Ucpaný nos

0
před 8 měsíci NovyD.

Dobrý den, co vám prosím nejvíc zabírá na ucpaný nos? Trápí mě už přes týden a mám z toho hlavu jak meloun, v práci se nemohu soustředit a přes ty horký dny je to snad ještě nepříjemnější… nemáte nějaké tipy?

0
před 8 měsíci Simona Kalerchová

Mně mamka od mala učila dávat si na noc cibuli vedle postele, líp se pak spí a mně to osobně vždycky na nos a dutiny pomáhá :-)

0
před 8 měsíci Dittta

Zdravím, nám na celou rodinu funguje nejvíc spolehlivě Stérimar - dřív s ní chodily děcka ze školky a hřiště neustále a za poslední dobu (myslím i mimo prázdniny) je to opravdu minimálně a když už, tak se jí i rachle zbavíme. Máme jak jejich spreje pro dospělé, tak tu Bébé dětskou verzi a opravdu spokojenost.

0
před 8 měsíci Karen

U nás jedou na rýmu hlavně mořské vody - za mě opravdu supr věc, vyčistí hezky nos ještě před podáním nějakého dalšího spreje vyloženě proti rýmě, takže účiněk dohromady opravdu o dost zlepší!

0
před 8 měsíci Daniela Kov.

Přidávám se se stérimarem, máme doma už několikáté balení a co se rýmy i její prevence týče, neplánuji měnit… Člověk si řekne, že rýmička nic není, ale nakonec člověka stejně dokáže potrápit a tohle je jedna z mála věcí, která mi opravdu zabírá a nevyhazuji peníze jen tak za něco, co "pomáhá", určo mrkněte https://www.sterimar.cz/sterimar-na-ucpany-nos

0
před 7 měsíci Viola

tak tem u mě nezabral, takže ted zkoušin Nasivin https://www.drmax.cz/nasivin-0-05-nosni-sprej-pro-dospele-a-deti-od-8-let-10ml?gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0B7-2AKFKOUhkL2Pk84Me0ITWRZgd2_pLNNPBqEuPjbzCJ5bMOGf-NhoC2fsQAvD_BwE a zatím to vypadá hodně nadějne. KOnečně se mužu vyspat

0
před 2 měsíci Katka

Na rýmy trpím po celý rok, nejvíce mi pomáhá https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/pinio-nasal

0
před 2 měsíci Renata

Jsou dobré, dříve jsem je kupovala akorát pod jiným nárvem :). Tu mast od nich jsi nezkoušela? Vypadá dobře v popisku

0
před 2 měsíci Katka

Při posledním nákupu jsem mast koupila na vyzkoušení, zatím jsem mazala 2x a i za tu chvilku ti ji můžu doporučit. Pomohla mi.

0
před 2 měsíci Renata

Super, též si ji koupím a zkusím. Rýmu mívám často, bude se hodit.

0
před 2 měsíci Darina

Pinio Nasal mám odkoušené ve spreji, oproti kapátku je to pro mě mnohem pohodlnější. Hlavně třeba mimo domov.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 3


Přidat příspěvek