Poradci na výživu

0
před 2 roky Tereza

Ahoj, uz nejakou dobu nad tim premyslim, ze si zajdu pro odbornou pomoc za vyživovými poradci, mate s tim nekdo zkusenosti prosim, at nenarazim

0
před 2 roky Ter

Ahoj, ja jsem chodila v Brně k jednomu a byla jsem moc spokojena...:-)

0
před 2 roky Šárka

Ahojky, když jsem potřebovala po porodu zhubnout, abych byla ve formě, přešla jsem na dietní plány Guareta. Je to od doktora Staňka a docela známé. Každopádně dieta zabrala a co je ještě lepší, nebyla jsem vůbec unavená, jak jsem se obávala. Takže za mě doporučuji tuto. V Praze mají dokonce výdejní místo a poradnu. :-)

0
před 2 roky Alžběta

Zdravím, já bych potřebovala nějaké poradce v Praze. Na ty Staňkovy plány jsem se dívala a vypadá do schopně. PLus je, že mají poradnu taky. :)

0
před 2 roky Věra

Ty dietní plány staňka jsou fakt dobré. Před rokem jsem chtěla trochu zhubnout na svatbu do šatů a s těmi plány to šlo lehce, měla jsem na to několik měsíců a všechno šlo bez stresu když to bylo pěkně rozepsané. :)

0
před 2 roky Lilča

U mě v okolí si ty plány taky chválí dost lidí. Sama jsem je sice nezkoušela, ale prej jsou hlavně přehledné. :)

0
Obrázek uživatele Slunew
před 2 roky Slunew

zkuste se podívat tady http://www.vyzivovi-poradci.cz zadejte místo a uvidíte, kdo se vám objeví a nebo na alianci výživových poradců http://aliance-vyziva.cz/?sec=12&tsec=0

0
před 2 roky Emča

Já ty staňkovy plány mělan minulý rok. koupila jsem si je na začátek hubnutí, aby mě to nastartovalo. pak už jsem jen jedla zdravě a jedla doplňky s proteiny ke cvičení.

0
před 2 roky Ariana

To je dobrý nápad, mít je na začátku hubnutí jako motivaci a pro usnadnění na přejití zdravé stravy. :-))

0
před 2 roky Emča

Jo jo. :-) Měla jsem ten týdenní balíček, který mi to hdoně usnadnil. A necítila sjem se ani unavená.

0
Obrázek uživatele norei@
před 2 roky norei@

Nově je tu komplexní řešení pro redukci tuků na 28 dnů. Vše zabalené v jednom balíčku i s publikací a softwarem pro mobilní aplikaci. Nejde o dietu ale o řešení v rámci buněčné výživy. Vše na lékařské vědecké bázi. Tisíce lidí již pochopily, že to je ta správná cesta.  Samozřejmě, že ani toto není zázračné samospasitelné řešení a bez pohybu žádné tuky neshodíte!

0
před 2 roky Dagmar

A ty Staňkovy dietní plány jste předem museli konzultovat nebo jen prostě kupujete a hubněte? Děkuji za odpověď.

0
před 2 roky Taťána

Jsou normálně k zakoupení přes internet http://www.drstanek.cz/2-obchod/4-dietni-plany-guareta A nebomají i poradnu, pokud chceš konzultovat. :-) 

0
před 2 roky Dagmar

Díky. Ta poradna tam je bezva, ale snad ani nebude potřeba. :)

0
před 2 roky Verča

Já jsem sundala kila po porodu zdravě a trvale tímto: http://www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast Super na tom je, že se to celé dá absolvovat po netu, takže žádná ztráta času se schůzkami atd :) 

0
před 13 měsíci Lucie

Chodím k nutriční poradkyni paní Kužmové v Brně, jak já tak i moje dcera, která sportuje a potřebuje mít přizpoůsebený jídelčníek. Jsme obě moc spokojené.

0
před 12 měsíci Martina

Můžeš mi prosím napsat víc o jídelníčku pro sportující děti? Potřebovala bych najít výživového poradce pro svého syna.

0
před 12 měsíci Lucie

Jídelníček je vytvořen tak, aby dítěti nic nechybělo a mohlo bez obav sportovat. :))

0
před 12 měsíci Martina

Děkuji. A nevíš, jestli má tato nutriční poradkyně tuto problematiku vystudovanou, nebo jaké má na to vzdělání?

0
před 12 měsíci Lucie

Ano, má to vystudované na Masarykově univerzitě, takže se nemusíš bát. Tady máš napsané informace o paní a také ostatní. http://www.krasneazdrave.cz/o-mne/

0
před 12 měsíci Martina

Děkuji za info Lucie. Přečetla jsem si na stránkách paní Kužmové všechno, a objedáme se k ní se synem. Mě zase zaujalo, že dělá ošetření celulitidy rázovou vlnou.

0
před 2 měsíci Laura

Ani nevím, jak se to stalo, ale prostě jsem strašně přibrala. Tak co s tím? Diety na internetu a od kamarádek ve mně nevzbuzovaly důvěru. Tak jsem jednoho dne úplnou náhodou objevila odkaz na internetu na Svět zdraví. Přečetla jsem si reference a zalíbily se mi. Zjistila jsem, že máme v místě mého bydliště pobočku. Dostala jsem se do rukou výživové specialistky a byla jsem velmi mile překvapená. S její pomocí jsme sestavily jídelníček, který mi měl pomoci vyřešit můj stav.Skoro po půl roce mám o 10 kg méně."

0
před 5 týdny Vanda Fialová

Byla jsem na hranici obezity. Rozhodla jsem se navštívit odborníka na zdravou výživu, a to jednu z poboček www.svet-zdravi.cz. Při první konzultaci a měření mi bylo sděleno, že musím upravit stravovací návyky, jídelníček a nepřestat sportovat. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu.Na druhé schůzce jsem dostala výživový plán se skladbou jídel a týdenní jídelníček. S nutričním poradcem jsme postupně probírali plán a odhalovali moje špatné návyky, začali používat správné potraviny. Díky ochotnému, vstřícnému, ale přísnému poradci jsem to zvládla perfektně a podařilo se mi zhubnout.

0
před 5 týdny Andy

Vando, nejdříve gratuluji a chci se zeptat na jaké pobočce jste byla? Děkuji

0
před 4 týdny Vanda

Byla jsem v Brně, jsou tam opravdu příjemní a myslím, že fakt profíci. Nesoustředí se jen na prvotní zhubnutí vody, jak v jiných centrech...

0
před 4 týdny Claire_174

Já jsem se zatím s nejlepšími poradci setkala v Naturhousu, byli hrozně precizní a opravdu jevili zájem, že jim není mé hubnutí ukradené.

0
před 4 týdny Kopretinka

Moje mamka šla hubnout s naturhousem a byla jsem překvapená, jak skvěle vypadala. Zhubla 24 kilo asi za půl roku a za pomoci jejich individuálně sestaveného jídelníčku.

0
před 4 týdny Claire_174

ano jsou výborní, když vám sestaví jídelníček na míru, tak přesně víte co můžete a co nemůžete. je to vlastně dle vašich vstupních údajů.

0
před 4 týdny Kopretinka

Mamce to tak dokonale vyhovovalo, věděla přesně co kdy má jíst. A to ji dost usnadnovalo rozhodování a taky usetrilo cas. Proste má jídelničku lososa, tak si udelala lososa. :)

0
před 4 týdny Claire_174

Ano, taky jsem byla ráda za takový systém, navíc další pozitivní věc byla, ze jsem pak uplně přestala mít chut na sladké, takže pokušení na nějaké čokoládičky zmizelo. nejspíš tělo dostalo vyvážený příjem cukrů a nehladovělo, tak jsem si to už nepotřebovala nahradit sladkým.

0
před 4 týdny Jirka

Zkušenost s NaturHouse mám také a je více než pozitivní. Možná se budu opakovat a bude to hrozné klišé, ale opravdu mi pomohli. Byl jsem opravdu obézní a pociťoval jsem to na sobě jak fyzicky tak duševně. Byl jsem unaveny, bolely mě klouby, cítil jsem se nepřitažlivě a neseběvědomě. Řekl jsem si, že se sebou musím něco udělat. Vyhledal jsem si stránky NaturHousu www.hubnuti-bezhladoveni.cz a zaregistroval jsem se. udělali mi vstupní prohlídku a jídelníček na míru. Za 10 měsíců jsem zhubl skoro 40 kilo a hubnu dále. Jsem nabitý energii a konečně se cítím dobře a zdravě.

0
Obrázek uživatele Tomík
před 3 týdny Tomík

Musim souhlasit s Jirkou. Naturhouse patří mezi špičku v výživovém poradenství. Na první konzultaci nic neplatíte a proberou tam s váma mnoho věcí. Jestli se vám to nebude líbit, tak můžete jednoduše odejít a nic neplatit. Podívejte se na recenze...

0
před 17 hodinami Darina Janků

Já se obratíla na specialistu na výživové poradenství ze Svet-zdravi.cz. Zabývají se programy snižování nadváhy a hubnutí pod dohledem odborníků. Pomohli mi nejen s redukcí váhy, ale také se sestavením jídelníčku s ohledem na můj zdravotní stav.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 12


Přidat příspěvek