Streptokok na (ne)věčné časy

0
před 4 roky Vlasta

Mám v krku asi čtvrtým rokem strepkokoka, nepociťuji, že by mi nějak vadil, ale je načase ho vypudit, nevíte někdo jak na to? Nechci si ho tam pěstovat další rok. Budu ráda za jakékoliv rady.

1
před 4 roky Vlaďka

Zdravím, po dlouhých zkoušeních všeho možného jsem "nastoupila léčbu" totální detoxikace od MUDr. Jonáše (tzv.informační medicína). Přiznám se, že už trošku skeptická ke všemu, ale teď jsem nadšená!! Již po několika dnech přicházely drobné změny k lepšímu, i kolegyně v práci si všimly změny jak fyzicky, tak na psychice. Vyjde to tak cca podle určení problému na 1200 až 1600 na dva měsíce, vždycky jsem na to dala dohromady a fakt nelituji.

1
Obrázek uživatele Danah
před 4 roky Danah

Kloktání roztoku mořské soli po ránu a škrabání různých ...z jazyka je skvělá a jednoduchá věc. Po pár dnech zjistím, že i lépe spím a dýchám. Další dobrá zkušenost je kloktání slabého roztoku manganistanu draselného během dne. Má desinfekční účinky a oplachovala jsem s tím i ovoce v tropických krajích s bídnou hygienou, bez újmy na zdraví. Jak píše Vlaďka, detoxikace samozřejmě účinkuje.

0
Obrázek uživatele Stana
před 4 roky Stana

Streptokok i další potvůrky jsou přirozenou součástí našeho osídlení. I zlatý streptokok je běžně v nose, ústech...Problém je pokud je narušena imunita.To pak způsobí onemocnění. Těmto breberám se ale nevyhnete, pokud nechodíte ve skafandru.Děnně na nás působí bakterie, viry, plísně...

0
před 3 roky Vlasta

Opakovaně jsem zkoušela kloktat slanou vodu, ale lenost s tím něco dělat vítězila,  a musím říci, že jsem začínala několikrát, abych vytrvala v pravidelnosti, až od září minulého roku jsem si řekla, že musím. Každý den si večer kloktám asi 10 minut slanou vodu a týden po týdnu se streptokok v krku zmenšoval. Ještě kousek a bude pryč. Děkuji moc za pomoc. 

před 3 roky jirina

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 2 roky Karla

Co vam njevice pomaha, neco z lekarny ci babske rady?

0
před 2 roky Karolína

Hodne cucave pastylky nam pomahaji

0
před 2 roky Maky

To ano, naty nedam taky dopustit

0
před 2 roky Fila

Doma mame i sprej na bolest v krku a ten je taky fain

před 2 roky justyna

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Nevhodný příspěvek

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 11


Přidat příspěvek