Pálení při močení

0
před 6 lety Irča

Dobrý den, poslední dva dny se mi objevilo, že když jdu na malou stranu tak mě to trochu pálí, bojím se, aby nešlo o zánět močových cest nebo něco podobného. Nemáte nějakou radu, jak se toho zbavit nebo co by mi mohlo pomoci. Předem moc děkuji.

0
před 6 lety sharunka03

Mně se to taky někdy stává a asi to bude zánět močového měchýře. :-( Stačilo mě to jednou, když mi dali na to antibiotika, už nechci, takže jsem to začala řešit jinak. Koupila jsem si na to brusinky a jím je průběžně a je to mnohem lepší a nic nepálí. :-)

0
před 6 lety Slunew

hlavně hodně pít něco "kyselého" a s brusinkami - ideálně mít brusinkové čaj a k tomu brusinky i jíst, mít v teple oblast beder a i dodržovat "intimní hygienu v období menses" - myslím tím nepoužívat tampony a hlavně měnit co nejčastěji vložky aby nebylo příliš "vlhka" a v neposlední řadě pokud to do 3 dnů neustoupí (nezmírní se to) tak určitě k lékaři -ať se z toho nevyklube chronický zánět ... jinak dcera na to dost často trpěla - takže začala jíst pravidelně brusinky, pít urologické čaje a hlavně si dává pozor na výše uvedenou hygienu včetně toho, že i na cvičení nosí jiné prádlo aby byla pořád suchá a v létě si bere vždy dvoje plavky a hned po vylezení z vody si převléká suchý spodek a musím "zaklepat" už 2 roky žádný problém nebyl....

0
před 6 lety Helena

Irco, pokud je to zánět v začátku, tak mě vždy pomohla jedlá soda. Lžíce do sklenky vody. Zneutralizuje to a pomůže. Už nic jiného neužívám. Kyselé a ostré věci mi naopak přitíží, hodně piji v té době urologický čaj a jsem z toho venku. Brusinky pomůžou na doléčení i jako prevence. Jestli na to trpíš, není na škodu čas od času si udělat čaj s brusinkami a nebo je zobat sušené.

0
před 6 lety Martin Vozka

Heřmánkovu koupelí se taky nic nepokazí, je proti zánětlivý a pokud je zánět v močové trubici, může pomoct. Pozor, vysušuje.

0
před 6 lety Irča

Děkuji moc.

0
před 6 lety žaneta

Tak pokud mě začíná pálit při čůrání,tak je to jasný zánět močáku - alespoň u mě. U tebe to tak třeba být nemusí. Každopádně by nebyly na škodu brusinkové čaje nebo aspoň hodně tekutin. A taky být v teple a neprochladnout. Pokud se bude bolest zhoršovat a přidá se k tomu bolest v podbřišku,tak to bude určitě zánět močového měchýře

1
před 6 lety Irča

Jo, jo, byl to zánět, dostala jsem léky Ciplox, které mi poslední den užívání způsobily pěkné problémy, večer jsem měla zimnici, bylo mi zle, jako nikdy, celá propocená jsem byla ráno, dostala průjmy a téměř tři týdny po užívání jsem denně měla hodně řidkou stolici, a bylo to až po doužívání léků, takže pěkný "drek". Užila jsem si s léky tedy své a dejte si na tento typ léku pozor. Jsem ráda, že je to za mnou.

0
před 6 lety emma46

Já mám podobné zkušenosti například s antibiotiky, proto se snažím se jim vyhýbat a celkově léky takto agresivní moc nebrat, protože sice pomohou na problém, na který jsou určené, ale mnohem větší škody způsobí jinde v těle a tomu pak trvá setsakramentsky dlouho než se dá zase do pořádku. Na ty záněty mám vyzkoušené určitě brusinky a čaje, to je taková klasika, ale jedná se spíš o prevenci, zánět jako takový už většinou jen brusinkami nevyléčíte, ale prodává se v lékárně třeba uroval s manosou, který není zdaleka tak agresivní jako léky předepisované u lékařů a pomáhá podle mě výborně. Akorát je občas problém, že ho mají často vyprodaný :/

0
před 3 roky Ingrid

Chcí vás pozvat na událost, která se koná teď pár dní v daných městech- vše na - http://vegall.czJmenuje se to turné plodnosti :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 8


Přidat příspěvek