Ucpaný nos

0
před 7 měsíci NovyD.

Dobrý den, co vám prosím nejvíc zabírá na ucpaný nos? Trápí mě už přes týden a mám z toho hlavu jak meloun, v práci se nemohu soustředit a přes ty horký dny je to snad ještě nepříjemnější… nemáte nějaké tipy?

0
před 7 měsíci Simona Kalerchová

Mně mamka od mala učila dávat si na noc cibuli vedle postele, líp se pak spí a mně to osobně vždycky na nos a dutiny pomáhá :-)

0
před 7 měsíci Dittta

Zdravím, nám na celou rodinu funguje nejvíc spolehlivě Stérimar - dřív s ní chodily děcka ze školky a hřiště neustále a za poslední dobu (myslím i mimo prázdniny) je to opravdu minimálně a když už, tak se jí i rachle zbavíme. Máme jak jejich spreje pro dospělé, tak tu Bébé dětskou verzi a opravdu spokojenost.

0
před 7 měsíci Karen

U nás jedou na rýmu hlavně mořské vody - za mě opravdu supr věc, vyčistí hezky nos ještě před podáním nějakého dalšího spreje vyloženě proti rýmě, takže účiněk dohromady opravdu o dost zlepší!

0
před 7 měsíci Daniela Kov.

Přidávám se se stérimarem, máme doma už několikáté balení a co se rýmy i její prevence týče, neplánuji měnit… Člověk si řekne, že rýmička nic není, ale nakonec člověka stejně dokáže potrápit a tohle je jedna z mála věcí, která mi opravdu zabírá a nevyhazuji peníze jen tak za něco, co "pomáhá", určo mrkněte https://www.sterimar.cz/sterimar-na-ucpany-nos

0
před 5 měsíci Viola

tak tem u mě nezabral, takže ted zkoušin Nasivin https://www.drmax.cz/nasivin-0-05-nosni-sprej-pro-dospele-a-deti-od-8-let-10ml?gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0B7-2AKFKOUhkL2Pk84Me0ITWRZgd2_pLNNPBqEuPjbzCJ5bMOGf-NhoC2fsQAvD_BwE a zatím to vypadá hodně nadějne. KOnečně se mužu vyspat

0
před 2 týdny Katka

Na rýmy trpím po celý rok, nejvíce mi pomáhá https://www.rosenpharma.cz/produkty/dermokosmetika/prvni-pomoc/pinio-nasal

0
před 2 týdny Renata

Jsou dobré, dříve jsem je kupovala akorát pod jiným nárvem :). Tu mast od nich jsi nezkoušela? Vypadá dobře v popisku

0
před 7 dny Katka

Při posledním nákupu jsem mast koupila na vyzkoušení, zatím jsem mazala 2x a i za tu chvilku ti ji můžu doporučit. Pomohla mi.

0
před 5 dny Renata

Super, též si ji koupím a zkusím. Rýmu mívám často, bude se hodit.

0
před 18 hodinami Darina

Pinio Nasal mám odkoušené ve spreji, oproti kapátku je to pro mě mnohem pohodlnější. Hlavně třeba mimo domov.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 2


Přidat příspěvek