Yes Visage zkušenosti

0
před 2 roky Kateřina

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s touto klinikou a zákroky které tam dělají? Chtěla bych na takovou menší liposukci v partiích boků a vnitřních stehen, jde to opravdu těžko dolů tak si trošku vypomoct. Koukala jsem na reálné fotky pacientek které to podstoupili v yes visage, ale zajímalo by mě jak to celkově probíhá. I ta rekonvalescence a jaky je tam přístup zaměstnanců. Děkuju vám moc za zprávy. Budu klidně ráda i za foto :)

0
před 2 roky Máňa

Ahoj Kačko, v yes visage jsem byla na augmentaci cca před rokem. A za sebe musím říct že se vším velká spokojenost, prsa mi dělal pan primář Molitor, milý a celkově personál a tak dobrý. Jen vám moc neporadím ohledně té lipo, tam nevím jak to probíhá.

0
před 2 roky Lenka

Ty vnitřní stehna jsou docela časté mi teď přijde. Jinak já jsem v yes visage byla na lipo vnitních stehen a bříška a vše na jedničku. Měla jsem cca za 2,5 hodinky hotovo. Přítel mě přivezl a počkal na mě než budu ok a pak jsem mohla v klidu odejít po svých. Ze začátku takové ty první vpichy malinkato ucítíte ale pak už je to úplná pohoda. Kdyby jste se chtěla na něco zeptat klidně napište :)

0
před 2 roky Kateřina

Holky děkuju moc za zprávy :) Jste mě docela uklidili. Já už jsem se objednala na konzultaci k panu primáři Molitorovi, tak se těším až mi řekne jak a co. A chtěla jsem se jen zeptat holky ono to jde v yes visage i na splátky? Jak to probíhá?

0
před 2 roky Marika

Ahoj Kačko, já měla na splátky nos z yes visage, ale už je to docela dlouho na zpět. Probíhá to jako spotřebitelský úvěr, nikde nemusíš obíhat banky, vysvětlovat jim na co peníze chce a proč a tak dále a domluví to tam s tebou hned na té klinice.

0
před 2 roky Kateřina

Mariko děkuji moc za zprávu, to jste mě docela mile potěšila, že to v té yesce mají takhle. Jinak půjdu do toho. Chci jít alespoň na tu konzultaci abych byla chytřejší.

0
před 2 roky Gabrielll

Holky já jsem dostala od dcery teď na vánoce voucher na kliniku yes visage v Praze. Tak jsem moc zvědavá jak to tam bude probíhat, chtěla jsem si udělat jen menší zákrok…Botox horního rtu, mám ho hrozně maličký už od jak živa. Tak se strašně těším na výsledek. S botoxem asi zkušenost nemáte co?

0
před 2 roky Janča

Moje známá chodí na botox už léta. A vím že zmiňovala tuhle kliniku yes visage. Chtěla by jste něco vědět? Že bych se jí zeptala třeba :)

0
před 2 roky anička

Já si na této klinice nechávám vyhlazovat vrásky :) Mají tam strašně šikovné doktorky a sestřičky. I to prostředí je takové příjemné a ne nemocniční… tak držím palce at z vás udělají kočku.

0
před 13 měsíci Kateřina

Holky hlásím se po delší době a chtěla jsem vás jen podpořit, že jestli o nějakém zákroku uvažujete jděte do toho, já toho teď vůbec nelituju, spíš naopak. Mám cca měsíc po lipo a už vidím změnu a všechno čeho jsem se bála se dalo uplně krásně zvládnou. Pan primář Molitor má zlaté ruce a celkově Yes Visage jako klinika na jedničku.

0
před 8 měsíci Vlaďka

A můžu se zeptat jak to probíhalo? Jaká byla rekonvalescence? Jak dlouho jste nosila to kompresní prádlo a kdy jste mohla začít normálně fungovat? Já hodně cvičím tak mi jde i o to cvičení třeba..Chtěla bych do YV na vnitřní stehna, tak se omlouvám, že píše tolik otázek :D

0
před 7 měsíci Kateřina

No ze začátku tam trochu nervozita byla, ta ale rychle opadla. Samotný zákrok nebolel, jen napouštění toho roztoku malinkato štípalo. Ještě po zákroku to z vás teče, ale to je naprosto normální. Potom zákroku jsem měla malinko pocit jakoby namožených svalů, ale po cvičení to bývalo mnohem horší. K tomu kompresnímu prádlu vám nejvíc řekne lékař ale určitě takové 4 týdny. A čím déle tím lépe, uvidíte sama jak dlouho to vydržíte. A fungovat můžete dle svého uvážení, to sama na sobě pocítíte každý má tu hojivost jinou :)

0
před 7 měsíci Vlaďka

Děkuju moc za tak rozsáhlou odpověď. Musím říct, že jste mě docela hodně nalomila. Chci se objednat na konzultaci do Yesky, myslím si, že jít na lipo přes chladnější období je podle mě i lepší ne? Že se tolik nepotíte, ještě v tom prádle a tak :)

0
před 6 měsíci Kateřina

Tak to je podle mě na uvážení každého. Já osobně jsem taky nebyla na lipo v létě, jen kvůli koupání a tak, jinak to podle mě může být fajn nemusíte si na sebe skoro nic dávat. On najde každý něco pro a něco proti víte jak to myslím. Tak já držím palce at jste spokojená alespoň tak jako já.

0
před 3 měsíci Petra

Já jsem byla taky na podzim, ono se to přece hojí nějakou tu chvíli a chtěla jsem aby to do jara bylo super. Ale zase u každýho to může být jiná doba. Takže se může stát, že to budete mít citlivý i 2 - 3 měsíce. U mně to bylo tak do dvou a potom to bylo dobrý. Ješte si plánuji do Yes Visage skočit na nějaký ty výplně ale to ještě počká. Ale určitě nám dej vědět jak jsi dopadla

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 11


Přidat příspěvek