Pálení na těle

0
před 6 lety Irča

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, nedávno jsem tu měla diskuzi na téma svědění stehen, nakonec jsem došla ke kožní a ona mi předepsala mast, v lékarně namýchanou, s tím, že je to zřejmě ze zapaření či spocení. A z pátka na sobotu a pak na neděli jsem měla šílené pálení po celém těle, jako v jednom ohni a i hlava mě hořela s vlasy, jako by vás někdo pálil heverem. A tak mi mamka doporučila si koupit olej dětský na tělo a tak  mažu a je to lepší, ale ještě někdy během dne se to objevuje. Dnes jsem tedy znovu zašla na kožní a paní dr. mi řekla, že je to možná alergická reakce na nějaké jídlo. Ale pálivé nejím a jediné, co mě napadlo je citron do čaje, ale to již piji asi přes měsíc a nikdy mi nic nebylo. Tak jsem si koupila dětský ovocný a ještě bylinný. Myslíte, že by to mohlo být citronem, ale já ho dávám do čaje min. že není ani cítit, jen aby nebyl černý čaj tak tmavý. Začala jsem to pít z důvodu, že jsem měla stále řidkou stolici a nadměrně vyprazdňovala, tak jsem začala pít ten černý, jinak několik let ovocné.  Mohli byste mi poradit, čím by mohlo být to pálení těla a tak. Pokud byste měli nějakou radu, byla bych ráda, bylo to opravdu strašné. A večer jsem denně namazaná olejem, a jsem jak špekáček. Napadla mě i voda chlorovaná, ale to tu bydlím 4 roky a nikdy nic. A nebo výpary z pračky, mám totiž malý byt a tudíž spím tam, kde mám i umístěnou pračku, ale to nikdy také problém nebyl, tak nevím. Předem děkuji za jakou-koli radu.

0
před 6 lety sharunka03

A mažete se tou mastí ještě? Není to třeba reakce na tu mast třeba? Jinak jsme se s tím nikdy nesetkala.
Mě pálí někdy na zádech na jednom místě, kde mám znamínko, nechala jsme si ho vyšetřit a prý nepředstavuje hrozbu, ale přitom mě to tam někdy zapálí a pak to zase zmizí. Někdy to tam pálí a někdy svědí, takže to tam musím poškrábat.

0
před 6 lety Irča

Ta mast by měla být na bázi promazání, od té to snad nebude. Po tom děts. olejíčku je to lepší, ale řešení to také není dlouhodobě, tak snad to vymizí. Děkuji za odpověď.

0
před 6 lety alena.prchlikova@

Já  bych zašla za obvodním a nechala si udělat nějaká vyšetření. To musí být větší problém, než pouze alergie na jídlo, když ještě jste žádné neobvyklé nejedla. Možná, že obyčejný rozbor krve by řekl své.Myslím, že je třeba zjistit příčinu problému a pak léčit.

0
před 6 lety radim

Svědění je i ráno před jídlem? Jinak za svěděním kůže dost často stojí špatný stav jater, anebo můj oblíbený lepek, s kterým souvisí i ten stav vyprazdňování.

0
před 6 lety Vladislav Čížek

Milá Irčo, tvůj problém nebude alergický. Pravdu bude mít Alena i Radim, přikláním se k jejich názoru. Dále si dovoluji upozornit, že to tebou popisované pálení není jen subjektivní pocit, ale i oficiální medicína je uznává za bolest. Za specifický druh bolesti. Hojný např. u starších lidí, kde je hojné už vše, co vadí životu a radosti z něho. V každém kraji, v každé oblasti fungují ve státním zdravotnictví tzv. Ambulance, nebo Centra bolesti. Nerozpakujte se a navštivte je. Mají tam největší zkušenosti, i s tvým problémem. A napiš, jak jsi pochodila. Brzkou úlevu přeje Děda Ladin

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 9


Přidat příspěvek