Svědění na zadní straně stehen

0
před 6 lety Irča

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu, včera jsem si všimla, že na zadní straně stehna mám lehce červené pupínky, které mě trochu svědí až pálí občas během dne. Vůbec nevím, čím by to mohlo být, na hygienu jsem pořádná a myji se denně, a oblečení peru. Mohla by to být vyrážka? Mamka mi řekla, že se moc prohlížím, ať se namaži panthenolem, ale říkám si, zda bych raději neměla dojít ke kožní. Neměli jste něco podobného nebo nevíte, co by to mohlo být. Předem děkuji. To víte, za poslední dobu mám doktorů až nad hlavu, stále jsem ze zdravotních důvodů někde musela chodit.

0
před 6 lety radim

Může to být třeba ze sezení na „infikovaném" sedadle v mhd.

0
před 6 lety Irča

Tak to jezdím denně, ale mám na sobě kalhoty.

0
před 6 lety carme

Jednou bylo ve zprávách, že si nějaký chlapík koupil kalhoty a měl z nich vyrážku, nemáte nové kalhoty nebo nezměnila jste prací prášek, zkrátka nezačala jste používat něco jinak než obvykle?

0
před 6 lety sharunka03

Můžete mít třeba potničky, to je, když se člověk zpotí. Neměla jste včera třeba náročný den, že jste se z toho zpotila nebo dlouho seděla na židli a zapařila jste se?

0
před 6 lety Irča

Mometálně mám skoro všechny dny náročné, bude mě čekat svatba a tak stresů je až nad hlavu. Kalhoty používám stejné, a prací prostředek jsem změnila, ale spíše jsem koupila lepší. Ale je možné, že to bylo zapocením. Zkusím se zamyslet nad tím, co dělám jinak. Ale je pravdou, že někdy, když uklízím, tak se zpotím. Děkuji za tipy, kdyby vás ještě někoho něco napadlo, budu ráda, abych odhalila příčinu.

0
před 6 lety radim

Spíš než vašeho potu bych se bál agresivnějšího potu někoho jiného. Nebo nějaké zoo v sedačce. Mě stačí ta vůně v mhd, obzvláště v těch s látkovýmy sedáky. To už je šetrnější dotýkat se věcí v nemyté plesnivé posilovně. Třeba Scheldon Cooper z tbbt nosí do mhd speciální kalhoty. Tzv. „bus pants“. :-D

0
před 5 lety Zuzka

Je možné, že to bude stresové. Proto by bylo dobré použít kosmetiku bez přídavků chemie a dráždivých látek. Nejlépe bylinky, já používám na koupání intim gel, ale využívám ho na celé tělo. Mám kůži hodně citlivou a díky němu a promazávání bio olejíčky jsem téměř bez problémů.

0
před 5 lety Danka

Ten intim prosím používáš jaký? Nějaký z drogerie nebo lékárny?

0
před 5 lety Zuzka

Ani jedno objednávám si ho přímo od firmy. Je z havlíkovy apoteky, mycí elixír na intimní partie.

0
před 5 lety Danka

Hmm ten neznám, možná jsem o něm slyšela, ale nevybavuji si to.

0
před 5 lety Zuzka

Já ho používám dlouho přes rok a zdá se, že zatím pomáhá. Občas se s tím umyju i celá.

0
před 5 lety Danka

A ten intim je z bylinek jenom nebo z čeho? Nějak jsem se zatím nezorientovala.

0
před 5 lety Zuzka

Jo jen z bylinek. Jsou pěstované na českých ekozahradách a mají určité období sběru. Aspoň tak jsem to četla, když mi přišly noviny. Navíc krásně voní těmi bylinkami, ale tak nevlézavě, na usínání ideál.

0
před 5 lety Danka

Aha nezní to špatně. Nechám si to projít hlavou a uvidím.

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 5


Přidat příspěvek