Ucpaný nos

0
před 10 měsíci Amálie

Dobrý den, nastala pořádná zima a mě zase klasicky trápí ucpaný nos, stejně tak i mé děti..... Nemáte někdo zaručený recept na tento neduh?

0
před 10 měsíci Alenka

Ahoj, vyzkoušej třeba hypertonickou mořskou vodu, pokud tě to trápí vícekrát za rok, krásně to pročistí a dezifikuje, takže yb se ti to tak nemuselo vracet :-)

0
před 10 měsíci Amálie

A jakou a kde to mám koupit?

0
před 10 měsíci Alenka

podivejte se na http://www.humercz.cz/, tam ji kupuji já :-)

0
před 10 měsíci Amálie

Velice děkuji za odkaz, objednala jsem to tam, tak doufám že to bude dobře fungovat.

0
před 10 měsíci Alenka

Určitě bude, já tím léčím celou svoji rodinu

0
před 10 měsíci Jenda

Jo jo humer je dobrej, já si kupuju jejich stopvirus a ten dělá zázraky

0
0
před 9 měsíci Johana Malcová

Zdravím všechny diskutující :). Mně se na ucpaný nos nejvíce osvědčil aspecton nosní sprej. Vybrala sem si ho hlavně z důvodu, že je na přírodní bázi a nevzniká na něj závislost. Pomáhá mi při každé rýmě, můžu doporučit. Hezký zbytek dne a super start v novém roce.

0
Obrázek uživatele janec.kaja
před 9 měsíci janec.kaja

Taky bych vsadila na mořskou vodu, Olynth a podobné spreje jsou docela driáky a můžou se používat snad jen týden tuším. Nicméně pomáhají, takže zaútočit Olynthem nebo Nasivinem a pak už jen doléčit tou mořskou vodou. Dobré jsou taky prášky Sinupret, rozpouští hleny a jsou k sehnání i bez předpisu.

0
před 8 měsíci Evasprit

Nehledám chemii, ale jestli by mi někdo poradil nějakou babskou radu?

0
před 3 měsíci Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 3 měsíci Tonda

Já bych vás ráda poprosil o doporučení nějakých kapek na alergickou sennou rýmu. Nemůžu dýchat a už mě to vážně obtěžuje...

0
před 3 měsíci Jitka

Tonto, a jsi si jistý, že je to alergie? Co jsi na tu rýmu bral? A jak dlouho trvá?

0
před 2 měsíci Michal

Já na alergickou rýmu beru kapky allergodil, ty jsou naprosto skvělý! https://www.benu.cz/allergodil-nosni-podani-sprej-roztok-1x10ml

0
před 5 týdny Lucie

Michale, zeptám se vás...ty kapky účinkují jak dlouho? A jak dlouho vydrží?

0
před 4 dny Kamila

Nám doma skvěle zabírá na rýmu Sinusitis Humer na velmi ucpaný nos a rýmu https://www.humercz.cz/sinusitis/ rychle nos uvolní a celkově uleví.

0
Obrázek uživatele rjap
před 3 dny rjap

Ahoj ,tak u nás už to začalo,výkyvy počasí kašel a rýma jak hrom,malej má ucpanej nos a je pořádně otrávenej. Což se mu nedivím,není to nic příjemného.

0
Obrázek uživatele devaj
před 3 dny devaj

Tak vyzkousej tento nosni sprej je pro deti od dvou let a pomaha od ucpaneho nosu https://www.lekarna.cz/brumare-nosni-sprej-1x10ml-5mg/

0
Obrázek uživatele rjap
před 3 dny rjap

Dobře díky zkusím koupit

0
před 3 dny Hrubiáš

Mořská voda, to používáme často když přijde tahle zimní rýma :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 9


Přidat příspěvek