Omezení kouření

0
před 4 roky Lenik

Dobrý den, má někdo nějaký osvědčený postup jak přestat kouřit?

0
před 4 roky Adam

Já mám, když nemáš peníze, nekouříš :-D ale jinak zkus nějaké ty filtry na cigarety nebo tak

0
před 4 roky Lenik

Jaké filtry? v cigaretách jsou přece filtry ne?

0
před 4 roky Marie Stoklasová

Jednou jsem se tady už zmiňovala, že mi pomohla elektronická cigareta. Sice člověk neomezí kouření jako takový, ale zbaví se tabákových, jako jsem to měla já, kdy si bohatě vystačím s vapour 2. Někdo díky ní přestal i pak úplně, ale jako na omezení kouření mi to přijde v pořádku, je to dobrý pomocník.

0
před 4 roky Adam

Lenko máš pravdu v cigaretách jsou filtry, ale prodávají se ještě filtry na filtr na cigaretu, prodávají to v lékárně jmenuje se to stoplitr.

0
před 4 roky Lenik

Kde v lékárně a co mám říct, že chci?

0
před 4 roky Adam

Koupíš to u dr.max lékarná, nebo v tabáku Geco

0
před 4 roky Danah

K čemu změna tabákových cigaret za elektronické, když se ani ty nesmějí používat ? Vlaky, nástupiště, atd. Když je to tak báječné a mnohem zdravější, kde je problém?

0
před 12 měsíci Roman

kouřím tak deset cigaret za den, přemýšlím o tom že bych si koupil pořídil elektro cigaretu nebo něco takového, či nějaké filtry které jsou zdravější.. máte s něčím zkušnosti?

0
před 12 měsíci David

Já kouřím teda mnohem více. Sem tam používám vylepšené filtry, ale jinak nic. Zkoušel jsem i ty super ecigarety a tak a to teda nic moc

0
před 12 měsíci roman

Taky kouřím, bohužel je to tak, teda mně to vlastně nevadí, ale taky si říkám že bch mohl udělat něco pro to aby to bylo zdravější

0
před 12 měsíci Olin

www.stopfiltr.cz když se kouknete uvidíte, funguje to. méně smrdím, je to jemnější a zachycuje dehet. Však vyzkoušejte je to skoro zadax

0
před 11 měsíci Petr

a jak to funguje takové vychytávky? Jsem klasický kuřák, takže v elektrických a takových cigaretách a vychytávkách se nevyznám. tak se ptám

0
před 11 měsíci Vašek

Jednu dobu jsem se snažil přestat kouřit, ale vůbec se mi to nepovedlo, ale taky bych rád něco nějak zdravějšího. tip máte?

0
před 11 měsíci Hynek

Moc nevím co všechno zabírá a co ne. Jsem kuřák a něco málo jsem zkoušel, nicméně vždycky neúspěšně, tak bych rád něco pro své zdraví.. nějaký vylepšovák?

0
před 11 měsíci Veronika

pomůže vůbec něco? je to k něčemu? takové přípravky a různé potřeby? Sama nekouřím, ale syn kouří a ráda bych mu nějak víc pomohla nebo tak..

0
před 10 měsíci Dita

Nevěřím tomu nějak, přece jenom pokud chce člověk přestat kouřit tak musí mít pevnou vůli a o ničem jiném to není.. myslím že nic nepomůže ne?

0
před 10 měsíci Renata

jak omezit kouření moc nevím, vlastně ani nevím jak kouřit zdravěji, ale přestat kouřit je tak docela těžké, takže tomu bych se vyhla nebo nějak postupně?

0
před 10 měsíci igor

omezení nevím, ale pro zdraví je mnohem lepší používát www.stopfiltr.cz je to super, ráno se cítím mnohem líp. :) nesmrdím a je to čistší...

0
před 10 měsíci Kika

Omezuje to nějak kouření nebo jk čemu je to dobré? ráda se přiučím něčemu novému. jsem kuřačka

0
před 9 měsíci Sam

omezit se mi nedaří a ani to už zkoušet nebudu, ale něco abych kouřil zdravěji to bych vyzkoušet mohl :)

0
před 9 měsíci adam

Taky mi to moc nešlo, moc nekouřím, ale denně tak deset až patnáct cigaret dám, takže taky žádná sláva :(

0
před 9 měsíci Robin

koukněte se teda na ten stopfiltr, uvidíte, sami pocítíte zlepšení :) taky jsem byl hodně na vážkách, ale nakonec jsem zkusil a dnes už nekouřím jinak.

0
před 8 měsíci Vašek

Moc nevím co v takových záležitostech funguje a co ne :) ale můžu vyzkoušet, když říkáte že jste spokojení

0
před 8 měsíci Pepa

Když nevyzkoušíte tak nevíte, náhodou ten stopfiltr vypadá velmi dobře, zkouším ho sehnat, tož jsem zvědav jak budu spokojen

0
před 8 měsíci Nikola

Omezit kouření je těžké, ale nějak se začít musí, nebo zkuste nějaké ty pomůcky jako je ten www.stopfiltr.cz to je docela fajne

0
před 7 měsíci Monika

neznám, ale docela zajímavé čtení a i to že to je vyzkoušené, tak už jen fakt že se to prodává v lékarnách je většinou dobré znamení

0
před 7 měsíci Julie

A to jakože fakt zabírá? Je to k něčemu? Nebo je to uplně zbytečné? moc se mi tomu nechce věřit

0
před 7 měsíci Radovan

pro kuřáka je těžké přestat kouřit, stejně jako pro alkoholika nebo jakéhokoliv jiného závisláka. Jsem kuřák a dokud nemusím přestat kouřit, tak budu kouřit dál.

0
před 6 měsíci Vasil

Omezení kouření asi moc nepomůže ne? Když jsem zkoušel přestat tak jsem musel razantně a zabralo to.

0
před 6 měsíci Helenka

Zkoušíme doma s mužem ten www.stopfiltr.cz a docela se nám to líbí, jako není to vůbec drahé a fakt jde vidět kolik hnusu v tom filtru zůstává, takže do toho jděte

0
před 6 měsíci roman

V čem to přesně spočívá? Něco málo jsem o tom už slyšel, ale nečetl tak se na to budu muset vrhnout

0
před 6 měsíci Linda

super, to se mi docelá líbí, jen moc nejsem přesvědčená o tom že to funguje nebo v čem to ještě je speciální?

0
před 5 měsíci Denis

Dobrý den, chystám se přejít na elektronickou cigaretu, a chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl v elektronických cigaretách? dokážete mi prosím někdo poradit, podle čeho bych ji měl vybírat?

0
před 5 měsíci Marek

Já jsem si koupil velice kvalitní vaporizér za nějakých 1800 korun, vypadá velice dobře, má i dotykový displej, kde si dokážete vše pohodlně zvolit, doporučuji koupit kvalitnější, pokud od toho očekáváte nějaký výsledek.

0
před 5 měsíci Denis

Dokážete mi tedy prosím i poradit, jaký bych si měl koupit? který je ten kvalitnější? podle čeho jste to prosím vybíral?

0
před 5 měsíci Marek

Já mám koupený tento https://www.vapemania.cz/cs/smok-morph-219w-tc-sada-s-tf-tank-cerno-cervena, která disponuje lcd displejem, díky kterému se to celé velice lehce obsluhuje, zatím nejlepší vaporizér, jaký jsem měl.

0
před 5 měsíci Anna

já používám na cigarety speciální filtry... www.stopfiltr.cz a nemůžu si stěžovat, je to lepší, lépe se mi dýchá a nejlepší na tom je to že jde rovnou vidět jak se zachytává dehet do filtu, to je boží

0
před 5 měsíci Vlasta

A funguje to nějak? Nebo je to jen zbytečné a k ničemu? :) nerada bych vyhazovala peníze komínem, kolik to tak vůbec stojí?

0
před 5 měsíci Pavla

Ahojky, měla bych dotaz... Nasi kourí ecigarety a protoze se blíží vánoce, ráda bych jim náplně dala pod stromeček. Koukala jsem na net a líbí se mi nabídka vapemania.cz. Zkušenosti s tímto shopem?

0
před 4 měsíci Marta

Ahoj Pavli, kde jsi nakonec koupila. Já osobně nakupuju na vapemanii. Tam mají tu nabídku nejlepší.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 4


Přidat příspěvek