Prsa plastika

0
před 2 roky Lenka

Dělala jste si některá plastiku prsou? jak moc to bolí po operaci? vydržím to?

0
před 2 roky Katka

Já jsem si nechala dělat nová prsa a místo prášků od bolesti jsem si objednala pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přímo do rány, takže to působí jen lokálně a neovlivňuje to celé tělo.

0
před 2 roky Lenka

Pumpičku? kolik stojí taková pumpička? hradí to pojišťovna?

0
před 2 roky Katka

Já jsem za ni platila 4 tisíce korun, musíte zajít do lékárny, kde to zaplatíte a lékárna ji objedná a doručí ji přímo do vaší nemocnice.

0
před 13 měsíci Petra

A stačí na to jedna pumpa nebo musíš mít dvě na každé prso zvlášť?

0
před 12 měsíci Hana

Ne stačí ti jedna pumpa a z toho ti povedou dvě kanyly, každá do jednoho prsa.

0
před 12 měsíci Veronika

Opravdu zabíra ta pumpa proti bolesti? Má to některá z vás vyzkoušené? Jestli to funguje hned bych do toho šla. Mám totiž plánovou plastiku prsou, tak bych si ji pořídila. Kde se dá vlastně pořídit holky?

0
před 12 měsíci Jitka

Já jsem ji měla, byla jsem před vánoci na plastice a fakt super, žádné bolesti jsem neměla. Za mě jdi do toho!!!

0
před 12 měsíci Renata

Veroniko domluv se se svým lékařem je to to na předpis se kterým zajdeš do lékárny a oni to objednají a pošlou rovnou do nemocnice kde ti budou zákrok provádět. Když už budeš investovat do prs, tak tato investice se v tom už ztratí :-)

0
před 12 měsíci Dita

Holky, byla některá z vás na plastice prsou? A máte radu co na bolest, jestli máte něco odzkoušené?  udu ráda za tip vo proti bolesti.

0
před 11 měsíci Makyna

určitě bych Dito být tebou volila pumpičku, kterou objednáš v lékarně(stojí 4000), uleví ti od bolesti při zákroku, jelikož ti do rány vede analgetikum, které tu bolest eliminuje, lékař ti ji při zákroku nasadí a za 3 dny na kontrole dá pryč

0
před 10 měsíci Petra

Holky, mě ta pumpička opravdu pomohla od bolesti. Doktor mi ji zavedl a po dobu tří dnů sem necítila žádnou bolest a vůbec to nevadí při kojení. Opravdu se zeptejte svého doktora.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 5


Přidat příspěvek