Slabé vlasy a padání

0
před 3 roky Markéta K.

Dobrý den, poradíte mi něco na dost zničené a slabé vlasy? V poslední době se mi velmi lámaly a padaly. Teď jsem ostříhaná, vlasy mi však stále padají. Zkoušela jsem vajíčko, oleje, masky... Nic nepomáhá :( 

0
před 3 roky Lucie

Ahoj, to je zvláštní, když pravděpodobně ani netušíte příčinu… No určitě bych koupila nějaké speciální šampóny, ale pokud ani ty nepomáhají, zkusila bych se na vašem místě poradit s kadeřnicí nebo s někým z oboru, třeba by je něco napadlo a řekli by vám, čím to může být a jak to řešit, přeji hodně štěstí!

0
před 3 roky TerezaTeri

Ahoj, souhlasím, mně s padáním pomohli až odborníci. Byla jsem na trichologickém vyšetření a pak na několika prohlídkách právě u trichologa a za mě pecka, padání jsem se díky tomu v podstatě zbavila. Tady je toho o vyšetření víc, tak se můžete mrknout :-) https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni

0
před 3 roky Markéta K.

O trichologickém vyšetření jsem dřív neslyšela, ale vypadá to zajímavě. Mohu se ještě zeptat, za jak dlouho jste se problému tedy zbavila? Chodila jste pak na ty ''kontroly'' často, nebo jak to s nimi je? Děkuji moc

0
před 3 roky TerezaTeri

Jasně, že můžete - padání jsem se zbavila přibližně 3 měsíce po vyšetření a ano, kontroly se domlouvají většinou na měsíc od první návštěvy a pak na ně docházíte až do chvíle, než je problém s vlasy vyřešen :-)

0
před 2 roky Leona

Jak dlouho se prosím Terezo čeká na termín ?

0
před 2 roky Alena

Počkej, jak to teda celé probíhá? Napřed se objednáš na to trichologické vyšetření a pak, podle výsledků, se s tebou domluví na dalším postupu?

0
před 2 roky Nikola

Tady ten problém je potřeba vyřešit nejprve zevnitř a pak až zvenku. Talže začni brát kolagen a pak až můžeš používat masky na vlasy apod, protože až v té chvíli kdy ti vlasy přestanou padat, budou mít masky nějaký vliv

0
před 10 měsíci Ella

Ahoj holky, já bych se chtěla zeptat... Přemýšlím, že bych si koupila clip in. Jen bych se chtěla zeptat - je tu někdo, kdo je používá? Jak jste s nimi spokojené? A jak se vám nosí?

0
před 10 měsíci Jana

Já po vážné nemoci mám hrozně řidké vlasy a přemýšlela jsem na tím, že bych si nechala prodloužit myslíte, že je to vhodné? Má někdo s tím zkušenosti?

0
před 9 měsíci Barbora

Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli, když máte slabé vlasy jestli by na nich drželi clipy? Máte s tím zkušenosti děkuji za rady?

0
před 7 měsíci žaneta

Ahoj, mně kamarádka doporučila před nedávnem na padání vlasů vlasovou regeneraci Keratin Exclusive. V kamenných obchodech jsem ji nenašla, a tak jsem ji objednávala přes https://www.beamia.cz/vlasova-pece/1/ Musím říct, že za ten měsíc co přípravek používám se mi vlasy opravdu o dost zlepšily.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 3


Přidat příspěvek