Opary?

0
před 9 měsíci Veronika

Co znáte na rychlé zmizení oparů? Celkem na to trpím a ráda bych něco osvědčeného.

0
před 9 měsíci Julie12

Zdravím , Já používám jojobový olej od naturgreen, vždycky mi to hned zabere.

0
před 9 měsíci Hana

A co takové aloe vera? To je skoro na všechno a mám právě s tím takový fajný gel - aloetropic. I když je vlastně na popáleniny po sluníčku, tak by to tedy mohlo pomoci i na opary, ne? Předem díky za odpovědi - nechic si totiž na opar dávat něco, co by to pak vlastně mohlo ještě více zhoršit.

0
před 9 měsíci Julie12

Jako uškodit to rozhodně neuškodí. To ne, ale na druhou stranu je otázka, zda ti to zrovna s tím oparem pomůže- to už nevím. To jsem totiž nikdy nezkoušela a zrovna s tímto produktem v tomto ohledu nemám zkušenost. Ale jako já být tebou bych to zkusila - podle mě nic nezkazíš.

0
před 9 měsíci Hana

Tak díky za názor. Určitě si toho vážím. A co ostatní - taky radí totok nebo raději neužívat? Nechci to totiž fakt ještě zhoršit - v pátek mě čeká oslava, tak chci samozřejmě být hezká.

0
před 9 měsíci Natálka

Já se přídávám do diskuze - asi bych to na ten opar nepoužívala - je to fakt na popáleniny ze sluníčka, to by ti na to nemuselo udělat dobře. Lepší jsou třeba takové ty průhledné náplasti na opary. Toto si fakt nechej jen na to after sun. =)

0
před 9 měsíci Verča

Souhlas s Natálkou, taky bych to asi na opar nedávala - podle mě je to fakt spíše na ty popáleniny od sluníčka, ne na opary. Ale samozřejmě asi se nic velkolepého nestane, pokud to dáš i na opar. Je to asi jen na tobě.

0
před 8 měsíci verca.brouk

Moje kamarádka na opary trpěla a pak vypozorovala, že je má vždy když se nějak fyzicky vyčerpá nebo když byla ve stresu. Je to prostě oslabením imunity. Zkuste si ji dlouhodobě nakopnout  pomocí pročištění organismu. Na to jsou nejlepší tablety se silymarinem na pročištění jater, to je základ.

0
před 8 měsíci johanka

S tím silymarinem ja beru lipovitan S viz http://www.lipovitan.cz/lipovitan-s/ jsou to dobré tablety s vysokým obsahem silymarinu.

0
před 8 měsíci Jitka

O tom jsem teda ještě v životě neslyšela. Není lepší třeba něco jako Inocell? Já jsem totiž slyšela, že je lepší, když máte opary, posílit celou imunitu a moc neřešit ten "místní" problém, protože to sice zaléčíte, ale stejně se Vám to projeví zase někde jinde, protože to napadne celou imunitu. =)

0
před 8 měsíci johanka

jj to je něco jako Inocell. Ale s inocellem zase nemám žádnou osobní zkušenost, takže vůbec nevím a nemůžu říct. Jinak to ale na internetu vypadá skvěle a má to celkem dobré recenze. Já bych to taky asi vyzkoušela, jen ještě musím zjistit, kde se to dá koupit.

0
před 8 měsíci Jitka

Aha... A nebylo by na opary lepší spíše HerpeNorm, což je přímo na opary? Nebylo by to lepší a účinnější?

0
před 8 měsíci Upipek

Dobrý den, určitě HerpeNorm je mnohem lepší na opary, než cokoliv jiného. Sám jsem několikrát už vyzkoušel a zjistil jsem, že skutečně HerpeNorm je jen nejlepší.

0
před 8 měsíci Hela

Na opary - stále v kabelce Riboflavin. Pocítím opar a dám do sebe 4 tabletky najednou, okamžitě zmizí mravenčení a opar se neudělá. Pak každý den 3 tabletky asi tak 3-4 dny stačí. Na opar mám i takovou "mini mastičku" pokud přemáznu to místo IHNED jak to ucítím, mám taky pokoj - chce to reagovat prostě IHNED, jinak mám ihned o zábavu postaráno.Jinak asi posílit imunitu obecně-pročistit slezinu a střeva atd...ale to neporadím jak:-)))

0
před 8 měsíci Upipek

Helo, to zní jako reklama na persil, kdy ženská nosí v kabelce všechno, a to i Riboflavin, kdyby náhodou jí postihl opar... :-P To by u mě neprošlo. Já už tak mám kabelku desetikilovou, natož abych v tom nosila kde co... Právě ten herpeNorm je v tomto lepší, protože ho nemusím u sebe furt tahat, ale že si dám ráno před prací a pak odpoledne po práci tabletku a jsem v pohodě. Navíc to zaléčí to onemocnění do své postaty, ne jen jako podobné mastičky a podobné vymoženosti, které to řeší jen na povrchu a ne do hloubky...

0
před 8 měsíci Jitka

jn... Úplně jako reklama na persil - jé ty máš krásné nové šaty. Ne jen vyprané v persilu. :-D
Nebojte, já vím, co by mohlo a co by nemuselo pomoct. Sama jsem už totiž riboflavin na opar zkoušela a výsledek nebyl nic moc. Teda spíše nic než moc... Prostě se nic po tom nezměnilo. Když jsem to pak navíc řekla své doktorce, řekla mi na to, že se nemůžu divit, protože s těmito a podobnými přípravky to tak je... Ono totiž takový přípravek působí jen zvenku a vůbec neřeší problém do své podstaty, takže vám to vlastně vůbec nepomůže. Ale děkuji za rady. Určitě raději příště vyzkouším HerpeNorm. Jen si ho ale budu muset koupit už teď, abych ho pak měla po ruce a nemusela ho pak shánět na poslední chvíli. =)

0
před 7 měsíci Lada

Dělá se mi na puse opar, tak se chci zeptat jestli dáte typy na něco co by se dalo objednat přes internet? Moc se mi s tou hrůzou nechce nikam vylízat...

0
před 7 měsíci Veronika

To dobře znám :/  Měla jsem jednou opar přes půl spodního rtu a to v době kdy můj vztah s mým drahým byl teprve v začátcích....Chodila jsem před ním s šátkem na puse:D  Ale naštěstí je toho spousta přípravků na tady ty věci, já používala actimaris jestli znáte http://www.actimaris.cz/produkt/actimaris-gel-na-hojeni-ran-20g/

0
před 7 měsíci Gábina

Dobrý den,  actimaris máme taky doma pro všechny případy :)

0
před 7 měsíci Lada

Ahoj holky, děkuji za typ na actimaris, objednala jsem a co se mě týče tak jsem moc spokojená!! :)

0
před 5 týdny Lindaaa

Co mě se na opary vždycky osvědčilo, tak bylo tohle https://www.barnys.cz/cs/dalsi-indikace/17-herpenorm-10-cps.html

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 2


Přidat příspěvek