Svědění na zadní straně stehen

0
Obrázek uživatele Irča
před 3 roky Irča

Dobrý den, chtěla bych vás požádat o radu, včera jsem si všimla, že na zadní straně stehna mám lehce červené pupínky, které mě trochu svědí až pálí občas během dne. Vůbec nevím, čím by to mohlo být, na hygienu jsem pořádná a myji se denně, a oblečení peru. Mohla by to být vyrážka? Mamka mi řekla, že se moc prohlížím, ať se namaži panthenolem, ale říkám si, zda bych raději neměla dojít ke kožní. Neměli jste něco podobného nebo nevíte, co by to mohlo být. Předem děkuji. To víte, za poslední dobu mám doktorů až nad hlavu, stále jsem ze zdravotních důvodů někde musela chodit.

0
Obrázek uživatele radim
před 3 roky radim

Může to být třeba ze sezení na „infikovaném" sedadle v mhd.

0
Obrázek uživatele Irča
před 3 roky Irča

Tak to jezdím denně, ale mám na sobě kalhoty.

0
Obrázek uživatele carme
před 3 roky carme

Jednou bylo ve zprávách, že si nějaký chlapík koupil kalhoty a měl z nich vyrážku, nemáte nové kalhoty nebo nezměnila jste prací prášek, zkrátka nezačala jste používat něco jinak než obvykle?

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 3 roky sharunka03

Můžete mít třeba potničky, to je, když se člověk zpotí. Neměla jste včera třeba náročný den, že jste se z toho zpotila nebo dlouho seděla na židli a zapařila jste se?

0
Obrázek uživatele Irča
před 3 roky Irča

Mometálně mám skoro všechny dny náročné, bude mě čekat svatba a tak stresů je až nad hlavu. Kalhoty používám stejné, a prací prostředek jsem změnila, ale spíše jsem koupila lepší. Ale je možné, že to bylo zapocením. Zkusím se zamyslet nad tím, co dělám jinak. Ale je pravdou, že někdy, když uklízím, tak se zpotím. Děkuji za tipy, kdyby vás ještě někoho něco napadlo, budu ráda, abych odhalila příčinu.

0
Obrázek uživatele radim
před 3 roky radim

Spíš než vašeho potu bych se bál agresivnějšího potu někoho jiného. Nebo nějaké zoo v sedačce. Mě stačí ta vůně v mhd, obzvláště v těch s látkovýmy sedáky. To už je šetrnější dotýkat se věcí v nemyté plesnivé posilovně. Třeba Scheldon Cooper z tbbt nosí do mhd speciální kalhoty. Tzv. „bus pants“. :-D

0
před 2 roky Zuzka

Je možné, že to bude stresové. Proto by bylo dobré použít kosmetiku bez přídavků chemie a dráždivých látek. Nejlépe bylinky, já používám na koupání intim gel, ale využívám ho na celé tělo. Mám kůži hodně citlivou a díky němu a promazávání bio olejíčky jsem téměř bez problémů.

0
před 2 roky Danka

Ten intim prosím používáš jaký? Nějaký z drogerie nebo lékárny?

0
před 2 roky Zuzka

Ani jedno objednávám si ho přímo od firmy. Je z havlíkovy apoteky, mycí elixír na intimní partie.

0
před 2 roky Danka

Hmm ten neznám, možná jsem o něm slyšela, ale nevybavuji si to.

0
před 2 roky Zuzka

Já ho používám dlouho přes rok a zdá se, že zatím pomáhá. Občas se s tím umyju i celá.

0
před 2 roky Danka

A ten intim je z bylinek jenom nebo z čeho? Nějak jsem se zatím nezorientovala.

0
před 2 roky Zuzka

Jo jen z bylinek. Jsou pěstované na českých ekozahradách a mají určité období sběru. Aspoň tak jsem to četla, když mi přišly noviny. Navíc krásně voní těmi bylinkami, ale tak nevlézavě, na usínání ideál.

0
před 2 roky Danka

Aha nezní to špatně. Nechám si to projít hlavou a uvidím.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 6


Přidat příspěvek