Probiotika - bolesti břicha

0
před 7 měsíci Iva

Jsou nějaká probitika, které by měly efekt na zažívání ?

0
před 7 měsíci Aneta

NO vyloženě na tohle ne, ale co se týče složení, tak by vám mohl pomoct tento přípravek http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/

0
před 7 měsíci Emma

Měla jsem stejný problém, brala jsem je asi měsíc a bylo to horší. Prostě si dejte jeden den půst nejlépe víkend, jen pít vodu a pít vývar. a Uvidíte jak vám bude lépe. Žádné bolesti břicha, křeče ani nadýmání.

0
před 7 měsíci Iva

Takové pokusy už mám za sebou a bez efektu. Každému hlavně zabírá něco jiného, takže já jdu vyzkoušet ty probiotika, za to nic nedám.

0
před 7 měsíci Emma

Tak celkově změnit stravu. Jen ovoce, zeleninu, maso, vajička, a ryby, avokaádu a ořechy. Jezte 3x denně a nezatěžjete tím tak žaludek a trávení a hlavně střeva.
doplňky najdete tady- http://vegall.cz

0
před 7 měsíci Zdeněk

Ahoj, super docela širokospektrální probiotika jsou omxprobiotika. Doporučuji. Majá fakt silný záběr účinků.

0
před 7 měsíci Eliška

Omx probiotika? Neslysela jsem o nich... Co jsou tač? Kde koupím? V lékárně?

0
před 6 měsíci Aneta

Nevím co to omx je, ale zřejmě to nebude nic tak osvědčeného, jako jsou probitika od pharma agency.

0
před 6 měsíci Alex

Co se týče probiotik, tak mě osobně se osvědčily tabletky Bion 3 :) Doporučuji. Je to kombinace multivitamínu (tj. vitaíny a minerályú a probiotik :)

0
před 6 měsíci Zdenka

Nevím, proč by OMX měla být neosvědčená probiotika? Jen proto, že ty, Aneto, je neznáš, tak jsou neosvědčená? To snad ne:D Hlavně že si tady zropaguješ svoje:D OMX ereme celá rodina nám se teda osvědčily dost :)

0
před 6 měsíci Karla

Já si myslím to samé... tato diskuze prostě slouží k tomu, abychom si navzájem vyěnily zkušenosti :)

0
před 6 měsíci Zdeňka

Je to tak :) A já se teda optám na ta omx probiotika. Koukala jsem na jejich web a tak nějak jsem vyčetla, že slouží i k posílení imunity. Je to tak, že se mohou brát i jako prevence, nikoli jen v případě užívání ATB?

0
před 6 měsíci Mia Mia

já používám probiotiky od www.pharmaagency.cz, nejsou tak drahá, jsou cenově dostupná a moc mi pomáhají upravit trávení a hlavně je používám po nějaké nemoci, při zácpě, při průjmech a jen tak jako prevence

0
před 5 měsíci Ella

Zdeňko, ano přesně, na to ty vitamíny jsou :) Já jsem je začala brát před zimou a žádné virozy mě netrápí :)

0
před 5 měsíci JItka

Já to taky teda nechápu, protože ta OM probiotika jsou poměrné známa a velmi účinná :)

0
před 5 měsíci Bára

Taky sem teď vykoušela probiotika od Pharma Agency, dokonce i s vitaminem C+D, což je super hlavně teď v zimě. Nikde sem neviděla probiotika i s vitaminy. Tak mě to mile překvapilo.

0
před 5 měsíci Gita

Ahoj Báro, a cenově to prosím vychází jak? To je fajn kombinace. Já přes zimu právě taky hodně užívám c,d a probiotika, a je fajn to mít takhle v jedné tobolce. 

0
před 5 měsíci Bára

Tady máš přímo web http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_11/ tak koukni. Cena je o proti samotným probiotikům fajn, vzhledem k tomu, že tam sou navíc i ty vitaminy, který už nemusíš samostatně kupovat.

0
před 5 měsíci Vlaďka

Jeden den pust. dost jsem se dočetla na- http://vegall.cz/clanek/kategorie/nas-sortiment

0
před 5 měsíci Ella

No, holky... teda těch vitamínů ale je... já ale třeba vůbec nevím, podle čeho a jaké si mám vybrat :/

0
před 5 měsíci Jana

nebrat žádné

0
před 5 měsíci Mirka

Cože Jako? Jak nebrat žádné? Co je to jako za radu? Tady si radíme, jaké jsou nejlepší, tak je asi brát chceme, víš... tak buď přispívej k věci nebo nepřispívej vůbec!

0
před 5 měsíci Helena

Holky...dostala jsem na pohotovosti ATB...potreuji k tomu probiotika...jaka koupit? :/

0
před 4 měsíci Máša

Dívej, jako to záleží... V lékárně seženeš probiotika prakticky hned. Já jsem ale pro kavlitu. Když už se léčím, tak ať to stojí za to! Proto ti třeba doporučím OMX probiotika... https://www.omxprobiotika.cz/ Ta jsou podle mě nejlepší volbou! Krásně se postarají o vyvážené prostředí ve střevech, jsou vhodné prakticky pro všechny paciety....

0
před 4 měsíci Jiřina

No, k těm probiotikám...ano, určitě je třeba je brát, ale já jsem spíš pro udržování zdravé mikroflory pořád... Proto beru vitamíny Bion3 - http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity A mám kompletně vystaráno :) Je to kombinace vitamínů, minerálů a probiotické složky :)

0
před 4 měsíci Indi

Mášo, mě tato probiotika doporučila dr, ale přišla mi drahá :(

0
před 3 měsíci Míša

Indi, jako ony jsou dražší, ale víš co, oobyč probioika koupíš za 150,-... Tyhle stojí kolem 300, ale je to právě ta kombinace tří složek. Kdyby sis měla koupit vitamíny, minerály a proioti zvlášť, tak tě to přijde mnohem dráž, než na 300,-Kč.

0
před 3 měsíci Indi

No, jako taky pravda... Jako co, já jsem si je koupila. Taky jsem si zvážila to, že v těch vitamínech je složka vitamínů, minerálů a probiotik a přišlo mi to právě díky tomu hodně výhodné.

0
před 3 měsíci Daffne

Tyhle probiotika jsem si koupila po doporučení kamarádky. Myslím, že fungují jak mají ;)

0
před 2 měsíci Dana

Probiotika ano. Hlavně po antibiotikách. Máme dobrou zkušenost s Colonfitem http://www.colonfit.cz obsahuje i hodně vlákniny a je přírodní 

0
před 2 měsíci Kryštof

Jak píše Dana  - probiotika určitě ano a po ATB jsou nezbytností. Každopádně ale není od věci je užívat i jako prevenci. Já osobně je preventivně užívám. Beru tato https://www.omxprobiotika.cz/.

0
před 2 měsíci Akinomka

Vážení, ty vitamíny Bion3 obsahují vitamíny, minerály a taky 3 probiotické složky. Chci se jen zeptat - tu probiotickou složku obsahuje jak ten Vital nebo jen Imunity?

0
před 2 měsíci Sandra

Akinomko, jak vital http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#vital, tak imunity http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity obsahují vitamíny, minerály i probiotickou složku. Rozdíl je ve složení vitamínů a minerálů - podle toho, na co se vitamíny užívají...

0
před 2 měsíci Andrea

Kryštofe, jak jako preventivně? Já měla za to, že se probiotika užívají jen při potížích nebo při ATB... Nebo tak to není?

0
před 4 týdny Andy

Ahoj, mám dotaz. Hledám nějaké vitamíny, které by mi pomohly bojovat s únavou... Tuším, že ta únava bude způsobená tím, že mi asi chybí nějaký vitamín... Je to tak? Na netu jsem si našla tyto vitamíny - http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#vital Zkušenosti? Co myslíte, jsou dobré? Účinné?

0
před 4 týdny Carry

Andy, tak tyto jsou naprosto nejlepší, jaké si můžeš zvolit. Fakt se o tělo perfektně postarají! Je to kombinaci vitamínů, minerálů a probiotické složky... 

0
před 4 týdny Andrea

Carry děkuji, já už tady vidím, že ta OMX probiotika jsou doporučována poměrně hodně, takže je určitě zkusím.

0
před 4 týdny Helena

Jj, určitě si je kup a zkus je.. uvidíš, že budeš spokojená...

0
před 3 týdny jana

na blogu si muezet precist dalsi ale podobná témata: https://prirodazdravi.blogspot.com

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 10


Přidat příspěvek