Probiotika - bolesti břicha

0
před 4 měsíci Iva

Jsou nějaká probitika, které by měly efekt na zažívání ?

0
před 4 měsíci Aneta

NO vyloženě na tohle ne, ale co se týče složení, tak by vám mohl pomoct tento přípravek http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

0
před 4 měsíci Emma

Měla jsem stejný problém, brala jsem je asi měsíc a bylo to horší. Prostě si dejte jeden den půst nejlépe víkend, jen pít vodu a pít vývar. a Uvidíte jak vám bude lépe. Žádné bolesti břicha, křeče ani nadýmání.

0
před 4 měsíci Iva

Takové pokusy už mám za sebou a bez efektu. Každému hlavně zabírá něco jiného, takže já jdu vyzkoušet ty probiotika, za to nic nedám.

0
před 4 měsíci Emma

Tak celkově změnit stravu. Jen ovoce, zeleninu, maso, vajička, a ryby, avokaádu a ořechy. Jezte 3x denně a nezatěžjete tím tak žaludek a trávení a hlavně střeva.
doplňky najdete tady- http://vegall.cz

0
před 4 měsíci Zdeněk

Ahoj, super docela širokospektrální probiotika jsou omxprobiotika. Doporučuji. Majá fakt silný záběr účinků.

0
před 3 měsíci Eliška

Omx probiotika? Neslysela jsem o nich... Co jsou tač? Kde koupím? V lékárně?

0
před 3 měsíci Aneta

Nevím co to omx je, ale zřejmě to nebude nic tak osvědčeného, jako jsou probitika od pharma agency.

0
před 3 měsíci Alex

Co se týče probiotik, tak mě osobně se osvědčily tabletky Bion 3 :) Doporučuji. Je to kombinace multivitamínu (tj. vitaíny a minerályú a probiotik :)

0
před 2 měsíci Zdenka

Nevím, proč by OMX měla být neosvědčená probiotika? Jen proto, že ty, Aneto, je neznáš, tak jsou neosvědčená? To snad ne:D Hlavně že si tady zropaguješ svoje:D OMX ereme celá rodina nám se teda osvědčily dost :)

0
před 2 měsíci Karla

Já si myslím to samé... tato diskuze prostě slouží k tomu, abychom si navzájem vyěnily zkušenosti :)

0
před 2 měsíci Zdeňka

Je to tak :) A já se teda optám na ta omx probiotika. Koukala jsem na jejich web a tak nějak jsem vyčetla, že slouží i k posílení imunity. Je to tak, že se mohou brát i jako prevence, nikoli jen v případě užívání ATB?

0
před 2 měsíci Mia Mia

já používám probiotiky od www.pharmaagency.cz, nejsou tak drahá, jsou cenově dostupná a moc mi pomáhají upravit trávení a hlavně je používám po nějaké nemoci, při zácpě, při průjmech a jen tak jako prevence

0
před 2 měsíci Ella

Zdeňko, ano přesně, na to ty vitamíny jsou :) Já jsem je začala brát před zimou a žádné virozy mě netrápí :)

0
před 2 měsíci JItka

Já to taky teda nechápu, protože ta OM probiotika jsou poměrné známa a velmi účinná :)

0
před 2 měsíci Bára

Taky sem teď vykoušela probiotika od Pharma Agency, dokonce i s vitaminem C+D, což je super hlavně teď v zimě. Nikde sem neviděla probiotika i s vitaminy. Tak mě to mile překvapilo.

0
před 2 měsíci Gita

Ahoj Báro, a cenově to prosím vychází jak? To je fajn kombinace. Já přes zimu právě taky hodně užívám c,d a probiotika, a je fajn to mít takhle v jedné tobolce. 

0
před 2 měsíci Bára

Tady máš přímo web http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/ tak koukni. Cena je o proti samotným probiotikům fajn, vzhledem k tomu, že tam sou navíc i ty vitaminy, který už nemusíš samostatně kupovat.

0
před 5 týdny Vlaďka

Jeden den pust. dost jsem se dočetla na- http://vegall.cz/clanek/kategorie/nas-sortiment

0
před 5 týdny Ella

No, holky... teda těch vitamínů ale je... já ale třeba vůbec nevím, podle čeho a jaké si mám vybrat :/

0
před 4 týdny Jana

nebrat žádné

0
před 4 týdny Mirka

Cože Jako? Jak nebrat žádné? Co je to jako za radu? Tady si radíme, jaké jsou nejlepší, tak je asi brát chceme, víš... tak buď přispívej k věci nebo nepřispívej vůbec!

0
před 4 týdny Helena

Holky...dostala jsem na pohotovosti ATB...potreuji k tomu probiotika...jaka koupit? :/

0
před 4 týdny Máša

Dívej, jako to záleží... V lékárně seženeš probiotika prakticky hned. Já jsem ale pro kavlitu. Když už se léčím, tak ať to stojí za to! Proto ti třeba doporučím OMX probiotika... https://www.omxprobiotika.cz/ Ta jsou podle mě nejlepší volbou! Krásně se postarají o vyvážené prostředí ve střevech, jsou vhodné prakticky pro všechny paciety....

0
před 3 týdny Jiřina

No, k těm probiotikám...ano, určitě je třeba je brát, ale já jsem spíš pro udržování zdravé mikroflory pořád... Proto beru vitamíny Bion3 - http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity A mám kompletně vystaráno :) Je to kombinace vitamínů, minerálů a probiotické složky :)

0
před 3 týdny Indi

Mášo, mě tato probiotika doporučila dr, ale přišla mi drahá :(

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 6


Přidat příspěvek