recepty na krasu:-)

0
Obrázek uživatele elllzi@
před 5 lety elllzi@

Podelte se o domaci masky, peeling atd.:-)

0
Obrázek uživatele Ivanqa
před 5 lety Ivanqa

Zkuste rozmíchat droždí s troškou mléka (stačí kapka, jinak je to moc řídké) nebo droždí s vaječným žloutkem. Natřete na obličej (vyhněte se oblasti očí), popř. krk a dekolt.Nechte působit. Pleť je potom jemná a vyhlazená. Pomáhá to i na akné, pokud Vás toto trápí.
Mám kamarádku, která má nádherné vlasy. Ptala jsem se, co na ně používá. Prý si na ně po každém mytí nalije ocet a opláchne. Zkoušela jsem to 1 x. Po 2 dnech jsem jela s kamarádem plavat na bazén. Tak jsme plavali a pořád jsme říkali, co je to za smrad, kdo tady jí utopence nebo zavařené okurky. Po půl hodině jsem se začla smát, protože mi došlo, že mám ve vlasech ten ocet a ten smrad jde teda ode mě. No, víckrát už jsem tuto kamarádčinu radu nepoužila...

0
Obrázek uživatele Peta
před 5 lety Peta

Jojo, octový oplach moc dobře znám... Také jsem od něj rychle upustila a vrátila se ke kopřivovému, cítila jsem to pořád okolo sebe. Jako masku na obličej ráda používám rozmačkané avokádo, jako pleťovou vodu vymačkanou okurku smíchanou s minerální vodou a jako peeling olej smíchaný s namletou kávou nebo cukrem. To je u mě doma vlastně jediné upotřebení cukru. Ne, ještě vlastně cukr používám k výrobě cukrové pasty :)Jsem holt na obličej cíťa, tak si musim vystačit s tím, co najdu ve spíži nebo v ledničce :)

0
Obrázek uživatele elllzi@
před 5 lety elllzi@

Ja delam peeling taky kavou socem:-) a masku na suchou plet z bananu medu olivacu citronu a vajicka vse smicham a super muzete tam dat aj ovesny vlocky:-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 12


Přidat příspěvek