Velmi pozoruhodný dokument

0
Obrázek uživatele Marien
před 6 lety Marien

Ráda bych upozornila na velmi zajímavý a v této době přímo alarmující dokument Mysli globálně,jednej lokálně na kanále youtube.Myslím si,že je přímo povinnost člověka vědět,kam to nadnárodní korporace ve výrobě potravin dovedly(záměrně)a jak ničí naši půdu,barbarské....

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Poslední případ jsem slyšel před chvilkou. Liberecký Kaufland údajně nutil zaměstnance nakupovat prošlé zboží.

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Ještě, že tyto praktiky nepodporuji svým nákupem u tohoto řetězce, pravda byla jsem tam asi dvakrát, ale nebylo jiného výběru....a doma jsem si vynadala, příště raději o chlebu a vodě.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Dito a kam chodíte nakupovat přes zimu? Přerov je už čtyři dny nejchladnější místo v republice, stánkař skončil a mě nezbývá než do jara nakupovat v supermarketech akorát brambor mám dost.
V Lidlu jsem byl jednou, Kaufland nic moc, chodit do Tesca je příliš nebezpečné, Globus u nás bohužel není, takže zbývá jedině Billa.

0
Obrázek uživatele Marien
před 6 lety Marien

Jirko asi jsem trouba:-)ale jak to myslíte že Tesco=nebezpečné?U nás taky moc možnosti není kromě hypersuper,ale dávám si dost pozor co kupuji a hlavně se snažím číst obaly.Nákup se mi velmi zúžil na nejpodstatnější zboží a snažím se co nejvíc o domácí výrobu,stojí to za to a o to víc to chutná

0
před 6 lety Kateřina

Te dokument jsem viděla - je vynikající. Je dobře, že se několik odvážných duší rozhodlo říci pravdu. Je to od režisérky napůl zakázaného filmu Nádherná zelená.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Marien: U Tesca v Přerově se to hemží nepřizpůsobivými individui, kteří ničí na parkovišti auta, napadají a okrádají lidi- inu to všichni místní vědí. Co také tahle individua mají dělat s takovou spoustou volného času a přebytkem energie? Tak dělají bordel. :-))Jen vrchnost nás nutí předstírat, že jsou stejní jako my.

0
Obrázek uživatele Marien
před 6 lety Marien

Danah:Tak u nás v Holešově se to zatím neděje,ale je to jen otázka času.Fakt ale je,že je jich tady podstatně méně než v Přerově,už se ale proslýchá že jejich počet se u nás má navýšit a připravují se holobyty.Takže bude možná tady taky"veselo",tak uvidíme....

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Marien: Odpovím dost zeširoka: Vážím si spisovatele Ludvíka Vaculíka a jeho díla. On také vymyslel výraz, kterým perfektně vystihl, co se děje a do čeho nás ta vrchnost nutí-aby menšiny měly vrch nad většinou a více lidských práv. To se ale děje po celé Evropě! (Politická korektnost).Ten dokonalý slovní výraz je "vstřícná připosXXXXst". Pěkné, ne? :-))))

0
Obrázek uživatele Dita
před 6 lety Dita

Chodím nakupovat především do Jednoty, kde koupím české máslo (Tatru) a podobně. A pak kupuji hodně výrobky od firmy Natural Jihlava a Sunfood Dobruška přes jednu paní, která mi je donese. Pro zeleninu chodím do jedné kamenné prodejny, kterou jsem objevila nedávno a vedle se teď otevřela prodejna se zdravou, tak tam nakoupím hlavně mouku (celozrnnou, špladovou,...). Chleba si peču buď sama a když nestihnu, tak koupím v pekárně. No vypadá to chaoticky, že se naběhám, ale v zelenině nakoupím na celý týden, a mouky mám zásobu. No máslo a podobně - už se najde příležitost kdy jdu okolo.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Nakupuji skoro všechno u nás na vesnici v obchůdku, a v sousední vesnici ve farmářském obchodě, kam dojíždí i pojízdná prodejna s rybami. V našem vesnickém obchůdku také pečou chleba a vyrábějí rychlé občerstvení pro turisty, a vaří jim čaj a kávu. Hodně se snaží, aby přežili, protože fakt je, že obyvatelé vesnice jezdí do práce do města a nakoupí si tam. Pokud potřebuji něco výjimečně, třeba pro převánoční stůl, objednám to on-line. Supermarkety opravdu nepotřebují moji podporu.

0
Obrázek uživatele Marien
před 6 lety Marien

Danah:Krásný výraz:-)a to je přesně ono,čeho jsme dnes a denně svědky ve všech médiích.Všichni se tváří že se vlastně nic neděje,ale ono se děje...a to dost podstatné věci.A pak se z toho připos..em všichni,anebo už to bude možná i bez předpony:-)

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Marien: nemá cenu sledovat média: jen straší a stresují lidi a dělají všechno horší, než to je. O čem mají informovat, toho si nevšímají.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 7


Přidat příspěvek