Zdravé hubnutí

0
před 2 roky Elen

Víte, jak na to? Podělte se :-)

0
před 2 roky Olina

Ahoj, já za sebe mohu doporučit hodně odříkání a tvrdé dřiny. První týdny mi poradili ve Světě zdraví. Zkus se kouknout na jejich stránky.

0
před 2 roky Elen

Ahoj, mockrát děkuji za radu. A v jaké pobočce? Ať vím, kde jste byla spokojená :-) Děkuji ještě jendou.

0
před 2 roky Olina

Jsem z Prahy, takže jsem chodila do jedné pražské. Kdyžtak pošlu do sz. Opravdu je moc doporučuji. Byli profesionální, moc mi poradili a tím i pomohli. Zhubla jsem 11kg a váhu si už 3/4 roku držím.

0
před 2 roky Sylva

Mně zase pomohli v centru hubneme pro zdraví, www.hubnuti-ostrava.cz. Měla jsem po porodu hodně kil navíc a pořád s nima nešlo hnout. Tak jsem se obrátila na výživového poradce z výše zmíněného centra, ten mi napsal co mám jíst, chodila jsem na pravidelné kontroly a musím říct, že po třech měsících jsem se fakt cítila skvěle a dole bylo 8 kg. Zatím pokračuju dál ve stravování, ještě hubnu, ale jde to už pomaleji.

0
před 2 roky Verunka

Ahoj, mám takový problém...snažím se zhubnout a se změnou stravy přišla i změna zažívání...má s tím někdo zkušenosti? Co dělat?

0
před 2 roky Jana

Ahoj, mně moc pomohli ve Světě zdraví v Brně na Pekařské. Vůbec jsem díky nově zjištěné nemoci nevěděla, jak se stravovat, co můžu a co ne. Co se týče zažívání, to moc dobře znám. Chce to vydržet ( trvalo mi to cca 3 měs. než se vše upravilo ).

0
před 2 roky Naty

Ahoj všem...slyšeli jste o projimadle dietlax? Je to dietické projimadlo, díky nemuz sundate nejake to kilecko... mate nektera zkusenosti? http://dieticke-projimadlo.cz/

0
před 2 roky Ludmila

Neexistuje dieta vhodná pro všechny. Já zhubla až pod vedením nutričního specialisty ze Světa zdraví. (www.svet-zdravi.cz) Speciální metodou zjistili informace o fungování mého organismu, které jsou pro hubnutí naprosto klíčové a sestavil mi výživový plán, který pro mě byl splnitelný a já tak zhubla.

0
před 12 měsíci Šárka Mlčnov

největší úspěchy s hubnutím mám zkušenost s pomocí skutečného odborníka, a to odborníků ze Světa zdraví. Nebojte se na ně obrátit, díky jejich podpory a profesionality a hlavně radám, se mi trvale podařilo zhubnout 20 kilo, bez žádných drastických diet a jojo efektu.

0
před 12 měsíci Kamča

I mně Ve Světě zdraví opravdu pomohli v těžkých chvílích, kdy jsem potřebovala zhubnout nejen nadbytečná kila, ale už se mi začaly objevovat i zdravotní potíže s nimi spojené. Zvládla jsem to jen díky nim!

0
před 11 měsíci Daniela78

Pokud jde o zdraví, nevyplatí se jen tak něco odkládat, proto jsem neváhala a obrátila se na poradce ze Světa zdraví, na jednu z nejbližích poboček.Přivítala mě příjemná nutriční poradkyně a vyslechla si, co bych chtěla na sobě změnit. Sestavila mi vzorový jídelníček, který jsem se snažila půl roku dodržovat a podařilo se mi tak zbavit velké množství mého tělesného tuku a nyní se cítím o moc lépe.

0
před 10 měsíci Zdenka Albrechtice

s hubnutím jsem bojovala celý život, vždy jsem zhubla a pak zas obratem přibrala. Co jsem se obrátila na odborníky, na nutričního specialistu ze Světa zdraví, kde jsem pravidelně docházela, jsem zjistila, kde jsem dělala v životě chybu. Už vím, jak se stravovat tak, abych znovu nepřibrala. Velice mi jejich konzultace pomohly pochopit, o čem to je, abych zůstala štíhlou, co jíst, čemu se vyvarovat.

0
před 9 měsíci Romča Vajmonka

Já byla taky na té základní diagnostice u nás na pobočce ve Světě zdraví. Trvá to ne víc jak hodku, je na to akční cena 200 Kč. Hned se tak dozvíte, jak jste na tom s tukem, svaly, kostmi, obsahem vody, nebo třeba na kolik se vaše tělo cítí let. Bylo to super zjištění, než jsem začla hubnout.

0
před 9 měsíci Jiřinka

Ahoj, to co tady všichni píšete je sice moc hezké, ale takle lidstvo dříve nejedlo, zkus zapřemýšlet jak asi jedli. Jedli sezonní ovoce, jedli maso, které si ulovili, jedli spoustu zeleniny, ryb a hodně pili. Potom se koupali ve studené řece a hráli si.( a jsme opět u toho- otužuj se potom tělo také hubne,hlavně si vytváříš imunitu, člověk dřív neměl mikiny, ani ústřední topení...). Tohle byl celý jejich den plný pohybu,když se utíkali schovat před nebezpečím. A ano ještě v nedávné době jedli lidé max 2x nebo 3x denne, ráno se nasnídali pak šli na pole kde pracovali až do večera a pak se nejedli. A ano jedli chléb neboť byl domácí a pak veškerou energii spálili na polích. Co tím chci říct: Přečti si knížku: Jídlo na prvním míste( whole30) nebo Primal Blueprint od Marka S. a pak novou knížku, která teď vyšla v CZ Svoboda v Jídle. Stravuj se jako naši předci. tzn: jíš 3- max 4 denně, ale 3 jídla denně stačí. Žaludek si taky musí odpočinout. Jez maso,ryby,vajička, hodně zeleniny a kousek ovoce. Nic jiného nejez,po dobu 30 dní. pak postupně zařazuj potraviny abys věděla která ti nedělá dobře a tý se budeš vyhýbat a dáš si jí jen když na ní budeš mít opravdu chuť- musíš si vždy říct: " Stojí mi to za to?"...budeš možná překvapené ale 3 jídla denně opravdu stačí, hlavně se tomu neříká snídaně ani oběd... ale první, druhé a třetí jídlo. Takže můžeš jíst ráno maso,kuřeíc stehno apod. První jídlo o 3 vajíčkách,kupě zeleniny a kousku ovoce tě zasytí a dá ti mnohem více energie až na 4 hodiny. Než nějaký sladká koláč z kterého se uvolňují rychlé sacharidy a putují hned do tuků. Doporučuji sledovat skupinu- Just Good, instagram veru_niee a tam i psát veškeré dotazy. Sama jsem whole30 jela to hubnutí jde sama a je to bonus, v tomto programu jde o to být svobodný a ne otrok jídla, rozhodovat sám za sebe. Hlavně se mi zlepšil spánek a energie, zažívání a mnoho dalších problémů, doporučuji pro ty kteří bojují se střevama. Ale užívat k tomu nějaké léky ale bez cukru. doporčuji: http://vegall.cz/clanek/zobrazit/specialni-baleni-immun44-v-lekarnach

0
před 8 měsíci Lola KJH

zdravé hubnutí je jen tehdy, pokud se hubne pomalu a ne nějak drasticky, kdy se většinou stejně dostaví jo jo efekt. Dobře mi poradili v centru Svět zdraví (www.svet-zdravi.cz), pomohli mi k mé původní váze, kterou jsem měla před narozením mých dvou dětí.

0
před 7 měsíci Dianunka

pokud to myslíte s hubnutím vážně, jsou připravení vám pomoci ve Světě zdraví. Pravidelně jsem tam chodila, měřili mi hodnoty, hned jsem věděl, kolik třeba tělesného tuku mám méně a získala jsem cenné odborné konzultace, co mohu jíst, jak často a čeho se vyvarovat. https://www.svet-zdravi.cz/sluzby/hubnuti

0
před 6 měsíci Emma

A zadarmo???? to asi těžko....http://www.priroda-zenam.cz

0
před 6 měsíci Vladěna Karlovy Vary

Zdravě zhubnout znamená hubnout pomalu a tak, aby se nedostavil jo jo efekt a abychom neztráceli jen vodu v těle, ale hubli opravdové tuky. Já si nechala poradit, jak nejlépe a zdravě zhubnout bez jojo efektu u nás na pobočce ve Světě zdraví. Díky jejich přístroji, který měřil obsah tuku v těle, jsem vždy zjistila, kolik procent tuku v těle mám méně a to mě nejvíce motivovalo.

0
před 6 měsíci Emma

A jaký vám napsali ty "odborníci" jidelníček? Vladěno??
a kolik peněz z vás vysosali? :D Já myslim, že tyhle prachy radši investujte na kvalitní potraviny, založené na nizkosacharidovém stravování. 

0
před 5 měsíci Teodora

Nehubnu drasticky, hubnu tak, že jím vše dle jídelníčku, který jsem si nechala na míru sestavit od odborníka a pravidelně se s ním scházím a měří mi hodnoty, jak to s mým tukem v těle je. Jestli jsem se zlepšila, nebo naopak, jestli jsem švindlovala :D (i to se mi stalo..) Je to boj no, co si budeme říkat. Já teď chodím do Světa zdraví (www.svet-zdravi.cz), zatím mám dole 7 kilo, ale jojo efekt se nedostavil a taky přiznám, že jeden týden , možná i dva jsem se jídelníčku striktně neřídila...šlo to hned na další schůzce s poradcem poznat, když mi měřil hodnoty :D

0
před 4 měsíci Timea

Teodora, mohu se tě zeptat? Na základě čeho se ve Světe zdraví sestavují jídelníčky? Slyšela jse že na základě krevní skupiny, je to tak?

0
před 4 měsíci Teodora

Timeo, i na základě krevní skupiny. Mají tam speciální přístroj, který měří hodnoty v těle, obsah tuku v těle. Takže když jsem třeba nezhubla váhově, tak na tom přístroji se ukázalo, že mám nižší procento tuku v těle než minulou návštěvu a to  mě taky nakoplo. Jinak hlavně jídelníček byl postaven tak, že jsem nikdy nehladověla. Což doma jsem hladověla a proto to dlouho nevydržela a po pár dnech jsem do vždy vzdala.

0
před 3 měsíci Libuše

Kašlete na odborníky, nejdřív si něco přečtětě: http://www.priroda-zenam.cz
a pak vyřadte pečivo a všechny polotovary které obsahují mouku a cukr :) Už jen toto stačí pro začátek + jezte 3 x denně dosyta a zhubnete. Já jsem teda přímo na Low Carb na facebooku je i skupinka :) a Doporučuji sledovat stránku Just Goog by mee :) jsou tam recepty na zdravé knedlíky, dorty a pečivo :) Jedu od ledna a mám dole přes 7 kg :) je mi přes 50 let a přesto šla váha dolu ale co víc ty centimetry, uz se tesim na leto az si budu moci obleknout své oblíbené šaty protoze já nekončim jedu dál :) muze se ovsem stát že mi už budou velké :D ale o to líp pro mě 

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek