Očkování proti chřipce

2
Obrázek uživatele Irča
před 4 roky Irča

VZP přišla s očkováním proti chřipce zadarmo. Co si o očkování tohoto typu myslíte? Dali byste se očkovat proti chřipce? Děkuji za vaše názory a postřehy.

0
Obrázek uživatele carme
před 4 roky carme

Očkovat bych se nedala. Znám lidi co se očkovat dali a pak byli nemocní, zatímco ty co se očkovat nedali, přežili zimu bez chřipek. Zapomínají říkat, že je velké množství virů a proti všem vás očkování nechrání. Navíc si myslím, že prodělat horečku není nic špatného, tělo se během tohoto procesu pročistí, odpočne si a zesílí imunita organismu. 

0
Obrázek uživatele Eva
před 4 roky Eva

Vy se chystáte oočkovat?

0
Obrázek uživatele Irča
před 4 roky Irča

No, právě že moc nevím, někdo tvrdí, že je to dobrá věc, někdo zase, že do sebe akorát ten "sajrajt" člověk vpíchne. Spíše se také bojím nějakých vedlejších účinků. Proto jsem se chtěla optat, kdo jaké má zkušenosti nebo názory.

0
Obrázek uživatele karča
před 4 roky karča

Určitě NEOČKOVAT! Je to všechno vpravování jedů a nepřirozených věcí do těla a byznys. Raději dbát na prevenci, posilovat imunitu, snažit se žít a jíst zdravě a při chřipce se pořádně vypotit a odpočinout. Jsou horší nemoci než chřipka, u ní bych očkování určitě neřešila. Ale záleží na každém a taky na typu chřipky... Jsou určo i chřipky s vážným průběhem a prognózou.

0
Obrázek uživatele martian.chat
před 4 roky martian.chat

Od mala jsem trpela na zanety prudusek, anginy apod. Od 15 jsem zacala byt alergicka na seceniu travu a pak i pyly. Pravidelne nekolikrat rocne antibiotika na zanety a to ani nepocitam slaba nachlazeni a chripky. Pred tremi lety (25) jsme s alergologem kortikoidama vyresili obstrukcni poruchu (diky castym zanetum zuzene prudusky - slabsi astma), od te doby od jara do podzima leky na alergie a v rijnu ockovani proti chripce. A uz dva roky jsem nebyla nemocna, zadna chripka, angina nic.

0
Obrázek uživatele Stana
před 4 roky Stana

Každá očkovací vakcína je vyrobena z viru chřipky, který se vyskytl v miulém roce. Tudíž vás chrání před typem viru z minulého roku a pokud chytnete letošní vir, měl by být průběh chřipky slabší. Jako všechny látky na očkování mají i tyto možné vedlejší účinky. Takže je lepší dbát více na hygienu, jíst vitamíny, a být taky ohleduplný nejen k sobě ale i ostatním, tím, že pokud teda něco chytnu nepolezu s tím do práce abych nakazil všechny okolo, ale vyležím to.

0
před 4 roky Jana

Moje zkušenost je, že čím víc si člověk organismus zaneřáďuje, tím více trpí různými nemocemi od alergie až po ekzém a horečky. Očividné je, že jsou zde pravděpodobně velké tlaky od výrobců těchto vakcín, proto je taková veliká pozitivní kampaň a novináři nezapomínají zdůrazňovat, že je zdarma. Samozřejmě zdarma není, platí to ten, kdo platí pojištění. Co sem si začala každý rok na jaře dělat očistu organismu, od té doby nejsem nemocná. Kapesník už ani nemusím nosit u sebe, malé denní posmrkávání zmizelo. Když si vzpomenu, co já jsem do sebe naprala prášků a všeho. 

0
před 4 roky Danah

Výrobci vakcín tlačí na zdravotní pojišťovny a ty na doktory- znám doktorku, která je tak bezohledná, že trvá na tom, aby její pacient byl očkovaný po čerstvě prodělané terapii ozařování, slabý jak moucha, věk hodně přes 70 let! Samosebou nikam ven nechodí, tak kde by chřipku chytil? Zbytečné očkování je nejhorší. 

0
Obrázek uživatele Dita
před 4 roky Dita

:) Je to až do očí bijící, že? jak výrobci dělají tlačenku. Je mi líto těch lidí, co se nechají oočkovat s vidinou, že dělají pro sebe to nejlepší. Lidem tipu o které Danah píšeš, přeji to samé. Chudáci pacienti. Já nechápu obavy lidí, že dostanou chřipku.

0
před 4 roky Dana

Očkovat jsem se dala jednou v životě a již nikdy více. Celou zimu jsem byla rozhašená. 
Kdo se chce dozvědět co všechno taková vakcína obsahuje + další šílenosti nechť si přečte knihy "Doba jedovou 1+ 2" od prof.RNDr. Anny Strunecké, DrSc.

0
Obrázek uživatele roztomilymedvidek
před 4 roky roztomilymedvidek

Ockovani je podvod,pichani lidem slodlivych latek za ucelem poskozeni jejich zdravy,v zadnem pripade neockovat.

0
Obrázek uživatele Dalibor
před 4 roky Dalibor

Nedal..nikdy..už jen proto,že pro vytvoření protilátek je třeba do těla vir vpravit.....ten po očkování dokázal navodit ještě silnější chřipku,než by byla nějaká z autobusu. Nebylo už vyjjímkou,kdy na takové očkování,hlavně staří lidé,umřeli. navíc,jak jsem už v jiné diskuzi zmínil.Očkování je jen tak vlády a farmaceutického průmyslu pro regulaci obyvatelstva na Zemi a pro poškození zdraví a následné "léčení".Z čehož srší příjem. Navíc není novinkou,že vlády dělají úmyslné šíření a mutace virů či bakterií mezi obyvatelstvo...

před 2 roky jirina

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
Obrázek uživatele kirin
před 2 roky kirin

Já bych se očkovat proti chřipce nenechala.

0
před 3 měsíci Petra

Když mám chřipku, tak mi pomůže Brufen. Odrazí teplotu a přestanou mě bolet klouby...

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 2


Přidat příspěvek