odlizání nehtů na rukou

0
před 8 lety alena

dobrý den, mám dotaz asi před týdnem jsem zjistila, že mi odlizaji tři nehty na rukou neví někdo, jaká je toho příčina?

0
před 8 lety Anežka

Alena to je mi velice líto. Nemůže slézání nehtů souviset s prášky, neberete nebo nebrala jste v poslední době antibiotika nebo jiné léky? Může to být vedlejší účinek léků. Zkuste doplnit vitamíny řady B, raději v přírodní verzi než v tabletkách.

0
před 8 lety Lucka

Měla jsem možná podobný problém, stává se mi, že se mi nejdřív nehet jakoby nadzvedl a začal potom odrůstat a slejzat. K doktorům jsem určitě chodit hned nechtěla, tak jsem jen zkusila prostě jíst víc potravin dobrých (obecně) na nehty, mandle, oříšky...
Potom nehet jakoby odrostl a za ním už se tvořil normální nehet. Nevím, jestli je to stejný problém, jako u vás, ale příčinu jsem taky nezjistila:( Tak možná jestli by to pomohlo, snad se vám to brzy spraví;)

0
před 8 lety Tereza

Aleno taky jsem si tímto prošla, konkrétně po sundání gelových nehtů. Nejspíš se jednalo o plíseň v důsledku jejich špatné aplikace. V lékárně mi poradili natírat Canestenem, což je přípravek proti plísni, a k tomu výživu v tabletách Donna Nails určenou přímo pro nehty, která by měla podpořit obnovu a růst zdravých nehtů. Je to něco přes měsíc a nehty se mi přestaly odchlipovat a loupat, navíc mi připadá, že už jsou celkově hezčí než vůbec byly předtím, nejsou zažloutlé a přestaly se mi třepit a lámat, takže už gelovky ani nebudu potřebovat :)

0
před 6 lety Hanka

Mám  podobný problém, stává se mi, že se mi nejdřív nehet jakoby nadzvedl a začal potom odrůstat a slejzat, pod nehlem je úplně nádherný nový nehet,stalo se mi to před měsícem a včera opět jiný prst na druhé noze,nohy mám nádherné nic tam není.K doktorům určitě chodit hned nechci mám jich tolik kvůli mým nemocem že dalšího už asi nezvládnu..jen se chci zeptat může to být lékama jak se zmiňuje nademnou v příspěvku??  Nebo doplňkovýma přípravkama které beru..třeba jsem začala brát doplněk na štítnou žlázu..je fakt že jsem se po něm přestala potit  ale vlastně je to nový doplněk který beru od té doby co mám problém s nehty.Co se týče jídla ,žijeme zdravě mám problém s rektokéla a tak se stravuji opravdu zdravě.

0
před 2 roky krtinka45

Jakou máte zkušenost s UV lampou na nehty? Uvažuji, že bych si ji pořídila.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 5


Přidat příspěvek