Tátovi našli rakovinu prostaty...

0
před 3 roky Iveta

Tátovi našli rakovinu prostaty a hrozí mu, že půjde pod kudlu a to by prý měl pleny a viděla jsem inzerát na tu protonovou terapii, prý by pak byl v pohodě. Píšou, že to má minimální vedlejší účinky. Víte o tom někdo něco?

0
Obrázek uživatele Danah
před 3 roky Danah

Proč hned pod kudlu? Léčba obvykle začíná hormonálními injekcemi, potom ozařováním. Protonová terapie je lepší, cílená a šetrnější co se týká vedlejších účinků. Přeji tatínkovi hodně štěstí. 

0
před 3 roky Tonda

Protonova terapie je na rakovinu prostaty hodne ucinna, okolo 95% pacientu rakovina zmizi a nevrati se do 5 let. Navic protony oproti jinym druhum zareni neozari organy kolem (jako mocovy mechyr). Je to bez bolesti, tak 4 tydny chodit na 30 minut kazdy den do nemocnice.  Preju hodne stesti a trpelivosti!

0
před 2 roky Michaela

Dobrý den, svému muži jsem před časem koupila domácí test na zjištění rakoviny prostaty. Je to nervák a nesnáší čeká u doktora. Jeho oteč před časem na tuto nemoc zemřel. Vypadá to, že se jedná o kvalitní produkt s vysokou spolehlivostí. Tak zkuste - www.test-rakoviny.cz, Michela 43 let

0
před 2 týdny Daniel

Dobrý den, chci se zeptat..má někdo z Vás zkušenosti při prostatě s tabletkami Prostaxin? A jestli jo tak jaké? Uvažuji o jejich koopi

0
před 2 týdny Ross

Mrkněte zde: https://www.naturamed.cz/#!/produkt/prostaxin máte tu i složení, původ, kvalitu a zde si to můžete i objednat :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 2


Přidat příspěvek