Poradci na výživu

0
před 2 roky Tereza

Ahoj, uz nejakou dobu nad tim premyslim, ze si zajdu pro odbornou pomoc za vyživovými poradci, mate s tim nekdo zkusenosti prosim, at nenarazim

0
před 2 roky Ter

Ahoj, ja jsem chodila v Brně k jednomu a byla jsem moc spokojena...:-)

0
před 2 roky Šárka

Ahojky, když jsem potřebovala po porodu zhubnout, abych byla ve formě, přešla jsem na dietní plány Guareta. Je to od doktora Staňka a docela známé. Každopádně dieta zabrala a co je ještě lepší, nebyla jsem vůbec unavená, jak jsem se obávala. Takže za mě doporučuji tuto. V Praze mají dokonce výdejní místo a poradnu. :-)

0
před 2 roky Alžběta

Zdravím, já bych potřebovala nějaké poradce v Praze. Na ty Staňkovy plány jsem se dívala a vypadá do schopně. PLus je, že mají poradnu taky. :)

0
před 2 roky Věra

Ty dietní plány staňka jsou fakt dobré. Před rokem jsem chtěla trochu zhubnout na svatbu do šatů a s těmi plány to šlo lehce, měla jsem na to několik měsíců a všechno šlo bez stresu když to bylo pěkně rozepsané. :)

0
před 2 roky Lilča

U mě v okolí si ty plány taky chválí dost lidí. Sama jsem je sice nezkoušela, ale prej jsou hlavně přehledné. :)

0
Obrázek uživatele Slunew
před 2 roky Slunew

zkuste se podívat tady http://www.vyzivovi-poradci.cz zadejte místo a uvidíte, kdo se vám objeví a nebo na alianci výživových poradců http://aliance-vyziva.cz/?sec=12&tsec=0

0
před 2 roky Emča

Já ty staňkovy plány mělan minulý rok. koupila jsem si je na začátek hubnutí, aby mě to nastartovalo. pak už jsem jen jedla zdravě a jedla doplňky s proteiny ke cvičení.

0
před 2 roky Ariana

To je dobrý nápad, mít je na začátku hubnutí jako motivaci a pro usnadnění na přejití zdravé stravy. :-))

0
před 2 roky Emča

Jo jo. :-) Měla jsem ten týdenní balíček, který mi to hdoně usnadnil. A necítila sjem se ani unavená.

0
Obrázek uživatele norei@
před 2 roky norei@

Nově je tu komplexní řešení pro redukci tuků na 28 dnů. Vše zabalené v jednom balíčku i s publikací a softwarem pro mobilní aplikaci. Nejde o dietu ale o řešení v rámci buněčné výživy. Vše na lékařské vědecké bázi. Tisíce lidí již pochopily, že to je ta správná cesta.  Samozřejmě, že ani toto není zázračné samospasitelné řešení a bez pohybu žádné tuky neshodíte!

0
před 2 roky Dagmar

A ty Staňkovy dietní plány jste předem museli konzultovat nebo jen prostě kupujete a hubněte? Děkuji za odpověď.

0
před 12 měsíci Taťána

Jsou normálně k zakoupení přes internet http://www.drstanek.cz/2-obchod/4-dietni-plany-guareta A nebomají i poradnu, pokud chceš konzultovat. :-) 

0
před 12 měsíci Dagmar

Díky. Ta poradna tam je bezva, ale snad ani nebude potřeba. :)

0
před 12 měsíci Verča

Já jsem sundala kila po porodu zdravě a trvale tímto: http://www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast Super na tom je, že se to celé dá absolvovat po netu, takže žádná ztráta času se schůzkami atd :) 

0
před 11 měsíci Lucie

Chodím k nutriční poradkyni paní Kužmové v Brně, jak já tak i moje dcera, která sportuje a potřebuje mít přizpoůsebený jídelčníek. Jsme obě moc spokojené.

0
před 11 měsíci Martina

Můžeš mi prosím napsat víc o jídelníčku pro sportující děti? Potřebovala bych najít výživového poradce pro svého syna.

0
před 11 měsíci Lucie

Jídelníček je vytvořen tak, aby dítěti nic nechybělo a mohlo bez obav sportovat. :))

0
před 11 měsíci Martina

Děkuji. A nevíš, jestli má tato nutriční poradkyně tuto problematiku vystudovanou, nebo jaké má na to vzdělání?

0
před 11 měsíci Lucie

Ano, má to vystudované na Masarykově univerzitě, takže se nemusíš bát. Tady máš napsané informace o paní a také ostatní. http://www.krasneazdrave.cz/o-mne/

0
před 11 měsíci Martina

Děkuji za info Lucie. Přečetla jsem si na stránkách paní Kužmové všechno, a objedáme se k ní se synem. Mě zase zaujalo, že dělá ošetření celulitidy rázovou vlnou.

0
před 3 týdny Laura

Ani nevím, jak se to stalo, ale prostě jsem strašně přibrala. Tak co s tím? Diety na internetu a od kamarádek ve mně nevzbuzovaly důvěru. Tak jsem jednoho dne úplnou náhodou objevila odkaz na internetu na Svět zdraví. Přečetla jsem si reference a zalíbily se mi. Zjistila jsem, že máme v místě mého bydliště pobočku. Dostala jsem se do rukou výživové specialistky a byla jsem velmi mile překvapená. S její pomocí jsme sestavily jídelníček, který mi měl pomoci vyřešit můj stav.Skoro po půl roce mám o 10 kg méně."

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 1


Přidat příspěvek