je teda zdravý způsob hubnutí, pokud budu jíst přiměřeně, chodit pravidelně cvičit a k tomu budu brát jen H2Out na odvodnění organismu?

0
před 7 měsíci Nina

jj určitě je to jeden z nejlepších způsobů hubnutí. Když navíc teďka začnete, tak do příštího léta budete mít nádhernou postavu a budete se moct vystavovat na sluníčku. :-P Vyzkoušejte! Jinak díky H2out to zezačátku půjde hodně rychle dolů, ale určitě nepolevujte. =)

0
před 7 měsíci Uršula

No a Nino, jak to vlastně funguje? To člověk musí brát pořád v kuse, dokud se nerozhodne, že toho má plné kecky, nebo stačí jen nějakou chvilku a ono to pak bude držet ještě nějakou chvilku? Vůbec se v tom totiž nevyznám a na stránkách toho moc napsaného nemají.

0
před 7 měsíci Natálie

Myslíte, že je zdravé hubnout nějakými doplňky stravy? Myslím na hubnutí, jak  to funguje není to o tom, že vám po tom nebude dobře, takže zhubnete?

0
před 7 měsíci Alena

Určitě to není o tom. Já jsem jedla od www.lipoxal.cz a zhubla jsem loni 20 kilogramů za skoro půl roku.

0
před 6 měsíci Hana

Cože? Tolik za tak "krátkou" dobu? A jak si držíš postavu?

0
před 6 měsíci Alena

No snažím se hlídat jídlo, abych nejedla moc nezdravé. A hlavně cvičím, když to jde, někdy si teda ještě koupím lipoxal, abych se podpořila v hubnutí, když zjistím, že jsem to s jídlem přeháněla :D

0
před 6 měsíci Hana

Docela problém u mě si odpustit sladké a nezdravé mňamky. Takže to i teď někdy kupuješ.

0
před 6 měsíci zanet

abych rekla pravdu me se cviceni vubec neosvecilo :/ tuk se mi usazuje hlavne v bocich a brichu, zkousela jsem na to behat a nic... nikdy by me nenapadlo brat na to nejake prasky, ale hladovet se mi taky nechtelo, vyzivove poradny jsem zkouset nechtela (prece vsechno zvladnu sama ne?) ale jak se vaha prehoupla pres 65 kg (pri 155 cm) zacalo me to hrozne rozcilovat, klikala jsem na ruzne poradny az jsem vybrala nutrizone a zatim to vypada s nima celkem nadejne tak uvidime

0
před 6 měsíci Leňa

Zanet, napis pak jak to dopadlo !

0
před 6 měsíci Alena

Já si ho koupím vždy, když potřebuji zhubnout. Vím že mi lipoxal vždy pomůže a budu zase schlank.

0
před 6 měsíci Hana

Taky bych chtěla tak šikovně zhubnout, ale halvně si udržet postavu :(

0
před 4 měsíci Elsaaaa

Prášky na hubnutí - http://bit.ly/295sXEa Nevěřila jsem, že se mi povede zhubnout. Zkoušela jsem doslova všechno – bezcukrovou dietu, bezlepkovou dietu, Dukanovu dietu, hladovky – někdy se mi povedlo zhubnout 3-4 kilogramy, ale rychle jsem se vrátila na původní váhu. Nechtěla jsem takový výsledek....Můj metabolismus byl stále horší, a já ztrácela naději, že se nakonec povede... K dalším tabletám podporujících hubnutí jsem byla skeptická. Ale přemluvila mně sestra, díky GreenCoffee se mi povedlo zhubnout.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 - 1


Přidat příspěvek