Umělé oplodnění

0
Obrázek uživatele Irča
před 2 roky Irča

Měla bych dotaz týkající se umělého oplodnění. V dubnu jsem byla na odběru vajíček a zadařilo se 4 embrya zamrazit. Bohužel nemohly být ihned použity, protože se vystkytly nějaké problémy - OHS. Nyní od té doby podstupuji hormonální léčbu, aby mohlo být embryo zavedeno, mám problémy s nízkou sliznicí. Chtěla bych se optat některých žen, které umělé oplodnění podstoupily, jaká je šance po zavedení embrya, že se uchytí a dojde k otěhotnění. V posledních měsícíh mě to moc trápí, protože stále není ta vhodná doba pro zavedení kvůli sliznici, proto užívám 4x denně estrofem. Ráda bych, kdyby se někdo ozval, kdo má nějaké zkušenosti.

0
Obrázek uživatele radim
před 2 roky radim

Asi se to bude zdát mimo mísu, jen chci trochu pomoct, nic víc. S ohledem na vaše předchozí problémy a příspěvky v diskusích: Lepek stále jíte? 

0
Obrázek uživatele Irča
před 2 roky Irča

Ano, jím pečivo, s lepkem jsem nikdy problémy - zatím - neměla.

0
Obrázek uživatele radim
před 2 roky radim

Vaše příspěvky tady vypovídají o opaku.

0
Obrázek uživatele carme
před 2 roky carme

Moje známá se roky tahala po doktorech kvůli otěhotnění, pak se to nějakým zázrakem podařilo a nyní čeká druhé. Kladu si tedy otázku, jak to, že podruhé otěhotněla bez problémů, když poprvé to byl běh na měsíce až roky. Držím vám palce, ale osobně bych po svých zkušenostech s léčbou nepravidelky do sebe nic od doktora necpala, nikdy mě to nepomohlo, pouze zastínilo skutečný problém. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 3


Přidat příspěvek