Ucpaný nos

0
před 12 měsíci Amálie

Dobrý den, nastala pořádná zima a mě zase klasicky trápí ucpaný nos, stejně tak i mé děti..... Nemáte někdo zaručený recept na tento neduh?

0
před 12 měsíci Alenka

Ahoj, vyzkoušej třeba hypertonickou mořskou vodu, pokud tě to trápí vícekrát za rok, krásně to pročistí a dezifikuje, takže yb se ti to tak nemuselo vracet :-)

0
před 12 měsíci Amálie

A jakou a kde to mám koupit?

0
před 12 měsíci Alenka

podivejte se na http://www.humercz.cz/, tam ji kupuji já :-)

0
před 12 měsíci Amálie

Velice děkuji za odkaz, objednala jsem to tam, tak doufám že to bude dobře fungovat.

0
před 12 měsíci Alenka

Určitě bude, já tím léčím celou svoji rodinu

0
před 12 měsíci Jenda

Jo jo humer je dobrej, já si kupuju jejich stopvirus a ten dělá zázraky

0
0
před 11 měsíci Johana Malcová

Zdravím všechny diskutující :). Mně se na ucpaný nos nejvíce osvědčil aspecton nosní sprej. Vybrala sem si ho hlavně z důvodu, že je na přírodní bázi a nevzniká na něj závislost. Pomáhá mi při každé rýmě, můžu doporučit. Hezký zbytek dne a super start v novém roce.

0
Obrázek uživatele janec.kaja
před 11 měsíci janec.kaja

Taky bych vsadila na mořskou vodu, Olynth a podobné spreje jsou docela driáky a můžou se používat snad jen týden tuším. Nicméně pomáhají, takže zaútočit Olynthem nebo Nasivinem a pak už jen doléčit tou mořskou vodou. Dobré jsou taky prášky Sinupret, rozpouští hleny a jsou k sehnání i bez předpisu.

0
před 10 měsíci Evasprit

Nehledám chemii, ale jestli by mi někdo poradil nějakou babskou radu?

0
před 5 měsíci Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 5 měsíci Tonda

Já bych vás ráda poprosil o doporučení nějakých kapek na alergickou sennou rýmu. Nemůžu dýchat a už mě to vážně obtěžuje...

0
před 5 měsíci Jitka

Tonto, a jsi si jistý, že je to alergie? Co jsi na tu rýmu bral? A jak dlouho trvá?

0
před 4 měsíci Michal

Já na alergickou rýmu beru kapky allergodil, ty jsou naprosto skvělý! https://www.benu.cz/allergodil-nosni-podani-sprej-roztok-1x10ml

0
před 4 měsíci Lucie

Michale, zeptám se vás...ty kapky účinkují jak dlouho? A jak dlouho vydrží?

0
před 3 měsíci Kamila

Nám doma skvěle zabírá na rýmu Sinusitis Humer na velmi ucpaný nos a rýmu https://www.humercz.cz/sinusitis/ rychle nos uvolní a celkově uleví.

0
Obrázek uživatele rjap
před 3 měsíci rjap

Ahoj ,tak u nás už to začalo,výkyvy počasí kašel a rýma jak hrom,malej má ucpanej nos a je pořádně otrávenej. Což se mu nedivím,není to nic příjemného.

0
Obrázek uživatele devaj
před 3 měsíci devaj

Tak vyzkousej tento nosni sprej je pro deti od dvou let a pomaha od ucpaneho nosu https://www.lekarna.cz/brumare-nosni-sprej-1x10ml-5mg/

0
Obrázek uživatele rjap
před 3 měsíci rjap

Dobře díky zkusím koupit

0
před 3 měsíci Hrubiáš

Mořská voda, to používáme často když přijde tahle zimní rýma :)

0
před 2 měsíci Olga

A ta zabírá i na alergickou rýmu?

0
před 2 měsíci Tereza

No, já teda nevím, ale mě nepřijde, že by mořská voda zabránila alergické rýmě... Alergická rýma je rýma, na kterou zabírají jen speciální kapky. Třeba ten Allergodil, jak se tady o něm píše, je na alergii hodně dobrý.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 4


Přidat příspěvek