Prevence proti rakovině

0
před 2 roky Kristýna

Ahoj lidičky, docela mě poslední dobou straší rakovina. Všude o tom čtu, taky v rodině se nám už vyskytla. Přemýšlíte o tom taky? Upravili jste nějak životní styl, abyste se rakovině vyhnuli?

0
před 2 roky Jirka

Podle mě tomu moc nezabráníš, žijeme ve špatném prostředí, dnes už není zdravé nic, navíc pokud to máš v genech...

0
před 2 roky gábina

Já myslím, že je důležitý zdravý životní styl, vyvážený jídelníček se spoustou zeleniny, ovoce a pohyb. Moje kamarádka lékařka mi ještě doporučila Inocell.

0
před 2 roky Kristýna

A co to je ten InoCell?

0
před 2 roky gábina

Mrkni http://www.barnys.cz/starnete-pomaleji/125-inocell.html. Je to přípravek, který obsahuje proti rakovinové látky a může se brát preventivně proti rakovině.

0
před 2 roky Kristýna

Hmm, nevím, zda takový doplněk stravy může fungovat. Já na to moc nevěřím. Spíše jsem uvažovala o tom super foods...

0
před 2 roky gábina

Tak superfoods jsou určitě fajn, kvůli vitamínům a tak. Ale žádná vědecká studie ti u nich nepotvrdí, že ti to pomůže. Ten InoCell je oproti tomu klinicky testovanej. Moje kamarádka to doporučuje i pacientům, co rakovinu už mají.

0
před 2 roky Kristýna

Hmmm, je to zajímavé no, tak já se zkusím o to Inocellu poradit v lékárně. Každopádně dík za tip.

0
před 11 měsíci Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 10


Přidat příspěvek