Střevní mikroflóra - antibiotika

0
před 6 lety Hana

Prosím o radu, jsem po dobrání antibiotik na angínu, měla jsem také nateklé mandle, jinak něž antibiotiky to bohužel nešlo. Síla zábalů, jedení česneku, zázvoru, medu, kloktání šalvěje nebo cibule naložená v medu nepomohla. Po několika dnech jsem musela k doktorovi.
Chtěla bych když už nebylo zbití očistit organimus. Co pomáhá pro obnovení střevní mikroflóry a jak očistit organismus od farm. léčiv?

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Ahoj, ono to všechno stojí a padá s jídlem a pitím. Je to stále totéž, funguje to bezvadně,ale málokomu se do toho chce: žádný rafinovaný cukr, žádné mléko a mléčné výrobky, žádná bílá mouka a pečivo z ní. Źádná káva a černý čaj. Žádné červené maso. Pije se nejvíc voda nebo zelené či bylinkové čaje, nebo čerstvá šťáva z ovoce. Protože můžeš jíst hodně ovoce a zeleniny,a celozrnných obilovin, přijímáš hodně vlákniny,bez které se detoxikace neobejde.Vláknina potřebuje ke zvětšení objemu vodu, musí se dost pít. Pak krásně vykartáčuje útroby. Je to levná,jednoduchá, účinná a pro někoho nepohodlná metoda, která vyžaduje disciplínu. Tak hodně zdraví, Hanko!

0
před 4 roky Katka

Dobrý den, hanko já teď řeším stejný problém ,vždycky jsem se snažila jít spíš tou přírodní cestou,  jak píšeš. No a nejlepší věc do které jsem za poslední roky vrazila peníze byl odšŤavňovač, dělám si přírodní štávy, miluji kombinaci mrkev, červená řepa pomeranč a grep! Taky miluji ovesvou kaši s jakblky a skořicí. Ale teď mám už podruhé za půl roku antibiotika na a přemýšlím o nějakých probiotikách ve formě tablet. co si o tom myslíte? Antibiotika snáším dost špatně...

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

To všichni... Kvůli čemu ty atb berete?

0
Obrázek uživatele Danah
před 4 roky Danah

Katko, nejsou ta atb nakonec sulfonamidy???

0
před 4 roky Katka

Dano ano jsou, dostala jsem je na opakovaný zánět močových cest. co to znamená že se na to tak důrazně ptáte? jsou v něček špatné? Teda krom toho že jsou to antibiotika? Já jsem nad tím nikdy moc nepřemýšlela, spíš se zamýšlím nad tím, kde jsem k těm zánětům přišla. Nšla jsem na netu v hodně diskuzích že užívají při atb Bipron, nebo tak nějak... Neznáte to?

0
před 4 roky Danah

Katko, prave ze to antibiotika nejsou. Doktori lzou. Sulfonamidy jsou ciste chemikalie, vyrabeny mnohastupnovou vyrobou, s antibiotiky nemaji nic spolecneho- krome antibakterialniho ucinku. Jsou spatne rozpustne, proto se musi dobre zapijet- ale nikoliv jako antibiotika cajem s citronem. Sulfonamidy a kysele prostredi nejde dohromady, protoze se pak rozpousteji jeste hur. Takze zadne citrony a jine citrusy, nepit dzusy, nic kyseleho. Vubec nekombinovat s acylpyrinem a podobnymi antipyretiky. 
Nekteri lide jsou precitliveli na siru, vazanou v techto lecich, a bohuzel dily doktorum- lajdakum si pak mysli, ze nesnasi antibiotika. Pritom ani nevedi, ze antibiotika nedostali. 

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Zkuste nachvíli vysadit lepek...

před 3 roky Martina Čermáková

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 2 měsíci Katka

Existují vhodná probiotika pro děti? které obnoví dobrou střevní mikrofloru?

0
před 2 měsíci Emma

Nejíst žádné antibiotika nejlépe, ale to je všechno o starvě. Já doporučuji přečíst články na tomto webu- http://www.priroda-zenam.cz
Je tam dost rad do života co se týče zdraví apod. Hlavně jsou tam rady na přírodní bázi. 

0
před 5 týdny Jitka

Já dávám dětem vysoce kvalitní probiotika, tedy podle doktorů http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

0
před 5 týdny Jana

Obkednáváte to odtamtud? nebo to seženu normálně i v lékárně?

0
před 5 týdny Jitka

Ano objednávala jsem to od nich, ale pak jsem se ptala v lékarně a mají to i tam

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 10


Přidat příspěvek